MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

Wyniki Czasówki Gorzanowickiej

Wiadomości: Region
Środa, 8 października 2014, 22:50
Aktualizacja: 23:56
Autor: MDvR
Za nami finał kolarskich Czasówek Karkonoskich. W sobotę, 4 października na trasie Pogwizdów – Gorzanowice odbyła się jazda indywidualna na czas na trasie 4300 metrów.

Kat.: Cyklosport Średnia prędkość: 26,3 km/h pkt
1 40 POL 19920522 BOROWIECKI Paweł UKS PELETON NOWA SÓL CYKLOSPO 09.49.11 2
2 41 POL 19890921 GAŁEK Damian DIVERSEY TEAM CYKLOSPO 10.32.98 1

Kat.: Juniorka młodsza Średnia prędkość: 23,3 km/h
1 46 POL 19981115 LASZKIEWICZ Weronika LKS ATOM BOXMET DZIERZONIÓW juniorka mł 11.05.95 7
2 48 POL 19980930 MIERZYŃSKA Natalia LKS TRASA ZIELONA GÓRA juniorka mł 11.27.01 6
3 45 POL 19980718 TRACZYK Sandra LKS ATOM BOXMET DZIERZONIÓW juniorka mł 11.41.66 5
4 47 POL 19981223 KRÓLIKOWSKA Klaudia UKK AGAT JELCZ LASKOWICE juniorka mł 12.13.29 4
5 51 POL 19980515 KLATKA Małgorzata UKK SIGO-GIM 1 CHOJNÓW juniorka mł 12.51.55 3
6 49 POL 19980227 PAWLIK Alicja UKS MOTO AGBUT JELCZ LASKOWICE juniorka mł 13.50.62 2
7 50 POL 19990420 MILLER Karolina UKK SIGO-GIM 1 CHOJNÓW juniorka mł 16.13.30 1

Kat.: Juniorka Średnia prędkość: 24,4 km/h
1 43 POL 19970130 PRZĘZAK Dorota LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW juniorka 10.35.01 1
2 42 POL 19960314 LASOTA Monika LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTH juniorka nie wyst.

Kat.: Masters K30+ Średnia prędkość: 21,0 km/h
1 44 POL 19720909 JAŚKIEWICZ Anita VERGE TEAM PODGÓRZYN Master K30+ 12.17.12 1

Kat.: Młodziczka Średnia prędkość: 22,1 km/h
1 54 POL 20000723 PASTUSZEK Paulina MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLASKA Młodziczka 11.39.95 14
2 59 POL 20000925 BARTKÓW Nikola LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR ATHO Młodziczka 11.42.60 13
3 55 POL 20000217 TONDER Sara MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLASKA Młodziczka 12.02.39 12
4 65 POL 20000520 GAŁAS Alicja UKK SIGO-GIM 1 CHOJNÓW Młodziczka 12.19.24 11
5 53 POL 20011218 PASTUSZEK Kamila MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLASKA Młodziczka 13.00.85 10
6 62 POL 20000521 W OJT OŃ Julia UKS CENTRUM NOAWA RUDA Młodziczka 13.03.34 9
7 58 POL 20010113 DĄBROWSKA Małgorzata LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodziczka 13.04.25 8
8 60 POL 20010516 WĘGRZYNOWSKA Wiktoria LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR ATHO Młodziczka 13.07.16 7
9 64 POL 20010726 SZEWCZYK Anna UKK SIGO-GIM 1 CHOJNÓW Młodziczka 13.40.72 6
10 56 POL 20001222 JASIONOWSKA Maja LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodziczka 13.44.77 5
11 63 POL 20010912 RATAJ Patrycja UKK SIGO-GIM 1 CHOJNÓW Młodziczka 13.50.68 4
12 52 POL 20010904 WOJAS Martyna MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLASKA Młodziczka 14.35.42 3
13 57 POL 20011215 KOLINKO Marianna LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodziczka 14.36.34 2
14 61 POL 20010605 BIELECKA Gabriela UKK PIĄTKA POLKOWICE Młodziczka 15.15.70 1

Kat.; Niezrzeszeni Mężczyźni Open Średnia prędkość: 26,3 km/h
1 35 POL 19811219 KRZYWONOS Marcin KAMIENNA GÓRA Niezrzeszeni 09.49.47 8
2 39 POL 19861208 MAKOWSKI Michał SZKLARSKA PORĘBA Niezrzeszeni 09.53.62 7
3 106 POL 19830905 CIECHOWSKI Kamil WROCŁAW Niezrzeszeni 09.56.64 6
4 36 POL 19720814 PRZEMIENIECKI Alfred LUBAWKA Niezrzeszeni 10.15.97 5
5 34 POL 19521010 FALTYN Jan WROCŁAW Niezrzeszeni 10.19.96 4
6 33 POL 19880501 BIENIEK Łukasz OŁAWA Niezrzeszeni 10.43.49 3
7 38 POL 19561218 TREPKA Mirosław ŚWIDNICA Niezrzeszeni 11.49.11 2
8 37 POL 20010315 PODKÓWKA Jakub WAŁBRZYCH Niezrzeszeni 12.37.09 1

Kat. Masters M30 Średnia prędkość: 29,9 km/h
1 32 POL 19830712 SUŁEK Piotr KS SUŁEK SPORT BOPLIGHT ATAK M30 08.37.75 5
2 31 POL 19791119 KOZIK Damian VERGE TEAM PODGÓRZYN M30 09.04.39 4
3 29 POL 19811001 LATOSZEK Marcin LEGNICA M30 09.28.61 3
4 30 POL 19761222 BEDNARCZYK Mateusz DIVERSEY TEAM M30 09.35.95 2
5 28 POL 19770314 HYPTA Mariusz KS SUŁEK SPORT BOPLIGHT ATAK M30 10.00.46 1

Kat. Masters M40 Średnia prędkość: 29,6 km/h
1 27 POL 19690207 PIASECKI Mariusz RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA M40 08.43.11 8
2 21 POL 19730122 FARTUSZYŃSKI Krzysztof DOMATOR ZŁOTORYJA M40 09.15.95 7
3 22 POL 19710502 BONECKI Marek ZBĄSZYNEK M40 09.28.83 6
4 25 POL 19740302 POSMYK Arkadiusz DIVERSEY TEAM M40 09.29.91 5
5 26 POL 19730813 KIMBORT Paweł TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA M40 09.37.44 4
6 108 POL 19730130 BEDNARCZYK Grzegorz DIVERSEY TEAM M40 09.40.28 3
7 23 POL 19701221 OSTOJICZ Tomasz DIVERSEY TEAM M40 10.55.13 2
8 24 POL 19680625 MACIEJEWSKI Dariusz RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA M40 11.05.84 1

Kat. Masters M50 Średnia prędkość: 28,3 km/h
1 19 POL 19600113 KURKIEWICZ Bogdan DIVERSEY TEAM M50 09.06.42 8
2 17 POL 19551228 GRYGONIS Ryszard RYCZERZE ROLANDA W-W ŚRODA ŚL. M50 09.44.64 7
3 18 POL 19611007 TROCIŃSKI Ryszard RYBNIK M50 10.38.63 6
4 20 POL 19641222 ROGOZIŃSKI Grzegorz DIVERSEY TEAM M50 10.41.17 5
5 15 POL 19620310 LECHOWSKI Marek IT KONTRAKT WROCŁAW M50 10.57.02 4
6 16 POL 19560926 TWARDZISZEWSKI Waldemar VERGE TEAM PODGÓRZYN M50 10.57.67 3
7 14 POL 19580411 KOMISARUK Lesław WROCŁAW M50 11.22.14 2
8 13 POL 19550421 LENKOWSKI Krzysztof WROCŁAW M50 11.48.70 1

Kat. Masters M60 Średnia prędkość: 26,6 km/h
1 7 POL 19530321 CHRZANOWSKI Edward KS SUŁEK SPORT BOPLIHT ŚWIDNICA M60 09.42.26 8
2 5 POL 19480818 FAJKOWSKI Grzegorz DYNAMO WROCŁAW M60 10.21.67 7
3 9 POL 19501208 KRUSZELNICKI Ryszard BOPLIGHT ATAK SPORT ŚWIDNICA M60 10.56.49 6
4 11 POL 19530221 JOWIK Franciszek TFJ CYKLOTEAM M60 11.01.10 5
5 12 POL 19500403 ROGALSKI Jerzy FOGO WILKOWICE M60 11.01.72 4
6 6 POL 19530410 BYCZKOWSKI Wacław KK ZIEMI KŁODZKIEJ NOWA RUDA M60 11.20.49 3
7 10 POL 19500530 NADOLNY Jan KS SUŁEK SPORT BOPLIHT ŚWIDNICA M60 11.38.36 2
8 8 POL 19451014 KUBIAK Tadeusz PTC POZNAŃ M60 12.54.41 1

Kat. Masters M70 Średnia prędkość: 21,7 km/h
1 1 POL 19410416 PATERKA Stanisław TC CHROBRY GŁOGÓW M70 11.53.66 4
2 2 POL 19410204 CHUDOBSKI Tadeusz WROCŁAW M70 12.57.33 3
3 4 POL 19440622 KAZIMIERCZAK Jan PTC POZNAŃ M70 15.16,54 2
4 3 POL 19360101 JANCZEWSKI Jan LUBIŃ LEGNICKI M70 22.33.53 1

Kat. Elita Średnia prędkość: 29,6 km/h
1 104 POL 19950104 Czachor Mateusz TC CHROBRY GŁOGÓW ELITA 08.43.82 2
2 105 POL 19951215 Jawor Aleksander SANTE-BSA WHLISTLE TEAM W-WA ELITA 09.44.53 1

Kat. Junior Średnia prędkość: 29,2 km/h
1 102 POL 19970228 SKIBIŃSKI Krzysztof LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTH JUNIOR 08.50.67 9
2 97 POL 19970304 GIERACKI Dawid KS ŚLĘŻA MAT SOBÓTKA JUNIOR 08.55.32 8
3 98 POL 19790725 GÓRSKI Adrian MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLASKI JUNIOR 09.11.93 7
4 96 POL 19970203 KARCZ Konrad KS ŚLĘŻA MAT SOBÓTKA JUNIOR 09.17.77 6
5 103 POL 19960305 PRZEWIĘDA Paweł UKK PIATKA POLKOWICE JUNIOR 09.22.48 5
6 99 POL 19970106 ZAWADZKI Łukasz UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE JUNIOR 09.26.61 4
7 95 POL 19961006 CHOJNACKI Adrian TC CHROBRY GŁOGÓW JUNIOR 09.28.19 3
8 101 POL 19960116 GORZAWSKI Kamil LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTH JUNIOR 09.34.48 2
9 100 POL 19970404 SZAŁAJKO Jan UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE JUNIOR 09.44.03 1

Kat. Junior młodszy Średnia prędkość: 29,0 km/h
1 84 POL 19980531 SKIBA Szymon CWKS RESOVIA RZESZÓW junior mł. 08.53.79 13
2 85 POL 19980320 MURIAS Jakub CWKS RESOVIA RZESZÓW junior mł. 08.59.94 12
3 86 POL 19990801 GIERACKI Patryk KS ŚLĘŻA MAT SOBÓTKA junior mł. 09.02.36 11
4 90 POL 19980918 RUDYK Bartosz UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE junior mł. 09.02.64 10
5 107 POL 19980719 NOWAK Michał LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTH junior mł. 09.06.73 9
6 94 POL 19980709 SZÓSTKA Paweł LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW junior mł. 09.22.31 8
7 91 POL 19980221 MAKSEL Michał LKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZ junior mł. 09.27.27 7
8 93 POL 19990203 MROCZKOWSKI Michał LK ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW junior mł. 09.44.63 6
9 89 POL 19980316 ZAMOLSKI Bartosz UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE junior mł. 09.48.46 5
10 87 POL 19990624 LICZNER Szymon MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI junior mł. 09.56.96 4
11 88 POL 19990113 GÓRSKI Kacper MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI junior mł. 10.40.04 3
12 83 POL 19980612 SMOLCZYŃSKI Daniel UKK PIĄTKA POLKOWICE junior mł. 10.44.84 2
13 92 POL 19990401 WITKOWSKI Hubert UKK AGAT JELCZ LASKOWICE junior mł. 11.20.47 1

Kat. Młodzik Średnia prędkość: 28,2 km/h
1 68 POL 20000802 PÓŁTORAK Kacper KS ŚLĘŻA SOBÓTKA młodzik 09.08.41 15
2 67 POL 20000413 LEWICKI Dawid TC CHROBRY GŁOGÓW młodzik 09.40.20 14
3 70 POL 20000618 MICHALSKI Łukasz UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE młodzik 09.43.86 13
4 69 POL 20000318 KUBACKI Rafał WHIRLPOOL młodzik 09.48.77 12
5 66 POL 20000416 HUSAR Mateusz TC CHROBRY GŁOGÓW młodzik 09.49.88 11
6 75 POL 20010819 BYCZKOWSKI Jakub UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE młodzik 10.00.03 10
7 72 POL 20001120 SZEWCZYK Szymon UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE młodzik 10.01.35 9
8 79 POL 20000623 KRZESIŃSKI Mateusz LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW młodzik 10.33.29 8
9 76 POL 20011212 KRYSZTOFIAK Jakub TKK PACYFIC TORUŃ młodzik 11.17.21 7
10 80 POL 20000907 BIELIŃSKI Jakub MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA młodzik 11.20.52 6
11 78 POL 20010216 KACZOR Eryk LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW młodzik 11.22.96 5
12 73 POL 20000605 CZECHOWICZ Kacper UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE młodzik 11.22.91 4
13 81 POL 20000420 ZURAW Jakub MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA młodzik 11.25.52 3
14 77 POL 20020612 WOŻNIAK Karol LKKS GÓRNIK DSR AUTHOR WAŁBRZYC młodzik 12.39.39 2
15 82 POL 20000905 SMERECZNIAK Bartosz MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA młodzik 12,.47.68 1
16 71 POL 20020616 BOGDANIAK Patryk UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE młodzik 12.51.10
17 74 POL 20001120 STELCZYK Szymon UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE młodzik nie wyst

Zgłoszono do wyścigu 108 zawodników/czek
Wystartowało 106 zawodników/czek
Ukończyło 106 zawodników/czek

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Trwa budowa punktu widokowego

Powrót imprez rowerowych

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Konkurs na dotację dla klubów ligowych

Mobilizacja przed II turą

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2200
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%