MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wyniki Crossu Cieplickiego

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 19 maja 2012, 4:27
Aktualizacja: 4:29
Autor: red.
Przy niesprzyjających warunkach pogodowych na trasie prowadzącej terenami wokół Osiedla “Orle” w Jeleniej Górze – Cieplicach ze startem i metą przy Klubie “Orlik”, odbył się 13 maja XXIV Ogólnopolski Bieg Przełajowy – Cross Cieplicki 2012.

Sponsorzy biegu:
-Prezydent Miasta Jeleniej Góry
-Okręgowe TKKF “Karkonosze” w Jeleniej Górze
-Urząd Marszałkowski we Wrocławiu
-Okręgowe TKKF “SUDETY” w Świdnicy
-Spółdzielnia Mieszkaniowa “OSTOJA” w Jeleniej Górze

Organizator biegu
-Ognisko TKKF “ORLE” Cieplice

Wyniki

Biegi dzieci

Dystans 200 m

Klasyfikacja dziewcząt
1.Dominika Kluczewska 1'00 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
2.Weronika Drzymała 1'02 - UKS “KROKUS” Piechowice
3.Martyna Morman 1'04 - Jelenia Góra
4.Nikola Garlińska 1'06 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
5.Barbara Skrobiszewska 1'09 - Piechowice
6.Julia Lachowicz 1'11 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
7.Oliwia Wojtaś 1'14 - UKS “KROKUS” Piechowice
8.Julia Wekłyk 1'15 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
9.Marcelina Juszczak 1'16 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
10.Iwona Łukomska 1'19 - Mysłakowice
11.Aleksandra Podrecka 1'38 - Jelenia Góra
12.Amelka Drzymała 1'59 - Piechowice

Klasyfikacja chłopców
1.Eliasz Garliński 1'02 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
2 Ksawier Potaczek 1'12 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
3.Mateusz Berej 1'18 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
4.Maciej Morman 2'12 - Jelenia Góra

Dystans 500 m

Klasyfikacja dziewcząt
1.Natalia Wanias 1'57 - ULKS Podlasie Wołów
2.Martyna Turowska 2'01 - ULKS Podlasie Wołów
3.Natalia Hutnik 2'06 - Jelenia Góra
4.Ilona Połetek 2'11 - ULKS Podlasie Wołów
5.Lidia Hamkało 2'16 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
6.Wiktoria Kajdzik 2'19 - ULKS Podlasie Wołów
7.Izabela Wicher 2'20 - Piechowice
8.Sandra Berej 2'31 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

Klasyfikacja chłopców
1.Łukasz Łukomski 1'44 - Mysłakowice
2.Piotr Bryczkowski 1'48 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
3.Wojciech Stroński 1'49 - Jelenia Góra
4.Damian Mujta 1'56 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
5.Klaudiusz Bukraba 2'05 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
6.Bartłomiej Fornal 2'20 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
7.Kacper Grabowiec ---- - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

Dystans 1000 m

Klasyfikacja chłopców
1. Mikołaj Miś 3'26 - MKS KARKONOSZE “SPORTY ZIMOWE”
2. Michał Skowron 3'26 - MKS KARKONOSZE “SPORTY ZIMOWE”

Bieg główny – dystans 10 000 m

Klasyfikacja ogólna kobiet
1.Urszula Łętocha - 47'28 K16 - 1 - Miłków
2.Dominika Jarosz - 50'18 K16 - 2 - Jelenia Góra
3.Daria Szafrańska - 53'31 K16 - 3 - Jawor
4.Edyta Zięba - 55'31 K16 - 4 - Kasina Mała
5.Magdalena Nykiel - 55'36 K16 - 5 - Sosnówka
6.Dagmara Owczarek - 57'33 K16 - 6 - Jelenia Góra
7.Lidia Niekraś-Krawczyk - 58'31 K35 - 1 - Kłodzko
8.Ewa Hofman - 1”02'14 K35 - 2 - Jelenia Góra
9.Ewa Szmel - 1”02'53 K35 - 3 - Piechowice
10.Anna Toczyńska - 1”04'12 K16 - 7 - Janowice Wlk.
11.Karolina Woźniewska - 1”04'43 K16 - 8 - Karpacz
11.Sabina Banik - 1”04'43 K16 - 8 - Lubomierz
13.Krystyna Turowska - 1”14'03 K59 - 1 - Jelenia Góra
14.Genowefa Nowakowska - 1”16'24 K59 - 2 - Jelenia Góra
15.Elżbieta Toczyńska - 1”31'27 K59- 3 - Janowice Wlk.

Klasyfikacja K16-34 kobiet
1.Urszula Łętocha - 47'28 K16 - 1 - Miłków
2.Dominika Jarosz - 50'18 K16 - 2 - Jelenia Góra
3.Daria Szafrańska - 53'31 K16 - 3 - Jawor
4.Edyta Zięba - 55'31 K16 - 4 - Kasina Mała
5.Magdalena Nykiel - 55'36 K16 - 5 - Sosnówka
6.Dagmara Owczarek - 57'33 K16 - 6 - Jelenia Góra
7.Anna Toczyńska - 1”04'12 K16 - 7 - Janowice Wlk.
8.Karolina Woźniewska - 1”04'43 K16 - 8 - Karpacz
8.Sabina Banik - 1”04'43 K16 - 8 - Lubomierz

Klasyfikacja K35- 58 kobiet
1.Lidia Niekraś-Krawczyk - 58'31 K35 - 1 - Kłodzko
2.Ewa Hofman - 1”02'14 K35 - 2 - Jelenia Góra
3.Ewa Szmel - 1”02'53 K35 - 3 - Piechowice

Klasyfikacja K59- kobiet

1.Krystyna Turowska - 1”14'03 K59 - 1 - Jelenia Góra
2.Genowefa Nowakowska - 1”16'24 K59 - 2 - Jelenia Góra
3.Elżbieta Toczyńska - 1”31'27 K59 - 3 - Janowice Wlk.

Klasyfikacja ogólna mężczyzn
1 Łukasz Kondratowicz 43'02 M30-1 Kamienna Góra
2 Tomasz Kwiatkowski 43'05 M16-1 Jelenia Góra
3 Tomasz Garbień 43'47 M16-2 Poznakowice Dol.
4 Andrzej Rydz 44'02 M40-1 Jawor
5 Waldemar Witulski 44'37 M50-1 Sosnówka
6 Mariusz Ludkiewicz 45'10 M40-2 Węgliniec
7 Sebastian Łoziński 45'25 M16-3 Świeradów Zdrój
8 Artur Gawroński 46'03 M40-3 Kamienna Góra
9 Krzysztof Hołubowicz 46'37 M40-4 Rakowice Wlk.
10 Mariusz Kwiatkowski 47'10 M50-2 Jelenia Góra
11 Mariusz Dziadkowiec-Michoń 47'29 M16-4 Miłków
12 Paweł Wicher 48'13 M40-5 Piechowice
13 Piotr Czachorowski 48'17 M40-6 Szklarska Poręba
14 Maciej Koziński 48'33 M30-2 Piechowice
15 Mariusz Szpadel 48'36 M30-3 Jelenia Góra
16 Jarosław Kaszkowiak 48'58 M40-7 Jawor
17 Bartosz Hofman 49'53 M40-8 Jelenia Góra
18 Marceli Michalski 50'09 M30-4 Jelenia Góra
19 Mirosław Szaniewski 50'12 M30-5 Jelenia Góra
20 Zbigniew Kogut 51'54 M60-1 Jelenia Góra
21 Józef Łukaszczyk 52'17 M60-2 Szczawno Zdrój
22 Grzegorz Pogorzelski 52'25 M50-3 Wałbrzych
23 Grzegorz Wasiak 53'36 M30-6 Jelenia Góra
24 Adam Kołodziejczyk 54'47 M16-5 Jawor
25 Jacek Prasol 55'28 M30-7 Mysłakowice
25 Wiesław Dul 55'28 M60-3 Jelenia Góra
27 Tomasz Wojtasik 57'30 M40-9 Miłków
28 Wadim Sielutin 58'23 M50-4 Legnica
29 Mirosław Górnicki 58'53 M60-4 Jelenia Góra
30 Jacek Biełajew 59'04 M30-8 Jelenia Góra
31 Michał Lenkiewicz 59'13 M50-5 Jawor
32 Jan Kruszewski 59'20 M60-5 Świerzawa
33 Marek Łęczycki 1”02'28 M50-6 Jelenia Góra
34 Witold Radke 1”05'11 M60-6 Wałbrzych
35 Stanisław Mroziński 1”09'23 M60-7 Jelenia Góra
36 Ryszard Nowakowski 1”19'40 M50-7 Jelenia Góra
37 Marcin Owczarek krecz M30 Jelenia Góra
38 Philip Dauster krecz M16 Kopaniec

Klasyfikacja M16- 29 mężczyzn
1 Tomasz Kwiatkowski 43'05 M16-1 Jelenia Góra
2 Tomasz Garbień 43'47 M16-2 Poznakowice Dol.
3 Sebastian Łoziński 45'25 M16-3 Świeradów Zdrój
4 Mariusz Dziadkowiec-Michoń 47'29 M16-4 Miłków
5 Adam Kołodziejczyk 54'47 M16-5 Jawor
6 Philip Dauster krecz M16 Kopaniec

Klasyfikacja M30- 39 mężczyzn
1 Łukasz Kondratowicz 43'02 M30-1 Kamienna Góra
2 Maciej Koziński 48'33 M30-2 Piechowice
3 Mariusz Szpadel 48'36 M30-3 Jelenia Góra
4 Marceli Michalski 50'09 M30-4 Jelenia Góra
5 Mirosław Szaniewski 50'12 M30-5 Jelenia Góra
6 Grzegorz Wasiak 53'36 M30-6 Jelenia Góra
7 Jacek Prasol 55'28 M30-7 Mysłakowice
8 Jacek Biełajew 59'04 M30-8 Jelenia Góra
9 Marcin Owczarek krecz M30 Jelenia Góra

Klasyfikacja M40- 49 mężczyzn
1 Andrzej Rydz 44'02 M40-1 Jawor
2 Mariusz Ludkiewicz 45'10 M40-2 Węgliniec
3 Artur Gawroński 46'03 M40-3 Kamienna Góra
4 Krzysztof Hołubowicz 46'37 M40-4 Rakowice Wlk.
5 Paweł Wicher 48'13 M40-5 Piechowice
6 Piotr Czachorowski 48'17 M40-6 Szklarska Poręba
7 Jarosław Kaszkowiak 48'58 M40-7 Jawor
8 Bartosz Hofman 49'53 M40-8 Jelenia Góra
9 Tomasz Wojtasik 57'30 M40-9 Miłków

Klasyfikacja M50- 59 mężczyzn
1 Waldemar Witulski 44'37 M50-1 Sosnówka
2 Mariusz Kwiatkowski 47'10 M50-2 Jelenia Góra
3 Grzegorz Pogorzelski 52'25 M50-3 Wałbrzych
4 Wadim Sielutin 58'23 M50-4 Legnica
5 Michał Lenkiewicz 59'13 M50-5 Jawor
6 Marek Łęczycki 1”02'28 M50-6 Jelenia Góra
7 Ryszard Nowakowski 1”19'40 M50-7 Jelenia Góra

Klasyfikacja M60- 69 mężczyzn
1 Zbigniew Kogut 51'54 M60-1 Jelenia Góra
2 Józef Łukaszczyk 52'17 M60-2 Szczawno Zdrój
3 Wiesław Dul 55'28 M60-3 Jelenia Góra
4 Mirosław Górnicki 58'53 M60-4 Jelenia Góra
5 Jan Kruszewski 59'20 M60-5 Świerzawa
6 Witold Radke 1”05'11 M60-6 Wałbrzych
7 Stanisław Mroziński 1”09'23 M60-7 Jelenia Góra

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Seans plenerowy z Janem Nowickim

Kto strzelał do konia?

Michał Skowron wygrywa zawody w Czechach

Odbudują zbiorniki

Jazda "Szlakiem Bitwy Kaczawskiej"

Lech Wałęsa w Świeradowie Zdroju

Z metą na Przełęczy Okraj

W obronie zwierząt

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
532
Tak
86%
Nie
9%
Nie mam zdania
5%