MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 11 lipca
im. Karoliny, Olgi

Wykłady o sudeckiej architekturze

Wiadomości: Szklarska Poręba
Wtorek, 21 listopada 2017, 13:36
Autor: WAC
Fot. Organizator
Ośrodek Konferencyjno–Szkoleniowy Politechniki Wrocławskiej „Radość” w Szklarskiej Porębie zaprasza na cykl wykładów i wystawę, których tematyka związana jest z sudecką architekturą.

Cykl rozpocznie wykład „Tradycyjne budownictwo łużyckie pogranicza polsko-czesko-niemieckiego”, który 22 listopada o godzinie 16.00 wygłosi historyk sztuki Damian Kanclerski. Dzień później o godzinie 11.00 ten sam wykładowca wystąpi z odczytem „Architektura rezydencjonalna Doliny Bobru”. O godzinie 12.30 zaplanowano otwarcie wystawy poplenerowej „Zamki i pałace Kotliny Jeleniogórskie w rysunku i malarstwie studentów Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej.

Prowadzenie pleneru i organizacja wystawy: dr Dorota Łuczewska, mgr inż. Barbara Siomkajło (Zakład Rysunku, Malarstwa i Rzeźby WA Pwr). Wystawa będzie czynna do 31.12.2017 r. w godzinach 10.00 – 18.00.
(WAC)

Ogłoszenia

Czytaj również

Fundusze dla powiatu

Tak nie wolno parkować!

Łagodny wyrok za zakatowanie kota

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~budda 22-11-2017 22:10
łooooo no i super,jelonka poinformowała o imprezie,szkoda,że "na ostatnią chwilę"Panie autorze WAC mógł pan napisać o tym 22 listopada o godzinie 15;59. Z drugiej strony,szkoda,że takie wykłady nie są organizowane na weekend...Ale po co,lepiej je zorganizować w dzień powszedni i to jeszcze w takich godzinach kiedy większość ludzi jest w pracy...Następna impreza dla ludzi wzajemnej adoracji,tylko w takim razie po co o tym pisać...?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Podgórna zarośnięta

Będzie nowy przystanek kolejowy w Mysłakowicach

Wycieczka tematyczna po Bolesławcu

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
190
Tak
44%
Nie
42%
Nie wiem
14%