MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 18 września
im. Ireny, Józefa, Stanisława

Wykład Leszka Balcerowicza

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 17 listopada 2014, 9:31
Autor: TelewizjaStrimeoTV
TelewizjaStrimeoTV
Fot. TelewizjaStrimeoTV
Dzięki nagrodzie jaką zdobył Wydział Ekonomii Zarządzania i turystyki w Jeleniej Górze za najlepszy projekt nagrodzony w konkursie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa wyższego dla najlepszego programu kształcenia, uczelnia może organizować spotkania z wybitnymi postaciami świata nauki. Właśnie w ramach tych spotkań, w murach wydziału Uniwersytetu Ekonomicznego w Jeleniej Górze, gościł znany ekonomista, polityk, były wicepremier i minister finansów – profesor Leszek Balcerowicz.

Ogłoszenia

Czytaj również

III pielgrzymka dzieci

Oczyszczalnia w Szklarskiej Porębie do rozbudowy  

Koncert na gongach

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~ 17-11-2014 10:06
rybinskiego jestem fanem, przyjde jak bedzie
~blejki 17-11-2014 12:56
Robert Gwiazdowski , Andrzej Sadowski , Krzysztof Rybiński , Witold Kieżun , jest jeszcze wiele lepszych nazwisk niż Balcerowicz , mam nadzieje żę następnym razem będzie ktoś godny przyjścia .
~czosnek be 17-11-2014 13:16
Aronowi Bucholtz juz dziękujemy
~grumpy 17-11-2014 15:09
taaaa, spece z centrum adama smitha, ze swoimi neoliberalnymi teoriami, ktorzy zawsze wiedza jak powinno byc a jak nie jest
~olo002 17-11-2014 18:51
balcerek o w niech teraz jedzie na Ukrainę doradzać bo w Polsce już od 25 lat gospodarka hula jak mało gdzie
~bo tak 17-11-2014 19:14
Leszek Balcerowicz – Aron Bucholtz (ur. 19 stycznia 1947 w Lipnie) – mar­ksi­sto­wski doktryner, wykładowca w Instytucie Podstawowych Problemów Marksizmu-Leninizmu przy KC PZPR., komunistyczny ekonomista i polityk, Ponosi główną odpowiedzialność za aferę Art.-B oraz super aferę Przekształceń Własnościowych! Rok 1989 Balcerowicz przygotowuje dzieło swojego życia czyli tzw. „plan Balcerowicza”. W rzeczywistości autorem planu jest Jeffrey Sachs z Harvardu, Leszek Balcerowicz daje tylko polskie nazwisko, niezbędne żeby tubylcy/polacy nie zaczęli zadawać niestosownych pytań (o suwerenność, samostanowienie, interesy ekonomiczne społeczeństwa itp. zupełnie nieistotne kwestie). A teraz to już wiecie co jest - po prostu niema Polski została rozebrana
~arczi 17-11-2014 23:59
"Najlepszy program kształcenia"... uśmiałem się. Czy ministerstwo nauki wie jaki jest poziom tej ó-czelni? Pracodawcy od dawna już гzygają tymi wszystkimi absolwentami "markietingu" i innego "zarzondzania" nie umiejącymi zupełnie nic! Najgorsza szkoła gotowania na gazie, sklep z dyplomami i nic więcej. Mój znajomy kiedyś opowiadał, jak zgłosiła się do niego absolwentka UE do pracy po jakimś śmieciowym kierunku. Na pytanie co umie robić ona odpowiedziała z wyższością, że ona nie musi nic umieć, bo ona jest po zarządzaniu i będzie zarządzać. Znajomy śmiał się do rozpuku a potem oczywiście wywalił panienkę za drzwi z wielkim hukiem.
~ 18-11-2014 0:12
Niech zaproszą Macierewicza, zdaje się paru jego następców i zarazem "expertów" PIS od wszystkiego już na UE pracuje.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Trwa "Davos" w Karpaczu

Zygzakiem po ulicy

Wciąż nowe zakażenia (aktualizacja)

Wandale kontra naukowcy

W planach remont ulicy

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
566
Tak
25%
Nie
71%
Nie wiem
4%