Zalogowanych: 19

Kamienna Góra: Wyjazdowy triumf trampkarzy KKS–u

Poniedziałek, 14 maja 2018, 21:32
Aktualizacja: 21:36
Kolejne trzy punkty dopisali na swoje konto trampkarze KKS–u Jelenia Góra. W rozegranym w Kamiennej Górze meczu, jeleniogórzanie pokonali miejscową Olimpię 3:1, rewanżując się tym samym za jesienną porażkę u siebie (3:5).

Mecz rozpoczął się od utraty gola przez jeleniogórzan już w 9. minucie spotkania po ładnym, trudnym do obrony strzale Kacpra Cygala. Zanim do tego doszło dwie 100% sytuacje zmarnowali Paweł Frankiewicz i Bartek Sikora. Po stracie bramki KKS dominował na boisku, ale brakowało wykończenia akcji celnym strzałem. Dopiero w 31. minucie Dawid Gil przedryblował kilku przeciwników, następnie piłka trafiła na głowę Szymona Nalewajczyka, który wyrównał na 1:1. Trzy minuty później Wojtek Świesiulski świetną akcją minął przeciwników i przytomnie dograł do Marcina Wolińskiego, a ten bez trudu pokonał bramkarza Olimpii. Druga połowa przebiegała pod całkowitą kontrolą KKS-u, który stwarzał kolejne sytuacje bramkowe, ale szwankowała skuteczność. Cieszy kolejna wygrana w dobrym stylu, z trudnym przeciwnikiem. Decydujące trafienie padło już w 41. minucie, a na listę strzelców wpisał się Dawid Gil. W sobotę, 19 maja o godz. 12.15 KKS Jelenia Góra zagra w Parku Paulinum z Włókniarzem Mirsk.

Olimpia Kamienna Góra - KKS Jelenia Góra 1:3 (1:2)

Gole:
1:0 - 9 min. Kacper Cygal, 1:1 - 31 min. Szymek Nalewajczyk, 1:2 - 34 min. Marcin Woliński, 1:3 - 41 min. Dawid Gil

Skład KKS-u: Kuba Jaworski, Gabi Sowa (Wojtek Świesiulski), Kamil Juszczyk, Kuba Winkel, Maciek Andruszkiewwicz, Szymek Nakewajczyk, Dawid Gil, Marcin Wolinski, Paweł Frankiewicz, Bartek Sikora, Tomek Sikora, Piotr Leszczyński, Sebastian Sufleta-Iglik, Daniel Pawelec, Radek Peter. Trener: Grzegorz Królikowski.