MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 12 sierpnia
im. Klary, Juliana

Wygrana Sunderland Team

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 9 lutego 2007, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 9 lutego 2007, 21:09
Autor: KED
Zespół Sunderland Team zwyciężył w turnieju piłki nożnej halowej drużyn gimnazjalistów. Impreza była rozgrywana w hali przy ul. Złotniczej ramach akcji „Ferie z MOS – em”.

Do rozgrywki finałowej oprócz Sunderlandu zakwalifikowały się zespoły Umpalumpy oraz Pogromcy Dziewic. W tej fazie zmagań padły następujące rozstrzygnięcia:
Sunderland Team – Umpalumpy 2:2
Pogromcy Dziewic – Umpalumpy 0:1
Sunderland – Pogromcy Dziewic 4:1.

Zwycięzcy imprezy z ST zagrali w składzie: Patryk Zmarzlak, Przemek Paszkowski, Michał Kościński, Mirosław Gałuszka, Julian Rudnicki i Piotr Fila. Drugą lokatę zajęły Umpalumpy w zestawieniu: Maciej Maćkowski, Marcin Kozan, Adrian Nowiński, Adam Jęczmyk i Karol Karmelita, zaś trzecią lokatę wywalczyli Pogromcy Dziewic: Piotr Wojtarowicz, Mateusz Kosmo, Marcin Proniewicz, Piotr Szwajgiel, Mateusz Kołodziejski, Mariusz Sieńkowski i Sylwester Świerczek.

Ogółem w rywalizacji, która trwała trzy dni wzięło udział piętnaście zespołów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Zwycięstwo w Jędrzychowicach!

Trzy punkty dla Lotnika

Parking na... przejściu

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~Darcia 9-02-2007 22:50
Tak po za fc dołkiem to byłam za pogromcami dziewic ajj gratulejszkon
~obserwator 10-02-2007 11:16
Sama idea była słusznan zorganizowania rozgrywek dla drużyn tzw."podwórkowych". Zainteresowanie chłopców jak było widać też było duże. Mecze były zacięte. Ale mam wrażenie,że MOS zorganizował te rozgrywki bo musiał coś zrobić, żeby wykazać impreze w sprawozdaniach. A zakończenie,o ile można nazwać to zakończeniem to klęska organizatorów, a szczególnie P.Królikowskiego, który uważa się za wielkiego trenera i działacza piłki nożnej. To jak potraktował drużyny finałowe to żenada. Panie Królikowski i Pan chce nauczyć chłopców szacunku, zdrowego podejścia do sportu, do osób dorosłych? I pan jest pedagogiem? Ale obserwuje imprezy z udziałem P. Królikowskiego i każda jest porażką. A czy MOS jest na tyle biedny, że nie stać było zakupić dla chłopców chociaż po dyplomie? WSTYD.
~czekolady 10-02-2007 12:02
to byly nagrody !!:D:D <hahaha>
~grzegorz królikowski 10-02-2007 17:23
Organizatorem Turnieju był MOS Jelenia Góra.On decydował o kategoriach wiekowych,nagrodach itp.Nie uważam się za wielkiego trenera i działacza .Gdyby tak było to pracowałbym w "wielkim" Klubie.Pomagając w imprezach staram się to robic zgodnie z regulaminem. "Obserwator" to osoba bliska piłce i znana mi.Szkoda że tego typu anonimowe uwagi nie są przekazywane bezpośrednio.Nikt nie jest nieomylny,najlepiej krytykować a przecież jeśli się wie tak duzo o piłce i organizacji to można dla wspoólnego dobra tym się podzielic.I jesli to możliwe pomóc, dla dobra jeleniogórskij piłki.Ale może w necie jest najłatwiej.Anonimowo i bez odpowiedzialności!!!
~Obserwator 10-02-2007 19:05
I tak Nike Team był najlepszy,dobre chłopaki tam grali tylko ich oszukali jak sędzia dał jednemu zawodnikowi z Nike Team 2 minuty. za to że chłopak z Umpalumpy go sfaulował to jest żenada a nie dobre sędziowanie.Oni powinni wygrać ale ja myśle że ten turniej był zrobiony żeby kks wygrał.
~widzialem 11-02-2007 9:43
Nike team gral slabo....,przegral w grupie z pogracami dziewic 3-1.A potem z kks 1-0 gdzie nie mial nic do powiedzenia!!!
~Obserwator 11-02-2007 11:36
A właśnie Nike Team w tym meczu z kks przeważał bardzo dobrze grali i 3 zawodników z Nike Team mi się podobało bardzo dobrzy Piłkarze.
~wstyd dla MOSu 11-02-2007 12:29
MOS nie stać było na nagrody dla dzieci ale dla dorosłych grających w lidze MOS było stać,no ale tam drużyny płaciły za start. Wstyd i żenada dla władz miasta i MOSu który nie wie po co jest.Zakończenie turnieju żenujące. Wstyd dla ludzi którzy reklamowali swoimi nazwiskami ten turniej.Poprawcie się gdyż jesteście po to by promować sport młodzieżowy!!!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Derby Jeleniej Góry na remis

Stalowe rumaki w Karpaczu

Czytelniczka: drogo i brudno

Odpust na Śnieżce

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
662
Tak
39%
Nie
55%
Nie wiem
6%