Wygrali bez dyskusji

Czwartek, 19 października 2006, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 20 października 2006, 0:00
Autor: rafa
W starciu młodych futbolistów Szkółki Piłkarskiej Gol oraz Karkonoskiego Klubu Sportowego lepsi okazali się zawodnicy KKS.

Najpierw do walki stanęli trampkarze. Przygniatającą przewagę przez cały mecz posiadali podopieczni Pawła Karmelity. Pokonali oni zespół prowadzony przez Przemysława Wajdę 5:0, prowadząc do przerwy 1:0. Strzelcami bramek byli: Kozan x3 (11, 60 i 69 min.), Jednicki (40 min.) oraz Kąs (64 min.).

Dobrą passę KKS podtrzymali młodzicy, szkoleni przez Grzegorza Królikowskiego, wygrywając 6:2. Zwycięskie gole strzelili: Konrad Andrzejczak (3) oraz Kamil Laskowski (3).
Natomiast dla pokonanych, trenowanych przez Tomasza Malinowskiego, bramki zdobyli: Przemysław Gajewski oraz Łukasz Chwistek.

Jak widać w tych pojedynkach lepsi okazali się zawodnicy KKS, ale zapewne oba kluby będą miały z młodych futbolistów niezły pożytek w przyszłości