MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

Wyciek gazu w szkole – ok. 500 osób ewakuowano!

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 6 marca 2015, 11:30
Aktualizacja: Sobota, 7 marca 2015, 7:43
Autor: Mea
Fot. Mea
Prawie 500 osób ewakuowano dzisiaj (06.03) ok. godz. 10.00 z II Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Cieplicach. Powodem był wyciek gazu. – Nastąpiło rozszczelnienie instalacji przy liczniku – poinformował Janusz Architekt z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze.

450 uczniów i 30 pracowników szkoły musiało opuścić budynek placówki. Pracownicy pogotowia gazowego odcięli dopływ gazu. Kiedy wadliwa instalacja została uszczelniona, a piwnica, w której się ona znajduje - przewietrzona, uczniowie i nauczycieli mogli wrócić do szkoły - dodał Janusz Architekt.

W akcji brały udział trzy zastępy straży pożarnej

Ogłoszenia

Czytaj również

Wybory uzupełniające w Kowarach

Strażacy–nurkowie na basenie przy Sudeckiej

Muzeum w Ratuszu

Komentarze (10) Dodaj komentarz

~ 6-03-2015 12:24
Wszystko powinno być na prąd.
~taa 6-03-2015 13:57
No bo wtedy było by możliwe "tylko" zwarcie instalacji.
~elektrykgazownik 6-03-2015 15:14
na wode kur.... na wode...
~Lol 6-03-2015 15:58
Szkoła się już rozpada...
~ukji 6-03-2015 19:10
część nauczycieli w tej szkole to trzeba wysłać na szkolenie pod tytułem efektywne uczenie lub nauczanie uczniów bo niestety ale nie umieją uczyć, ciekawe dlaczego nauczyciele nie strajkowali jak była wielka reforma oświaty która zniszczyła w miarę dobry system nauki - wtedy nie protestowali ale widać jakimi są sługusami polskojęzycznych rządów!! widać z nauczycielami jak z lekarzami, lekarze powinni zmusić państwo polskie i rządzących aby zagwarantowali więcej pieniędzy na leczenie a nie akceptowali jakieś śmieszne limity i kazali czekać na leczenie, jedni i drudzy chcą po prostu aby kasa spływała do nich ale tylko prywatnie na korkach lub w prywatnych gabinetach - tylko po co wtedy szkoły i szpitale po co płacić podatki i ubz. zdrowotne, kiedy nic z tego niema...
~bug 6-03-2015 19:14
Szkoda ze się nie rozsypaLa. NauczyNauczyciele też.
~Blądimać 6-03-2015 20:08
No i weź tu wyślij dziecko do szkoły, to ci je wysadzą
~absolwentka Żeroma 6-03-2015 23:06
Cieszcie się że nie chodzicie do Żeroma,naprawdę.Ja niegdyś składałam papiery i tam i tam i do obu szkół się dostałam.Ale bardzo żałuje że nie poszedłam do Norwida no ale cóż takie życie.To co się dzieje w tzw.niesłusznie zresztą elitarnej szkole na wzgórzu to jest po prostu cyrk i żenualja.Poczytajcie sobie komentarze o tej szkole w internecie to zobaczycie.Ręczę wam słowem że to szczera prawda.A ``najlepsza`` jest dyrektorka która jest zapatrzona w szkołę niczym osioł w namalowane wrota i niedostępna dla rodziców i uczniów kiedy naprawdę trzeba.A wielu nauczycieli nie jest od niej lepszych.Jolcia Z. z matmy która raz powiedziała jakieś klasie że: ``nie sprawdziłam wam sprawdzianów ponieważ lepiłam pirogi``i jest jeszcze wiele wiele innych ...
~ 7-03-2015 11:52
Co do nauczania obie szkoły siebie warte. Jeżeli chodzi o podejście do uczniów w żeromie na poziomie -6. W mieli po audycie wprowadzić system naprawczy ale go nie wprowadzili albo wprowadzili i nie działa. Dzieci marnują czas w szkole. Nic z niej nie wynoszą. Uczą się popołudniami. Nauczyciele przyuczeni do nauczania przedmiotów . A miała być taka elitarna szkoła.
~@ 7-03-2015 17:11
A jest w Zeromie jeszcze ta anglistka, co to nie wejdzie do klasy bez telewizora, bo ona filmy puszcza?:) Nie każdy nauczyciel musi być osobowością ale poziom przydałoby się trzymać. Z drugiej strony...młodym nie chce się specjalnie uczyć i tracą czas na facebookach &co i tylko rodzice się przejmują.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkali się z Beatą Kempą

Drastyczne billboardy

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Przygoda w górach  

Plany wysadzenia mostu (jednak) są realne?

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1341
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
54%
Nie wiem
5%