MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wybory uzupełniające w Kowarach

Wiadomości: REGION JELENIOGÓRSKI
Poniedziałek, 1 września 2008, 8:21
Aktualizacja: 8:26
Autor: Ania
Fot. Ania
Roman Tryhubczak, zastępca przewodniczącego Rady Miejskiej w Kowarach, w miniony piątek złożył mandat radnego. Wybrał pracę w nowo tworzonej stacji narciarskiej.

To oznacza że odbędą się wybory uzupełniające do rady miasta w okręgu wyborczym numer osiem w Kowarach.
– Nie spodziewałem się, że nie dotrwam do końca kadencji, w tej sytuacji można mnie określić, jako dystansowca na półmetku. Przyjąłem propozycję pracy, ponieważ posiadam wiedzę, która pozwoli mi na dobre sprawowanie nowej funkcji – powiedział Roman Tryhubczak podczas sesji nadzwyczajnej Rady Miasta Kowary zwołanej przez burmistrza miasta nad Jedlicą.

W Stacji Sportów Zimowych i Paralotniarstwa w Kowarach spółka z.o.o. Roman Tryhubczak będzie koordynatorem projektów. Nie może sprawować tej funkcji, będąc radnym, dlatego też zrzekł się mandatu.
– W stacji potrzebny jest przedstawiciel gminy, Roman Tryhubczak to człowiek bardzo uparty i perfekcyjny w działaniu, dlatego też jestem przekonany o tym, że będzie dobrze pełnił nową funkcję – mówi Mirosław Górecki, burmistrz Kowar.

Roman Tryhubczak w okręgu numer osiem cieszył się ogromną popularnością. Świadczą o tym liczba głosów, jakie oddali na niego mieszkańcy podczas ostatnich wyborów samorządowych. Dzisiaj mogą czuć się nieco zawiedzeni, że wybrany przez nich radny zrzekł się mandatu, ale z drugiej strony mogą być spokojni o to, że prokurent miasta w owej spółce to kompetentny człowiek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Nad Śnieżnymi Kotłami

Lech Wałęsa w Świeradowie Zdroju

Kandydaci PO

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Sabath 1-09-2008 19:46
ciekawe czy ma dużą tą wiedzę
~kowarzanin 1-09-2008 20:45
No tak- coś za coś. Pan Roman poparł burmistrza w wyborach samorządowych, no to nie pozostaje burmistrzowi nic innego, jak pomóc panu Trychubczakowi. Lubimy pana Romana i cenimy jako artystę, ale czy czuje góry, narty, paralotniarstwo i inne sporty ekstrymalne?? A niech tam ! Może będzie lepszy na tym stanowisku niż na dotychczasowym i zrobi więcej dla miasta niż burmistrz- były dowódca strażnicy. Na razie burmistrz nic nie pokazał, o czym można sie przekonać zaglądając na dawny basen, na boczne zaśmiecone i zas..... uliczki.
~ 9-09-2008 18:34
Znam pana Romana - był ratownikiem w GOPRZe, widziałam go w akcji na stoku narciarskim, to było coś :)))

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Stop takim przepustom

Zgrzyt w KO – kandydatka rezygnuje

Kto dyrektorem SP 11?

PiS zaprezentował kandydatów

PiS ujawnił listy kandydatów

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
590
Tak
86%
Nie
9%
Nie mam zdania
5%