MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 12 sierpnia
im. Klary, Juliana

Wybory uzupełniające w Kowarach

Wiadomości: REGION JELENIOGÓRSKI
Poniedziałek, 1 września 2008, 8:21
Aktualizacja: 8:26
Autor: Ania
Fot. Ania
Roman Tryhubczak, zastępca przewodniczącego Rady Miejskiej w Kowarach, w miniony piątek złożył mandat radnego. Wybrał pracę w nowo tworzonej stacji narciarskiej.

To oznacza że odbędą się wybory uzupełniające do rady miasta w okręgu wyborczym numer osiem w Kowarach.
– Nie spodziewałem się, że nie dotrwam do końca kadencji, w tej sytuacji można mnie określić, jako dystansowca na półmetku. Przyjąłem propozycję pracy, ponieważ posiadam wiedzę, która pozwoli mi na dobre sprawowanie nowej funkcji – powiedział Roman Tryhubczak podczas sesji nadzwyczajnej Rady Miasta Kowary zwołanej przez burmistrza miasta nad Jedlicą.

W Stacji Sportów Zimowych i Paralotniarstwa w Kowarach spółka z.o.o. Roman Tryhubczak będzie koordynatorem projektów. Nie może sprawować tej funkcji, będąc radnym, dlatego też zrzekł się mandatu.
– W stacji potrzebny jest przedstawiciel gminy, Roman Tryhubczak to człowiek bardzo uparty i perfekcyjny w działaniu, dlatego też jestem przekonany o tym, że będzie dobrze pełnił nową funkcję – mówi Mirosław Górecki, burmistrz Kowar.

Roman Tryhubczak w okręgu numer osiem cieszył się ogromną popularnością. Świadczą o tym liczba głosów, jakie oddali na niego mieszkańcy podczas ostatnich wyborów samorządowych. Dzisiaj mogą czuć się nieco zawiedzeni, że wybrany przez nich radny zrzekł się mandatu, ale z drugiej strony mogą być spokojni o to, że prokurent miasta w owej spółce to kompetentny człowiek.

Ogłoszenia

Czytaj również

60 okrążeń na 60 lat

Stalowe rumaki w Karpaczu

Czy tramwaj wróci pod Zajezdnię?

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Sabath 1-09-2008 19:46
ciekawe czy ma dużą tą wiedzę
~kowarzanin 1-09-2008 20:45
No tak- coś za coś. Pan Roman poparł burmistrza w wyborach samorządowych, no to nie pozostaje burmistrzowi nic innego, jak pomóc panu Trychubczakowi. Lubimy pana Romana i cenimy jako artystę, ale czy czuje góry, narty, paralotniarstwo i inne sporty ekstrymalne?? A niech tam ! Może będzie lepszy na tym stanowisku niż na dotychczasowym i zrobi więcej dla miasta niż burmistrz- były dowódca strażnicy. Na razie burmistrz nic nie pokazał, o czym można sie przekonać zaglądając na dawny basen, na boczne zaśmiecone i zas..... uliczki.
~ 9-09-2008 18:34
Znam pana Romana - był ratownikiem w GOPRZe, widziałam go w akcji na stoku narciarskim, to było coś :)))

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wybieramy wózek spacerowy w 4 krokach

Śmierć na żwirowni

Dla komfortu pasażerów

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Pracownicy Castoramy pomagają Mikołajowi  

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
580
Tak
39%
Nie
55%
Nie wiem
6%