MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wybierz się na wędrówkę po Kowarach. Warto!

Wiadomości: Kowary
Środa, 19 sierpnia 2015, 8:18
Aktualizacja: 8:27
Autor: UM
Fot. Organizator
W najbliższą sobotę (22.08) odbędzie się kolejny bezpłatny spacer po Kowarach z przewodnikiem. Trasy wędrówek zawsze związane są z historią, architekturą, przestrzenią kulturową miasta oraz biografią osób, które urodziły się tu bądź połączyły swoje losy z Kowarami.

W programie najbliższego spaceru, m.in.: 300-letni świerk "Maciek", "Kamienna Ławka" i wędrówka dawnym "traktem kamiennogórskim".

Zbiórka uczestników o godzinie 10.30 na parkingu przy markecie "Carrefour" w Kowarach (ulica Staszica). Spacer poprowadzi Bernard Utrata. Udział jest bezpłatny.

UWAGA:
Spacery zawsze wymagają obuwia turystycznego. Trzeba też zabrać na wędrówkę wodę lub inne napoje oraz ewentualnie prowiant. Należy pamiętać o nakryciu głowy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Nowa sekretarz

Nie dla tego masztu

Apel Pamięci w SP 15

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~surwiwal 19-08-2015 14:18
Polecam spacerek po Kowarach w sobotni wieczór. Miasto przypomina jak wyjęte z kadrów filmu o zombie. Pijani menele snują się małymi grupkami. Ich ruchy przypominają manekiny z niezbyt dobrą koordynacją ruchu. Kierowcy muszą zachować szczególną ostrożność bo od czasu do czasu któryś wypada na jezdnię. Wygląd zapuszczonych brudem zombiaków jest bezcenny. Dodatkową atrakcją Kowar są niespodziewane ataki. Ostatnio jakiś Kowarski psychol zaatakował siekierą dziecko. Zaproszenie na spacer po Kowarach powinno być związane z zaproszeniem na przygodę surwiwalową. Turysta powinien być wyposażony w święconą wodę i kołki na zombiaków i w siekierę na psycholi:)
~do ~surwiwal 19-08-2015 14:44
Odezwał się jeleniogórski ynteligent...
~jak 19-08-2015 15:05
Stwórca da piękne okoliczności przyrody ,to nie zawsze zasiedla tam mądrych i odważnych rządzących.Geograficznie Kowary to Karlowe Vary.
~do surwiwal 19-08-2015 19:37
Baranie dziecko zostało zaatakowane w kamiennej górze a nie w Kowarach. Widać że pasujesz to tych żeli Kowarskich którym alkohol wypłukał mózg i nie mają pamięci.
~fanp 20-08-2015 8:01
Po szczawiu i mirabelkach ci śię Pogorszyło a idź ty w Kilimandżaro bido surwiwal

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Radni KO przeciw kupcom?

Wypadek przy baniakach  

Marcin Wyrostek patriotycznie w Jeleniej Górze

O rozpadających się górach

Świętują Niepodległość

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
784
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%