MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 14 lipca
im. Kamila, Marcelina

Wybieramy nasz samorząd. Od godz. 8 do godz. 22

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Niedziela, 21 listopada 2010, 8:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 22 listopada 2010, 8:00
Autor: Angela/tejo
Kto zdobędzie jeleniogórski ratusz? Okaże się już niebawem.
Fot. TEJO
Dziś w całej Polsce odbywają się wybory samorządowe. Osoby uprawnione wybierają radnych, wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Do godz. 10 frekwencja w kraju wyniosła około 5,6 procent. Na Dolnym Śląsku była najniższa – około 4 procent. O godz. 16:33 w kraju do urn poszło 27,55 procent uprawnionych do głosowania. W Jeleniej Górze do godz. 15 głos oddało 22,69 procent wyborców.

Ponad dwa tysiąca osób zagłosuje dzisiaj w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 19 na Zabobrzu w ZUS – ie. Jak mówi Maria Świerkowicz, przewodnicząca obwodowej komisji nr 19 w Jeleniej Górze, dotychczas wybory przebiegają bez najmniejszych zakłóceń.

Nad ich prawidłowym przebiegiem czuwa tu nie tylko obwodowa komisja, ale i ochrona. Przed lokalem, w lokalu i w kabinach wywieszone są zasady głosowania. W razie potrzeby pomocą służą też członkowie komisji. Ci, którzy przyszli dzisiaj zagłosować, wierzą, że ich głos coś zmieni. Krzysztof Szpak głosował na efektywnego prezydenta i pracowitych członków rad. – Wierzę, że po wyborach będzie więcej miejsc pracy, a mniej marketów – mówi.

Teresa Bielecka-Halama stawiała dzisiaj na młodych ludzi. Ma nadzieję, że będą potrafili oni zatrzymać jeleniogórzan w stolicy Karkonoszy, że stworzą miejsca pracy i zadbają o czystość w mieście. Przy wyborze prezydenta kierowała się też dobrem zarówno młodych, jak i starszych, schorowanych ludzi.

Zdaniem państwa Jadwigi i Janusza z Zabobrza nowy prezydent powinien dokończyć inwestycje, które już zostały rozpoczęte i stworzyć nowe plany rozwoju miasta. Musi też umieć pozyskiwać pieniądze unijne i dobrze je wykorzystać. Członkowie rad powinni natomiast dbać o miasto i mieszkańców. Państwo Władysława i Bronisław Baszakowie do urn chodzą co wybory. Do tego zachęcają też innych mieszkańców. Mówią, że jest to obowiązek każdego z nas i nasza wspólna przyszłość.

– Jak nie pójdziemy głosować, to będzie znaczyło, że zgadzają się na to co jest obecnie. A wiele w Jeleniej Górze musi się zmienić. My jesteśmy już starymi ludźmi, młodzi powinni iść zagłosować i zdecydować o swojej przyszłości – mówią.

Incydent policja odnotowała w Piechowicach, gdzie wyjaśniano powody, dla których ulicami miasta mia ł się poruszą samochód oklejony plakatami kandydatów. Poza tym wybory w mieście i regione przebiegają spokojnie.

Głosowanie odbywa się w lokalach wyborczych tych samych, co cztery lata temu, czynnych – przy okazji wyborów samorządowych – po raz pierwszy od godz. 8 do 22. Dotychczas komisje pracowały w godz. 6 – 20. Do oddania głosu w naszym mieście jest 69 tysięcy mieszkańców.

W Jeleniej Górze wybieramy 23 radnych spośród 299 pretendentów do rady miasta. Wybieramy jedną z list i tam stawiamy krzyżyk przy nazwisku naszego faworyta. Zakreślamy też krzyżyk przy jednym nazwisku na liście kandydatów na urząd prezydenta Jeleniej Góry, o który ubiega się sześć osób. Ponadto oddajemy głos na przedstawiciela w Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.

Osoby niepełnosprawne mogą głosować w specjalnie dla nich przystosowanych lokalach wyborczych, które znajdują się w szpitalu przy ulicy Ogińskiego, w Biurze Wystaw Artystycznych przy ul. Długiej 1, w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych przy ul. Jana Pawła II, w Pałacu Schaffgotschów (filia Politechniki Wrocławskiej) przy placu Piastowskim oraz w Jeleniogórskim Centrum Kultury przy ul. 1 Maja. Niepełnosprawni mogą skorzystać ze specjalnego transportu (telefon: 75 754 61 08).

Pierwsze doniesienia i prognozy orientacyjnych wyników – na portalu Jelonka.com pojawią się po godz. 22 – po zamknięciu lokali wyborczych. Będą też relacje ze sztabów, które urządzają wieczór wyborczy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Cieplickie place

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Komentarze (62) Dodaj komentarz

~ja 21-11-2010 8:14
Long long time ago...... nie brałem udziału w wyborach. Bo co to zmieni. Odkąd dojrzałem nie pozwalam innym decydować za siebie. I czuję się z tym dobrze. Polecam.
~Paulinka.T 21-11-2010 8:37
Mam nadzieję, że wszechobecni w całym mieście kandydaci, uśmiechający się do nas szyderczo z plakatów znikną zaraz po wyborach. Ciekawe, czy wydając tyle kasy na swoje kampanie wyborcze, mają przeznaczone środki na wyczyszczenie miasta z tego... nie będe sie wyrażać "z czego".
~Gość 21-11-2010 8:37
A ja jeszcze się zastanawiam czy iść głosować na następnych nierobów ,którzy nastawiają następnych marketów i galerii ,to trudna decyzja.
*Piękny Roman* 21-11-2010 9:01
Do postu z 08:14 Dzięki Bogu nie wszyscy mają taką filozofię jak Ty. To co piszesz,nie trzyma się kupy i nie ma w tym żadnej logiki. Bo przecież i tak inni decydują w dużej mierze za Ciebie. Na przykład rząd, czy parlament. Więc jeśli już inni decydują, to przynajmniej wybierajmy tych, których chcemy aby za nas decydowali. Niech będzie, że to mniejsze zło. Ale zawsze lepsze. Tak uważam. I czuję się z tym dobrze. Polecam.
~samo... rząd 21-11-2010 9:08
nie nasz, tylko ich...
~ 21-11-2010 9:24
Ilu radnych możemy zakreślić na kartkach wyborczych w każdym okręgu? Bo tego NIGDZIE NIE PODANO. ILE NAZWISK MOŻEMY ZAKREŚLIĆ PRZY WYBORZE KANDYDATÓW NA RADNYCH?
~*.* 21-11-2010 9:30
A na latarniach i na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści... takie hasła pamiętam od tych opcji, które teraz startują do koryta. Popatrzcie na te drzewa i latarnie. Ironia historii, sami się tam powiesili....
~Paulinka.T 21-11-2010 9:38
Mam nadzieję, że wszechobecni w całym mieście kandydaci, uśmiechający się do nas szyderczo z plakatów znikną zaraz po wyborach. Ciekawe, czy wydając tyle kasy na swoje kampanie wyborcze, mają przeznaczone środki na wyczyszczenie miasta z tego... nie będe sie wyrażać "z czego".
~wow 21-11-2010 9:41
Jej ja już byłem na tych yyyy wyborach! szkoda mi tych ściętych drzew bo karty do głosowania przeszły samych siebie a szczególnie do sejmiku większych nie mogli zrobić hehe
~do autora 21-11-2010 9:53
Kolego Red, gdy już się zabierasz za pisanie musisz trochę się dowiedzieć na temat tego o czym piszesz. Gdybyś tak zrobił dowiedziałbyś się, że samorządu się nie wybiera, bo samorząd to właśnie my, którzy mamy prawo do wybrania radnych albo decydowania w innych sprawach.
~Obywatel 21-11-2010 9:58
No to trzeba zrobić rząd i iść na wybory na kogoś kto będzie stwarzał realne miejsca pracy.
~wojkowianaka 21-11-2010 9:59
Zaraz wychodzę głosować,bo tak mi serce podpowiada. Przez kilka ostatnich tygodni wszyscy kandydaci byli: orłami ,sokołami lub tygrysami gospodarczymi. Zrobią w Karkonoszach drugie Zakopane. Będą super trasy,wyciągi kanapowe, baseny i wiele ważnych inwestycji. Niestety u niektórych burmistrzów tylko na papierze od 4 lat. A jak za dawnych czasów wszystkiemu winni są: wredni radni co nie słuchają burmistrza, stonka ziemniaczana, piep.....ekolodzy, ciągłe wiatry w Karkonoszach i Bóg wie co , ale nie "władza". "Władza" chce ,ale się nie udaje. Za to udaje się niszczyć ludzi aktywnych i pomysłowych. Może od dzisiaj w wielu gminach zmieni się wojskowy sposób myślenia? Głosujmy i mądrze wybierajmy! Nie siedźmy w domu i dźwignijmy 4 litery dla dobra naszych karkonoskich gmin.
~ 21-11-2010 10:07
Ostateczne wyniki poznamy najwcześniej we wtorek wieczorem.
~ 21-11-2010 10:11
ile nazwisk zakreślamy przy wyborze radnych?
~ja 21-11-2010 10:19
Roman -wybieramy, decydujemy. Demokracja. O tym co zjesz na śniadanie decydujesz sam, o tym gdzie pracujesz decydujesz z pracodawcą, o remoncie kamienicy decydujesz z pozostałymi właścicielami mieszkań, a o zarządzaniu miastem decydujesz wraz z 69000 mieszkańców uprawnionych do głosowania w tym mieście.
~MM 21-11-2010 10:47
A zdjęcie piękne, Tejo :-)
~do "~ja" 21-11-2010 10:51
Potrzebny Ci kurs "czytania ze zrozumieniem textu"! Właśnie ignorując wybory pozwalasz innym decydować za siebie. Chyba z tym dojrzewaniem coś nie tak!!! Ale jeśli czujesz się z tym dobrze...
~oszołomy 21-11-2010 11:19
jaki wpływ miało 69000 mieszkańców żeby na listach komitetów nie było właśnie tych kandydatów, którzy zostali wystawieni? Ci sami...
~Rex 21-11-2010 11:20
K.... jego mać jak to jest że jest cisza wyborcza a strażacy z Miłkowa w Sobotę robią sobie zebranie przedwyborcze....... Powinno takich wykluczyć z wyboruch ino se ustalali jak to se w cliula zrobić z podpisami i wygrać te zawijpupie w gminie Podgórzyn... SKANDAL NA CAŁĄ POLSKĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~do 11.20 21-11-2010 11:28
Jeśli to prawda co piszesz , ciekawe co na tą informację Policja, Prokurator i Komisarz Wyborczy?
~lokatorka 2 21-11-2010 11:47
"my zatrudniamy tych ludzi - prezydenta, posłów, radnych. Dostają wynagrodzenie z naszych podatków. I mamy prawo władzę rozliczać" ,zastanawiam się ,który się zgodzi.
~Djkosa 21-11-2010 12:10
Di pięknego Roamka. KAŻDY MA PRAWO ROBIĆ , CO MU SIĘ PODOBA I WYRAŻAC SWOJE ZDANIE! Jeśli do tego nie dorosłeś to sam nie głosuj!
~ 21-11-2010 12:10
Spowodować i dopilnować, aby delegaci wyznaczeni na zjazdy partyjne nie zachowali mandatów na okres kadencji wybranych przez siebie władz partyjnych. W żadnym wypadku delegaci nie mogą zwoływać posiedzeń międzyzakładowych. W razie konieczności zwołania takiego posiedzenia należy wyeliminować ludzi, którzy wykazali się aktywnością w wysuwaniu koncepcji postulatów. Na każdy następny zjazd wybierać nowych kandydatów (ruchowo), tylko wytypowanych przez nasze służby specjalne.
~zawiedziony 21-11-2010 12:11
Właśnie wróciłem z głosowania. 5-cio przymiotnikowe wybory to bujda! Komisje sa najbardziej oblegane po mszach w kościołach i co? Kolejka do odebrania kart to rozumiem, to że ludzie długo się zastanawiają nad wyborem też rozumiem, ale zaznaczanie kandytatów na podłodze, na ścianach, na plecach drugiej osoby to już porażka. Poprosiłem panią o wystawienie kilku stolików, odpowiedziała, że nie mogą tego zrobić, proszę czekać. Czekać! Tam byli ludzie starsi, poruszający się o kulach, ludzie z małymi dziećmi i to właśnie im każe się czekać! Na miejscu wystawione były 2 malutkie stoliki i 3 miejsca zasłonięte kotarą. Komisja znajduje się w SP11, jeśli tak wygląda w każdym miejscu to przestaję się dziwić ludziom, którzy nie idą na wybory. I jeszcze jedno do tej komisji nie wjedzie żadna osoba niepełnosprawna bez pomocy osób trzecich (schody, schody, schody)!
~Gość 21-11-2010 12:34
A ja dalej sie zastanawiam czy iść głosować na darmozjadów ,co nastawiają marketów i galerii ,to trudna decyzja
~xxl 21-11-2010 12:50
Przyszli samorządowcy! Rozliczcie obecnych rządzących!
~jelgór 21-11-2010 12:57
Dlaczego nasza Jelonka wprowadza dezinformacje? To nieprawda, że głosujemy tam, gdzie wcześniej, bo na Zabobrzu III są zmiany! A nawet zmiany do zmian w ostatnich dniach.
~ktoaa 21-11-2010 13:01
Gdzie sa w necie dostepne listy kandydatow a danych obwodach itd ?
~Do Djkosa 21-11-2010 13:02
Jeśli się jeszcze nie przekonałeś, że w Polsce panuje taki demokratyczny ustrój polityczny jak w mafii wołomińskiej – to idź i zagłosuj. Za cztery lata dasz sobie odpowiedź. Wówczas wystaw swoją listę kandydatów. Efekt będziesz miał taki sam za osiem lat... do 12:50 | ~xxl „Przyszli samorządowcy! Rozliczcie obecnych rządzących!” - czyli siebie...
~ninka 21-11-2010 13:08
A CZY TAKIE ARTYKUŁY I KOMENTARZE SĄ DOZWOLONE W CZASIE CISZY WYBORCZEJ?WYDAJE MI SIę, ŻE NIE.
~Do ninka 21-11-2010 13:21
Prawda kole w oczy?
~exxon 21-11-2010 13:29
Jak ktoś chce zobaczyc spis kandydatów ,to niech wejdzie na PKW-Państwowa komisja wyborcza i tam niżej jest wizualizacja wyborów.Klikamy w mapke i wybieramy swoja miejscowość i wybieramy okręg po lewej stronie.
~xyz 21-11-2010 14:21
Pamiętacie taki kawał z wyborami I sekretarza na Kremlu?Kto jest za niech opuści ręce i odejdzie od ściany.mam swego kandydata i idę na wybory!
~młoda 21-11-2010 14:59
W niektórych nas jest bardzo mała świadomość, jeśli chodzi o wybory i po co one w ogóle są. Są tacy, którzy mówią ja nie idę, to nic nie zmieni i tu się mylą.Po pierwsze - móc oddać głos nie jest obowiązkiem lecz przywilejem. Po drugie - dlaczego inni mają zdecydować za ciebie. Po trzecie - powinniśmy wybierać człowieka, a nie partię.Po czwarte - myli się ten co mówi, że te wybory są mało ważne - przecież wybieramy tych, którzy bezpośrednio przez 4 lata będą rządzić naszym miastem.
Piipi Jelonkowa 21-11-2010 15:13
.. kupiłam chryzanteme ! .. bo ten *kwiatek ma płatki ! ..i typuje ! ..dobry,nie dobry..
~paweł45 21-11-2010 15:32
mam propozycję dla kandydatów na prezydenta: przed swoja przyszłą siedzibą (najlepiej obok głównego wejścia do ratusza) postawić wielką tablicę(powiedzmy 3X5 m) z wypisanymi w punktach swiomi obietnicami wyborczymi. Takie tablice można również zawiesić w innych punktach miasta ale koniecznie mają być DUŻE.Jest jeszcze mały warunek-te tablice mają wisieć równo 4 lata do następnych wyborów.
~nepotyzm 21-11-2010 16:57
1.Młoda jesteś i głupia. My nie wybieramy tylko akceptujemy wybranych. 2.Jelonka prowadzi jawną agitację wyborczą na zdjęciach... 3.Czy Jelonka przeprowadzi sondaż exit poll?
~do~ja 21-11-2010 17:34
masz rację też już nie głosuję - na dobre mi głosowanie nie wychodziło.Przed wyborami obiecanki cacanki a.....itd. Obiecali między innymi kredyt dla małżeństw z niższymi odsetkami ale tylko obiecali.No powiecie że to nie dotyczy wyborów samorządu ale oni tacy sami.
~do 08:14 21-11-2010 17:44
do gościa, który dojrzał, tego z godz. 08:14 - chyba za wcześnie wstałeś i musisz jeszcze poleżeć w szufladzie, abyś nabrał pełni dojrzałości. i oto właśnie jesteś przedstawicielem części społeczeństwa otępionego wiarą we własne schizofreniczne przekonania. jesteś paradoksem sam dla siebie. tak głupim, że nie zdajesz sobie sprawy iż tę głupotę manifestujesz. krótkowzroczność to zwyrodnienie, można je leczyć jedynie edukacją, lecz gdy już jest na to za późno to można tylko wyciąć.
~Tubylec 21-11-2010 18:08
Kto wybiera komisje wyborcze i ich przewodbniczących ?! To powinni być ludzie zaufania publicznego, a tu patrzę w komisji w Przedzkolu nr 14 w Cieplicach przewodniczącym jest osoba, która przez dłuższy czas podawała się za kleryka seminarium duchownego (okazało się , że nigdy nim nie był). Mamił tym różnych ludzi a zwłaszcza młodzież). Jednym słowem oszust. I jak tu teraz uwierzyć w uczciwość wyborów ! Skandal !
~JIA.PL 21-11-2010 18:34
TO NIE GLOSUJCIE NA NICH A W NASTĘPNYCH WYBORACH GLOSUJ ABY ICH WYP JA GDZIEŚ SŁYSZAŁEM TAK ZROBILI LUDZIE !!!!!!!
~sir Galahad 21-11-2010 18:35
Niechęć do galerii handlowych i marketów. Oto wyznacznik światopoglądowy moich współrodaków w Jeleniej Górze. Litości. Lękami przed nowoczesnością chcecie zatrzymać młodych w mieście? Bez dobrego multikina? Bez dobrego centrum usługowego i z drożyzną w handlu (plus słaba oferta handlowa). Chcemy tu dobrego kina i galerii handlowej z prawdziwego zdarzenia. Tak chcemy rozwoju, również dzielnicy przemysłowej, parku technologicznego, ale na litość boską nie chcemy być skazani na dotychczasową drożyznę i bazarową modę i design panie Krzysztofie. Jak pan tak nienawidzi marketów to niech pan nie kupuje tam. Wolny wybór. Jelenia Góra ma bardzo niską przeciętną powierzchnię handlową w przeliczeniu na mieszkańca w porównaniu do innych miast powyżej 50 tysięcy mieszkańców. Nie ma nas w pierwsze 25 takich miast w Polsce. Nie chcemy drogiej żywności i ubrań jak teraz. Nie chcemy tej całej wioskowatości oferty "Perły Karkonoszy". Chcemy dobrego kina i dobrego handlu RÓWNIEŻ. Lęk przed marketem jak
~sir Galahad 21-11-2010 18:41
Lęk przed marketem jako wyznacznik światopoglądu,. Kpina.Albo lobby kupieckie znowu w natarciu, jak to charakterystyczne dla Jeleniej Góry. Nie wszyscy chcą tu być skazani na bazarowy design... Wszystkim w Jeleniej Górze życzę, żeby miasto zaczęło żyć jak na to zasługuje, żeby inwestycje zostały doprowadzone dalej. I żeby zniknęła ta "wąsata" frustracja i wieczne bycie do wszystkiego na nie tak mocno obecna nawet na naszym Jelonkowym forum. A pierwszym testem dla wybranych będzie porządkowanie miasta po kampanii.
~JIA.PL 21-11-2010 18:42
A POCO TE MARKET NO GALERY I GALERJE TO PRZEŻYTEK DOŚĆ MY POLACY CHCEMY PRACY A POTEM POMYŚLIMY O SKLEPACH .
~JIA.PL 21-11-2010 18:57
KANDYDOWAŁEŚ TO SPRZĄTAJ PAJACYKU I TO SZYBKO A NAI LEPIEJ WYJEDZ I ZABIERZ SWOJE ŚMIECI .
~wyborca I 21-11-2010 19:14
To miasto jest jednym gigantycznym śmietnikiem. Obklejone plakatami szafki energetyczne i telekomunikacyjne. Smętnie zwisające ulotki ze słupów sygnaliizacji ulicznej . To jest niszczenie mienia komunalnego !Nawet jeżeli ktoś to będzie chciał zerwać, to kleju nie usunie. W cywiliizowanych krajach są za to duże kary, no ale nie w tym naszym swojskim grajdole.
Piipi Jelonkowa 21-11-2010 19:42
..do - [~Wyborca I ] .. to materiał opałowy dla "oszczędnych",którzy palą w swoich piecach .. WSZYSTKO !
~ja 21-11-2010 20:08
byłem, skreśliłem, wrzuciłem. Jest dobrze. Nawet kiedy taki jeden z drugim i trzecim nie rozumie o czym się mówi. Macie jeszcze 2 godziny - głosujcie !
~Gami 21-11-2010 20:54
Moim zdaniem kandydant na prezydenta to Robert Prystrom
oskarl 21-11-2010 21:11
Myślę, że powinno się rozliczać wyborców za funkcjonowanie samorządu a nie radnych. Przynajmniej sami wyborcy powinni rozliczyć się we własnym sumieniu co cztery lata. Jeśli miasto się rozwija i ludziom żyje się coraz dostatniej bo uważają, że ich kandydat spełnił te oczekiwania, to pójdą do nieba. Jeśli natomiast miasto się wyludnia, przybywa bezdomnych i bezrobotnych oraz stołówek dla głodujących i schronisk dla penerów, jest coraz większe rozwarstwienie społeczne, to winny wyborca pójdzie do piekła. Jeśli popełnia grzech w charakterze recydywy, to będzie stał wiecznie na plecach Lenina trzymając na rekach Hitlera. Niegłosujący pójdą do czyśćca. Arabowie i radni będą mieli harem...
~komisarz w. 21-11-2010 22:04
No i ~Gami IP: *.178.85.55 z 20:54 złamała cisze wyborczą. I Jelonka za to beknie.
~Polak 21-11-2010 22:11
jest 22,10 a o wynikach ani mru mru - dziekuje bardzo za rzetelność obietnic.
~ilko 21-11-2010 22:15
Trzeba było obejrzeć niewyemitowaną przez TV a dostępną w siecie debatę pomiędzy Zawiłą a Prystromem i wiadomo by było na kogo głosować. Jak czytam te wypociny...nie wiem czy iść , nie wiem na kogo głosować... to mi niedobrze. Dziady! mieliście mnóstwo czasu żeby poczytać o każdym z kandydatów - siedzicie na internecie ale na stronę któregokolwiek to już wejść nie łaska. Przedszkole intelektualne!
~Polak 21-11-2010 22:24
Nie musiałem tej debaty oglądać - gdyby tych dwóch kandydatów przeszło do drugiej rundy, to na kolanach idę z centrum do Cieplic głosować na Zawiłę- chociaż na niego nie zagłosowałem w 1-ej turze. Już mieliśmy niegdyś wicepremiera - oszołoma.
Tomy M. 21-11-2010 22:30
Tylko ROBERT PRYSTROM, nie głosujcie na partyjniaków, tylko kandydaci niezależni mogą coś dla nas zrobić nie narażając się na opieprz z góry. Niektórzy kandydaci startujący z list partyjnych są niezależni i na tych tez możecie głosować.
~wyborca 21-11-2010 22:37
Przejrzałem "ofertę" pana Prystroma i wnioskuje, że pan P. albo jest szejkiem z mnóstwem dolarów albo cudotwórcą, bo w te obietnice to tylko idiota da się nabrać.
~BANDA 21-11-2010 22:39
tak tak idzciei wybierzcie mafię w białych rękawiczkach, a oni co miesiąc bedą barć nie małą kasę przez 4 lata
~verysorry 21-11-2010 22:40
PiS-iaczki w odwrocie. We Wrocławiu PiS-ior 6%. W Łodzi - 16. W Warszawie 24. Wszyscy w łeb. A co u nas? Jelonkowe pismaki kimają? Jak tam tuba radiomaryjna? Można już jej poMACHAĆ na do widzenia?
~ 21-11-2010 22:53
gdzie te prognozy i doniesienia czekamy!!
~do tommy m 21-11-2010 22:55
weź się gościu nie osmieszaj ze swoim lepperem,masz pojęcie o polityce jak ślepy o kolorach.
Tomy M. 21-11-2010 23:03
~wyborca: Głosuj na Zawiłę ... ma ciekawe projekty, za parkiem Norweskim w dnie zalewu zaprojektował STREFĘ TURYSTYCZNĄ! Chyba k*rwa PODWODNĄ!!!!!!!!! Powiedz mi .. czy to tak ciężko wejść na stronę Zawiły i przeczytać to co tam jest napisane? PO takiej lekturze tylko kompletny idiota na niego zagłosuje.
~x 21-11-2010 23:26
daj sobie spokój Tomy z tą agitacją, przynajmniej do jutra jak się okaże, kto przeszedł do drugiej tury, będziesz miał na to jeszcze dwa tygodnie.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

PSZOK tylko bez zaległości

Tak nie wolno parkować!

JBO: Ogrodzenie boiska w Parku Norweskim

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Synoptycy: burze, deszcz i silny wiatr

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
612
Tak
47%
Nie
40%
Nie wiem
13%