MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wybiegali brąz

Wiadomości: Olszyna
Wtorek, 19 października 2010, 16:20
Aktualizacja: 16:26
Autor: MDvR
Zdjęcie z II Świdnickiej Piętnastki
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Świetnie zaprezentowali się uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego ze Szklarskiej Poręby na rozgrywanych w Olszynie finałach dolnośląskich Sztafetowych Biegów Przełajowych.

Męska sztafeta 10 x 1500 metrów zmagania zakończyła na bardzo wysokiej trzeciej lokacie, ulegając jedynie ekipom z Wrocławia oraz Wałbrzycha. Trochę gorzej poszło paniom, które zajęły ostatecznie najbardziej nielubiane przez sportowców czwarte miejsce, przegrywając z uczennicami ze Złotoryi o niecałe 10 sekund walkę o medal brązowy. Wśród kobiet również wygrały wrocławianki przed zawodniczkami z Lubania.

W trakcie imprezy odbyła się inauguracja sportowego roku szkolnego 2010/2011 w województwie dolnośląskim z udziałem młodzieży uczestniczącej w zawodach oraz reprezentantów 10 najlepszych szkół we współzawodnictwie sportowym w ubiegłym sezonie. Podczas inauguracji przeprowadzonej z ceremoniałem olimpijskim szkoły te otrzymały pamiątkowe plakiety i nagrody w postaci sprzętu sportowego.

Ogłoszenia

Czytaj również

KOD znowu pod sądem

Z metą na Przełęczy Okraj

Nad Śnieżnymi Kotłami

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 19-10-2010 19:45
o nartorolkach nic nie napisza , o sezonach biegowych nic nie napisza taka kicha tutaj jakis klub mks karkonosze sporty zimowe sa ale cisza .

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

PiS zaprezentował kandydatów

Michał Skowron wygrał zawody w Czechach

Kandydaci PO

Ulica Tabaki nieco dłużej

PiS ujawnił listy kandydatów

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
624
Tak
86%
Nie
9%
Nie mam zdania
4%