MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 13 lipca
im. Małgorzaty, Henryka

Wszystko dla zdrowia w Bukowcu

Wiadomości: Region
Poniedziałek, 25 września 2017, 12:23
Aktualizacja: 14:55
Autor: Joanna
Fot. Joanna
Miniony weekend w pałacu Bukowiec poświęcono zdrowiu. W wydarzeniu wzięło udział wielu specjalistów z różnych dziedzin medycyny konwencjonalnej i naturalnej. Byli również przedstawiciele okolicznych ośrodków leczniczych i terapeutycznych. Na miejscu też można było kupić zdrowe i naturalne produkty.

Zdrowa żywność królowała, ale pojawiło się wiele innych naturalnych produktów, jak preparaty ziołowe, witaminy czy kosmetyki. Pojawiły się również środki do czyszczenia, które zawierają naturalne składniki, dzięki czemu są bezpieczne dla środowiska.

Swoją ofertę zaprezentowały zakłady lecznicze oraz regionalni producenci promujący zdrowy styl życia. Przez dwa dni były prowadzone wykłady poświęcone tematom z bardzo dobrze rozwiniętych już dziedzin medycyny, które mimo to, są jeszcze słabo znane.

O medycynie estetycznej, która w ostatnich latach zrobiła się popularna opowiadała wczoraj (24.09) dr Marta Gąsior, podkreślając, że zdrowie to też piękno. Poruszono takie tematy, jak wpływ wody na zdrowie, zanieczyszczenie środowiska czy żywność XXI wieku. Można było posłuchać o nowoczesnych metodach diagnostyki energetycznej, która staje się powoli coraz popularniejsza. Jeden z wykładów poprowadził Marek Maćkowski – jasnowidz i nauczyciel duchowy.

Jako atrakcje przygotowano dwa koncerty. Koncert gongów tybetańskich i mis kryształowych poprowadzili w sobotę Lucyna Michalczyszyn i Andrzej Świętek. W niedzielę w Artystycznej Stodole wystąpił Józef Skrzek – multiinstrumentalista, wokalista i kompozytor.

Wszystkie wydarzenie cieszyły się dużym zainteresowaniem. Imprezę zorganizowali: Związek Gmin Karkonoskich, Fundacja Doliny Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej, Towarzystwo Karkonoskie.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przetarg na kolejną stację

Przestrzega przed glifosatem

Frekwencja dopisała. Będzie skatepark?

Skażenie chemiczne lasu pod Dziwiszowem

JBO: Ogrodzenie boiska w Parku Norweskim

Jednokierunkowo Zakosami na Śnieżkę

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
526
Tak
47%
Nie
40%
Nie wiem
13%