MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 4 sierpnia
im. Dominika, Jana

Wśród nominowanych do Gryfa – Uzdrowisko Cieplice

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 15 października 2013, 7:42
Aktualizacja: 7:43
Autor: Org
18 firm i instytucji trafiło do finału Konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”, najbardziej prestiżowego wyróżnienia biznesowego w regionie. Wđrd nominowanzch jest Uydrowisko Cieplice. Dolnośląskie Gryfy zostaną wręczone po raz 10. podczas Koncertu Jubileuszowego, zaplanowanego na 21 października w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu.

123 wnioski i 91 uczestników w 6 kategoriach – tak w liczbach można podsumować zainteresowanie Konkursem Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza 2013. Kapituła konkursu, złożona z największych osobistości i ekspertów regionu, przeanalizowała wnioski zgłoszeniowe i wyłoniła nominowanych do prestiżowej nagrody.

– Warunkiem koniecznym, ale niewystarczającym, była oczywiście stabilna sytuacja finansowa kandydatów. Dodatkowo premiowaliśmy zaangażowanie firm i instytucji w rozwój oraz innowacyjne technologie. Sprawdzaliśmy, czy kandydaci posiadają silną pozycję w branży, legimityzowaną poprzez merytoryczne certyfikaty, nagrody, norm jakości. Interesowały nas także inwestycje w kapitał ludzki – mówił prof. Bogusław Fiedor, przewodniczący Kapituły Konkursu, prorektor ds. Współpracy z Zagranicą Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Za szczególne osiągnięcia w rozwoju przedsiębiorstwa średniego i dużego nominację otrzymali: wchodząca w skład grupy kapitałowej KGHM INOVA Centrum Innowacji Technicznych z Lubina, producent komponentów grzewczych firma Capricorn ze Świebodzic i Uzdrowisko Cieplice.

Ogłoszenia

Czytaj również

"Parkingi" (wciąż) na chodnikach

Jakie ma być nasze miasto za 20 lat...

Siatki mają chronić karkonoskie murawy

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ 15-10-2013 9:07
Hm....w pokojach zabiegowych (borowiny, kapiel perelkowa, aquavibron) trzeba by zlikwidowac plesn na scianach.Panie z "planowania zabiegow" nauczyc uprzejmosci. Sprawdzic stan higieniczny uruzadzen u pani, ktora "nawilza oczy". Tam plesn jest wszedzie! Panowie masazysci powinni zadbac o mila muzyczke w gabinetach, a tam rznie na caly regulator raddio ZET...i tak dalej. !0-minutowy masaz to smiech na sali, nic nie daje....Duzo zmienilo sie na gorsze. Pracownicy narzekaja do pacjentow na ...niskie zarobki. Jedynym facetem, ktory tam ma troche oleju w glowie jest Lipton.
~pawulon 15-10-2013 16:35
Cieplice śmierdzice. Od października do kwietnia zamiast powietrza jest duszący i gryzący dym palonych śmieci. Kupilem tutaj domek bo do glowy mi nie przyszlo ze takie cos może być w "uzdrowisku". Wyniose sie przy najbliższej okazji.
~Jano 15-10-2013 22:09
Cieplice to smrodownik nie uzdrowisko teraz jeszcze nie bardzo czuc ten smrod palonego plastiku ,ale za pare dni bedzie swad jakiego nieda sie wytrzymac ,i za co ten gryfffffffffff
~jelinek 15-10-2013 22:15
Dookoła z kominów w Cieplicach na obszarze obejmującym m. in. od strony południowej góry Sołtysiej /dawniej Strzeleckiej, nie wiem komu przeszkadzała poprzednia nazwa/ dym w szczególności z domków jednorodzinnych unosi się w dzień i w nocy przez cały rok, oś Widok ul. Kasprzaka do ulicy Wolności. Raz jest czarny, innym razem koloru szarego czy też białego, zawsze jest dokuczliwy bo śmierdzi i trudno jest zdrowo oddychać tą mieszanką. Za zatruwanie powietrza nie można obwiniać wszystkich właścicieli w tej okolicy budynków. Łatwo jest jednak wyeliminować tych którzy robią to codziennie i być może nie zdają sobie sprawy jak są dokuczliwi. Wystarczy przez pewien czas przejść się w tej okolicy aby wymienić dokładnie gdzie taka sytuacja występuje codziennie. I to zadanie administracji ......
~miastowyy 16-10-2013 1:21
Jak ci przeszkadza dym z kominów to wynieś się na wieś. Będziesz wąchał gnój.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Znowu auto na chodniku

Remont Wojska Polskiego – jaka organizacja ruchu?

Objazd na singletracku

Śmierć na żwirowni

Będzie nowa siedziba

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
793
Tak
21%
Nie
74%
Nie wiem
5%