MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wspomogą dotkniętych autyzmem

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 6 lutego 2012, 8:37
Aktualizacja: 8:38
Autor: Es
W Szpitalu Specjalistycznym Ministerstwa Spraw Wewnętrznych powstanie punkt konsultacyjny dla rodzin i osób dotkniętych autyzmem.

Celem działalności placówki, uruchomionej dzięki współpracy szpitala oraz Fundacji Autika, będzie – między innymi – profilaktyka i wczesna interwencja, a także poprawa jakości przestrzeni życiowej dla pacjentów oraz ich rodzin. Punkt rozpocznie działalność 23 lutego w szpitalu przy ulicy Cieplickiej 69.

Ogłoszenia

Czytaj również

Magiczny wieczór z Cleo i Pectus

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Chcą powtórki wyborów!

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Katarzyna 6-02-2012 13:45
Bardzo się cieszę, jako matka dziecka z tym problemem, ze cos takiego powstało.....w końcu skróci sie troche ta długa droga jaką musi przemierzyć rodzic takiego dziecka. Przeważnie idziesz do lekarza, tamten odsyła Cie gdzieś, wszyscy mówią, ze sie na tym nie znają.... mam nadzieję, że nareszcie się to zmieni! Brawo!
~upss 6-02-2012 17:33
Super inicjatywa. Leczenie, rehabilitacja to jedno. Ale spotkać innych rodziców i dzieciaki z tym problemem, pogadać, doradzić, posłuchać doświadczeń, a nawet trochę ponarzekać... to bezcenne:) Nie od dziś wiadomo, że w razem raźniej, trzymam kciuki za wszystkich "Autikowców" :)
~agata 7-02-2012 18:02
Bardzo sie ciesze,w końcu ktoś dostrzegł to, że dzieci autystyczne jak i ich rodziny sa zdane tylko na siebie w tak cieżkim schorzeniu jakim jest Autyzm.Osobiscie borykam się juz z tym problemem sama przez 18 lat,wierze że nareszcie coś się zmieni!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Mikołajki w „Dąbrówce”

Było nastrojowo

Barbórkowa feta

Mikołajki wolontariuszy z kowarskiego Lema

TPD ze św. Mikołajem w kinie LOT

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
732
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
8%