MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

Współpraca gwarancją rozwoju regionu

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 10 października 2014, 16:47
Aktualizacja: 16:48
Autor: Telewizja StrimeoTV
Fot. Telewizja StrimeoTV
Klaster to nowa inicjatywa gestorów turystycznych, której celem jest optymalne zagospodarowanie bogatego, różnorodnego i unikalnego potencjału regionu jak również podniesienie znaczenia rozwoju turystyki. Przedsięwzięcie udało się zrealizować m.in przy współdziałaniu z KARR.

Do współpracy udało się pozyskać, po raz pierwszy, naukowców z jeleniogórskiego Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Uczestnikiem przedsięwzięcia jest także Powiat Jeleniogórski, jako reprezentant promocyjnego porozumienia samorządów oraz Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego, która stworzyła warunki do rozpoczęcia działalności klastra.

Ogłoszenia

Czytaj również

Krakowska w budowie

Porównaj ceny z Jelonką.com

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~Anzelm B. 10-10-2014 17:51
Do współpracy udało się pozyskać, po raz pierwszy, naukowców z jeleniogórskiego Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Jaja sobie robicie, czy co !!! Od 1945 r. nasz Uiwersytet albo w postaci spółódzielni, albo w postaci klastrów uczestniczy we wszystkim.
~cynk 10-10-2014 19:22
www.discoversilesia.pl fajne wycieczki regionalne tak trzymać :)
~Jerzy 10-10-2014 20:54
WEZiT UE uczestniczy we wszystkim, a nic mu dobrze nie wychodzi. Znowu nałkoffcy z pseudowydzialiku (który już dawno powinien zostać zlikwidowany, choćby ze względu na nieefektywność naukową) popili, posiedzieli, ponudzili się, poziewali, a nic nie zdziałali. Nie oszukujmy się - tak wygląda 95% konferencji "naukowych" w Polsce. Markowanie pracy naukowej, gadanie o d... Maryni, z czego tak naprawdę później nic nie wynika. Polska "nauka" jest zupełnie nieefektywna - to głównie zapewnienie posadek dla nieudaczników i pociotków, a odzwierciedleniem tego faktu jest tragicznie niskie miejsce polskich uczelni we wszelkich możliwych rankingach.
~jakiś 10-10-2014 21:11
"Klaster" - jakie mondre słowo. Jak zawsze gdy pod jakimś niezrozumiałym dla ogółu terminem trzeba ukryć brak REALNYCH i KONKRETNYCH działań. Większość tych "naukowców" nigdy nie było nawet na Śnieżce ale oczywiście każdy uważa się za wybitnego fachowca od turystyki. Tacy "gabinetowi turyści" - dochtoraty po znajomościach albo dzięki dobrze ustawionym tatusiom i już mamy "experta".
~pracodawca 10-10-2014 21:44
wystarczy popatrzeć po brzuchach tych naukoffcuff. Jak ruszą się czasem sprzed kompa do kibla to dobrze.Klasyczny przykład współczesnej klasy próżniaczej. zrobisz doktorat i już masz wygodny stołek do emerytury. Jacy z nich experci widać po absolwentach róznych rekreacji i turystyk na rozmaitych uczelniach, którzy nie umieją praktycznie nic.
~Duch Gór 10-10-2014 22:29
Ja nigdy nie uważałem się za czempiona ,czy znawce turystyki,lecz byłem zapraszany do współpracy,przez właścicieli hoteli,pensjonatów ,kół łowieckich , biur podróży,agroturystów,restauratorów,bary,restauracje, etc, wierzcie mi nigdy nie skorzystałem .zawsze taniej tylko liczyli odnosiłem wrażenie:) bo wiedzieli skąd mają klientów.;)
~Duch Gór. 10-10-2014 22:49
Przepraszam ,raz skorzystałem ze znajomości,potrzebowałem jechać za granice,okazało się że najbliższe wolne miejsca były za 3 tygodnie,lubili mnie i siadłem na miejscu dla kierowców,bilet się znalazł a ja nie straciłem pracy za granicą.chyba będę karany:).
~bollloooo 13-10-2014 6:19
Słusznie narzekacie, oj słusznie.... tylko co z tego wynika dla kogokolwiek.
~do wyżej 13-10-2014 19:46
A co wynika z twoich głuрich postów, dialog?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Trwa budowa punktu widokowego

Utrudnienia w Witkowie

Kolejne roje pszczół

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2203
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%