MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 15 lipca
im. Henryka, Włodzimierza

"Współcześni artyści w Karkonoszach" – dziś wernisaż

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 15 czerwca 2013, 9:46
Aktualizacja: 9:51
Autor: Org
Fundacja Forum Staniszów i Stowarzyszenie "Nowy Młyn" Kolonia Artystyczna zapraszają dzisiaj (15.06.) o godz. 18.00 do Centrum Sztuki w Staniszowie na wernisaż wystawy "Współcześni artyści w Karkonoszach". W programie jest także koncert na fortepian i wiolonczelę.

Na wystawie zaprezentowane zostaną prace: Joanny Adamczuk, Emanueli Czujowskiej, Krzysztofa Figielskiego, Marka Głowackiego, Ireny Gołąb, Anny Jodzis, Teresy Kępowicz, Joanny Krenz-Kurowskiej, Matyldy Koneckiej, Janusza Koneckiego, Beaty Kornickiej-Koneckiej, Jerzego Kurowskiego, Leszka Leguta, Agaty Makutynowicz, Beaty Makutynowicz, Janusza Motylskiego, Mariusza Mielęckiego, Vitaliego Mkrtchana, Bernadety Nowak, Olgi Orlińskiej-Szczyżowskiej, Christine Poettker, Agaty Roszkiewicz, Pawła Trybalskiego, Lidii Sokal-Trybalskiej, Zygmunta Trylańskiego, Ryszarda Tyszkiewicza, Bogumiły Twardowskiej-Rogacewicz, Wladimira Vilenchytsa , Mariana Wiekiery, Anny Wilk

Wystawa ta jest równocześnie doroczną prezentacją prac Artystów Nowego Młyna, której towarzyszy przyznanie Grand Prix połączonego z zakupem pracy do kolekcji malarstwa Muzeum Karkonoskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Drzymały i Flisaków gotowe – od kiedy MZK?

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Wieża widokowa na Czerniawskiej Kopie  

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Zbigniew T. 15-06-2013 12:03
szkoda, ze osoby niezmotoryzowane...nie maja kompletnie czym dojechać na ten wernisaż... organizatorzy zupełnie zapomnieli, ze o ile w dzień roboczy na 19:00 jakoś da się tam dotrzeć to w week end NIE MA CZYM! Rozumiem, ze najciekawsze wydarzenie sezonu - wreszcie związane ze statutem fundacji (od dłuższego czasu Pałac Staniszow zaprasza tylko podupadłych artystów z zewnątrz mając rodzimych za gorszych) - bo promujące rodzimych artystów ma się okryć niesławą z powodu małe frekwencji???
~Bolesław C. 17-06-2013 15:31
Niewiele rozumiem z tej wypowiedzi ... Aczkolwiek tyle się mówi o ekologii... wiele aut dojechało prawie pustych. Wystarczyło zapytać o wolne miejsce jeśli były chęci, ale jak widać, coś innego przeszkodziło...? A wernisaż całkiem ciekawy, mimo przydługiej i nie do końca przemyślanej laudacji... a czy brak nawet małych kwiatków dla artystów świadczy o ich upadku ? raczej nie.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Będą widoki ze Zbójeckich Skał

Guwer: To będzie profesjonalny skatepark treningowy

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Co z wodą w zalewie złotoryjskim?

Interaktywne centrum w budowie u strażaków

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
792
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
14%