MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Wspaniały festyn rodzinny w Okrąglaczku

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 4 czerwca 2016, 8:18
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 czerwca 2016, 9:14
Autor: K. Jakubczyk/Jel
Fot. MT
Wczoraj (3.06) w jeleniogórskim Przedszkolu Okrąglaczek odbył się doroczny festyn rodzinny. Było mnóstwo atrakcji, wspaniałej zabawy i moc wzruszeń. Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć.

W Przedszkolu Miejskim nr 27 w Jeleniej Górze początek czerwca to okazja dla dzieci, rodziców i opiekunów do wspólnego spędzenia czasu oraz wspólnego świętowania podczas Festynu Rodzinnego.

W tym roku radosnej zabawie towarzyszył motyw przewodni – "bezpieczeństwo". W nawiązaniu do tematu przewodniego, głównym punktem spotkania były stacje tematyczne. Dzieci wraz z rodzicami miały do wykonania sześć zadań, na których trzeba było wykazać się znajomością znaków drogowych, numerów alarmowych, wyposażenia apteczki i plecaka w góry czy „bezpiecznej pozycji” podczas ataku psa.

Na brak atrakcji nikt nie narzekał. Występ muzyczno-taneczny dzieci z grupy "Krasnale", loteria fantowa, turniej piłki nożnej dla dzieci, bufet z pysznymi ciastami i gorącym jedzeniem, upominki dla wszystkich dzieci, malowanie twarzy, galeria prac wykonanych przez dzieci, miasteczko rowerowe przygotowane przez Straż Miejską to dodatkowe atrakcje w programie, przygotowanym przez dyrekcję przedszkola i wychowawców.

Jak co roku, festyn stwarzał również okazję do integracji rodzin i pracowników placówki, wspólnych rozmów, żartów i miłego spędzenia popołudnia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Będzie nowy przystanek kolejowy w Mysłakowicach

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~rysiek w swetrze 4-06-2016 16:39
ale fajne maluszki..brawo
~! 4-06-2016 17:02
Miło
~? 4-06-2016 19:44
Okrąglaczek tylko na pokaz jest przyjazny dzieciom. Wykopał do pierwszej klasy nawet pięciolatki wbrew woli rodziców którzy jeszcze nie chcieli oddawać do szkół dzieci, a nie chcieli narażać ich na coroczny stres zmiany grupy (przedszkole-placówka z zerówką-szkoła).

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Odnowili Kostiala i Kamienne Schodki  

Zamknięta droga od Przełęczy Kowarskiej

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Dotacja na usuwanie azbestu

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2090
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%