MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 12 lipca
im. Weroniki, Jana

Wspaniałe bramki

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 15 kwietnia 2006, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 15 kwietnia 2006, 21:04
Autor: Łukasz Stawski
Fot. goral
Karkonosze Jelenia Góra pokonały u siebie Spartę Zebrzydowa w meczu o mistrzostwo jeleniogórskiej klasy okręgowej 2:0 (2:0).

Mecz był bardzo zacięty i goście mogli wyrównać wynik meczu, bowiem w drugiej połowie dwa razy zagrozili gospodarzom strzelając w słupek i poprzeczkę. Ponadto stworzyli w tej części meczu kilka innych sytuacji, z których mogły paść gole.

Jednak swój dzień w tym meczu miał "król pola karnego Karkonoszy" - grający prezes klubu - Piotr Lizak, który niepodzielnie panował w tej części boiska. Likwidował skutecznie akcje ofensywne rywali i celnie podawał inicjując ataki jeleniogórzan. Dzięki temu miejscowi wygrali po efektownych bramkach zdobytych w 4 min. przez Tomasza Malinowskiego z lewej nogi i z 30 m. oraz w 14 min. przez Marka Wawrzyniaka z prawej nogi z tej samej odległości. Obydwie bramki były warte sfilmowania. Dzięki temu Karkonosze odniosły w wiosennej rundzie drugie już zwycięstwo i oby tak dalej.

W przerwie meczu młodzi futboliści Szkółki Top Gol zbierali dobrowolne datki na klub Karkonosze, bowiem nie sprzedawano biletów wstępu na ten mecz. Tak będzie, na wszystkich spotkaniach Karkonoszy w Jeleniej Górze.

Chłopcy zebrali na zapłatę na ochronę (200 zł) i zostało jeszcze parę groszy na herbatę. To chyba zaplata, zresztą dobrowolna, za niezła grę jeleniogórzan w tym meczu.

<b>Przypisek dla władz</b>
Piętnaście razy dzwoniłem do wiceprzewodniczącego rady miejskiej - Andrzeja Grochjali i ten facet tyle razy mnie obiecywał, że przed meczem będzie zwałowana płyta boiska na stadionie przy ul. Złotniczej. Tak się nie stało. w efekcie M. Wawrzyniak został w drugiej połowie zniesiony z boiska, bo ma naderwane ścięgno i nie wiadomo, czy zagra jeszcze w tym sezonie. Inni zawodnicy też mają drobne kontuzje. To skandal! - powiedział P. Lizak.

Ogłoszenia

Czytaj również

Derby Jeleniej Góry w Pucharze Polski

Terminarze jeleniogórskiej B–klasy

Łomnica rozbita przez juniorów Karkonoszy

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Brawo 15-04-2006 21:08
Całkiem ładne bramczeki - brawo, oby tak dalej. Brawo Prezes Lizak - całkiem, całkiem!
~kiler 15-04-2006 22:24
bazalt sulików- orzeł wojcieszów 3:4. Sulików prowadził do 86 minuty 3:1. pozdrawiam www.orzelwojcieszow.com
~Barman 15-04-2006 22:27
Strasznie jestem zadowolony z tej stronki,tak dalej.Choć dzis nie mogłem przyjsc,ale wynik i opis z meczu mnie bardzo zadowolił&gt;Ale jeden mankament G D Z I E T A B E L A TO POWINIEN BYC PRIORYTET DO TYCH WIADOMOSCI
~ex-kibic 15-04-2006 22:29
Wesolych Swiat dla pilkarzy Karkonoszy i gratulacje... no.. panie Grochala, nie popisal sie pan... ale tez Wesolych Swiat!
~jacqq 16-04-2006 9:29
Olimpia Kowary - Raciborowice 2:0 (1:0) pozdro ;)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Orkan pokonany

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Rezerwy Miedzi pokonane!

Polacy wybierają prezydenta

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
399
Tak
48%
Nie
39%
Nie wiem
13%