MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 16 lipca
im. Marii, Mariki

Wspaniała zabawa z psiakami w Centrum Echo

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 3 czerwca 2013, 11:39
Aktualizacja: 12:04
Autor: Org
Fot. Organizatorzy
Niezapomniane emocje zapewnili najmłodszym organizatorzy Dnia Dziecka w Centrum Handlowym Echo w Jeleniej Górze, który odbył się w sobotę (1 czerwca). Licznie przybyłe maluchy mogły m.in. pobawić się z animatorami oraz dwoma psami: Rolfem i Zorbą.

Właściciel czworonogów Waldemar Leszczyński uczył najmłodszych właściwych zachowań w stosunku do zwierząt. Pokazywał także, w jaki sposób psy lubią się bawić, a organizatorzy przygotowali ponad 300 zabawek, które były wymieniane na karmę dla zwierząt. - W ten sposób udało się uzbierać ponad 250 kg jedzenia dla psów i kotów, które przekazano jeleniogórskiemu inspektoratowi fundacji Mondo Cane – relacjonuje Magdalena Pruś, organizatorka.

Jesteśmy bardzo wdzięczni organizatorom imprezy oraz mieszkańcom Jeleniej Góry i okolic, dzięki którym nakarmimy wiele głodnych zwierzaków – dziękował Konrad Kuźmiński, wolontariusz Mondo Cane.

Dzieci mogły także złożyć pieski z klocków lego oraz wziąć udział w warsztatach budowania robotów, którymi potem mogły się bawić do woli.

Ponadto powstawały budowle z gigantycznych kloców. Rozstawiono także duży namiot imitujący psią budę, w którym maluchy pod okiem animatorki w psim stroju lepiły z masy solnej i obserwowały ciekawe eksperymenty fizyko-chemiczne.

Nie zabrakło zabaw wielką, kolorową chustą animacyjną oraz malowania twarzy, balonowych figurek, a także pokazów olbrzymich baniek mydlanych. Ogromnym powodzeniem cieszyły się wielkie, chodzące maskoty.

Organizatorzy zadbali także o poczęstunek. Dzieci zajadały się watą cukrową, popcornem, cukierkami i popijały zmrożoną granitę. Gdyby tylko nie padało, dzieci mogłyby bezpłatnie bawić się na sześciu przygotowanych na zewnątrz urządzeniach rekreacyjnych. Na szczęście jedno z nich było zadaszone i mimo deszczu maluchy mogły fikać koziołki w "małpim gaju".

Ogłoszenia

Czytaj również

Interaktywne centrum w budowie u strażaków

Czyżby Andrzej Duda?

Przebudowa drogi nr 2273D

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~kaśkal 3-06-2013 12:20
Było super!!!!!!!! Psiaki słodkie.
~on10000 3-06-2013 16:15
a gdzie prezenty dla dzieci?dziwie sie ze komus sie chce na to isc wszyscy dodstaje ale nie dzieci
~ 4-06-2013 7:23
Szkoda ze psy a nie suki. Suki sa lepsze.
~doraq 4-06-2013 7:37
Trzeba było się wybrać to byś widzial albo widziala te usmiechniete dzieci.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Trwa nabór do Straży Granicznej

Norweska Dolina Luxury Resort***** – 4 dzieci gratis, poleca ITAKA

Potok Łomnica ponownie został zanieczyszczony  

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Ciepło bardziej eko

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
885
Tak
45%
Nie
41%
Nie wiem
13%