MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 1 października
im. Danuty, Igora, Remigiusza

Wspaniała zabawa na festynie w SP 7

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 30 maja 2015, 8:23
Aktualizacja: Niedziela, 31 maja 2015, 8:16
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Tradycyjnie, w okolicach Dnia Dziecka, w Szkole Podstawowej nr 7 w Jeleniej Górze odbył się festyn rodzinny, na który przybyli uczniowie szkoły, a także dzieci z okolicznych przedszkoli oraz rodzice. Dla uczestników wczorajszej (29.05) zabawy przygotowano mnóstwo atrakcji, a każde dziecko dostało nagrodę.

Dla najmłodszych przygotowano: występ klauna, zamki dmuchane, pokazy: zumby, tresury psa, sztuki walki ju-jitsu, a także liczne konkurencje sportowe. - Dzieci będą miały możliwość sprawdzenia się w konkurencjach biegowych, rzutnych, skocznych – wymieniał prowadzący imprezę Jarosław Wilusz. Ponadto dzieci mogły z bliska zobaczyć wóz strażacki, czy ambulans ratownictwa medycznego.

- Bawię się bardzo fajnie. Najbardziej podobał mi się klaun, był taki śmieszny – powiedziała 7-letnia Ola. - Zawsze chętnie wracam do mojej dawnej szkoły. Cieszę się, że festyn co roku gromadzi tylu uczestników – stwierdził z kolei Paweł, były uczeń SP 7.

Organizatorzy zadbali również o część gastronomiczną, czy loterie fantowe. Dochód z festynu zostanie przeznaczony na doposażenie szkoły oraz kolejną imprezę. W zeszłym roku zebrane pieniądze pozwoliły na doposażenie sali zabaw.

To kolejny festyn z okazji Dnia Dziecka. Zaprosiliśmy włodarzy miasta, dzieci z okolicznych przedszkoli, z którymi ściśle współpracujemy. Bawimy się przednio, jak co roku – powiedziała dyrektor SP 7 Elżbieta Rybak.

Ogłoszenia

Czytaj również

Nowa rektor, nowe plany  

Kiedy zniknie ten wykop?

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~jach 30-05-2015 17:12
A czemu na festynie nie pojawił się płk rezerwy dawny politruk Gołębiowski w swoim mundurku i nie wręczał swoich medali własnej roboty?
~gosc12 1-06-2015 8:59
zabawa była super, festyn pełen atrakcji

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Policjanci będą szkolić księży z Dolnego Śląska

Uczniowie Rzemiosł nagrodzeni za zdjęcia

"Leniuchem" do kolei na Kopę

Uczniowie dostaną laptopy

JSM buduje parking przy wsparciu Miasta

Sonda

W Jeleniej Górze pojawiły się miejskie hulajnogi. Czy to przydatny środek lokomocji po mieście?

Oddanych
głosów
424
Tak
43%
Nie
47%
Nie wiem
10%