MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 19 września
im. Konstancji, Teodora

Wróciły utrudnienia na Karkonoskiej, ale na chwilę

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 1 października 2014, 12:03
Aktualizacja: 12:18
Autor: Angela
Od dzisiaj (1.10.) do 8. października br. z powodu końcowych prac dotyczących odtworzenia nawierzchni drogi po budowie kanalizacji, kolejny raz wyłączony został górny odcinek ul. Karkonoskiej przy budynkach 1–5 w Sobieszowie. – Firma odbudowująca nawierzchnię zrobi podbudowę i położy nowy asfalt, dlatego przez najbliższy tydzień kierowcy będą jeździli objazdami przez ul. Ogrodową – wyjaśnia Wojciech Jastrzębski, prezes spółki Wodnik.

Prezes spółki informuje również, że na wyłączonym odcinku pojawiły się odpowiednie znaki informujące o utrudnieniach i nowej organizacji ruchu.

- Prosimy kierowców, by zachowali w tym miejscu szczególną ostrożność i uzbroili się w odrobinę cierpliwości, bo już za tydzień będą mogli jeździć bez przeszkód nową nawierzchnią – dodaje prezes Wodnika.

Ogłoszenia

Czytaj również

Burza po interwencji w autobusie miejskim

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Zmiana kierownictwa prokuratury okręgowej

Komentarze (11) Dodaj komentarz

~szofer 1-10-2014 15:01
O Boże sam prezes robi info .bo może się zdarzyć że będzie stójkowym z lizakiem .POpatrzcie jaki kochany.
~oj.oj 1-10-2014 16:22
Panie Prezesie Jastrzębski - na Karkonoskiej nie będzie nowa nawierzchnia tylko dołożone placki nawierzchni. Proszę sprawdzić jak są już wykonane - dołożone -placki nawierzchni na odcinkach robót już skończonych. Kpina!!!!
~kokosz 1-10-2014 21:48
banda ...!!!!!! kto kontroluje i jest odpowiedzialny za to co dzieje się w Sobieszowie???
~Kunegunda 1-10-2014 22:15
W zeszłym tygodniu położona asfalt po pracach ka...lizacyjnych na Cieplickiej, obok Biedronki w Sobieszowie. Niech osoba odpowiedzialna za nadzór nad tymi pracami zareklamuje dwie ostatnie studzienki od strony poczty. Nowy asfalt i od razu wertepy.
~do 21:48 2-10-2014 0:04
Ostatnio na tym odcinku robót, pokazał się miejscowy radny J.G był bardzo oburzony taką sytuacją. Informował mieszkańców, że zgłosi, to na sesji w interpelacjach i na obietnicach się skończyło. Wczoraj odbyła się sesja Rady i nikt w tym w/w nie zgłosił żadnych wniosków. Kampania wyborcza ruszyła pełną parą i jak zwykle na obietnicach się skończyło - wstyd.
~mazepa 2-10-2014 7:24
ten radny to Gajewski ,na gadaniu sie skonczylo.
~do 7:24 2-10-2014 10:50
Ba, oczywiście ! Tylko on potrafi tak robić wokół siebie szum. Swoją droga, jeśli teraz się pokazał, to jak nic wystartuję w nowych wyborach. Najstarszy radny tej kadencji, musi wyborcą jakość się przypomnieć :(
~Trew... 2-10-2014 11:38
Gdzie jest Nadzór Ruchu Drogowego?! Gdzie jest Policja i ich obowiązek dopilnowania bezpieczeństwa?! Gdzie jest ktoś z UM?! Dlaczego pytam? Objazdy, hopki, powycinane dziury w jezdni, brak studzienek, studzienki wystające 17 cm na jezdnię, wszechobecne błoto i piach, pijani operatorzy koparek, i do tego ABSOLUTNY BRAK OZNAKOWANIA DROGOWEGO! Znaki mylące, dopuszczające jazdę z prędkością 30km/h która zwyczajnie jest niebezpieczna, BRAK OZNACZEŃ PACHOŁKAMI WYSTAJĄCYCH STUDZIENEK! To woła o pomstę! Pomstę podczas wyborów! Głosujcie na ludzi z organizacji SIŁA MIESZKAŃCÓW, będziemy dbać o WASZE INTERESY, a nie interesy CWANIAKÓW w rodzaju J..., który Waszym kosztem (zniszczone amortyzatory i zawieszenie) łata swoją NIEKOMPETENCJĘ!
~Karkonoska 2-10-2014 13:30
Cierpliwość ?? Tu nie można mieć cierpliwości na to co się dzieje samochód można sobie rozwalić po prostu porażka ...
~ 2-10-2014 18:52
Przepraszam, ale jak położa tak samo, jak na Cieplickiej, to ja podziękuję. Ledwo walec jeden raz przejechał a już niecierpliwi kierowcy, włacznie z mzk-ą, dawaj lepić gumy po już gładszym. A dwa: tylko patrzeć, jak nawierzchnia zacznie się zapadać w miejscach, gdzie ubytki kostki brukowej zasypano piachem. Trzy: nowym asfaltem zalano po prostu stary dziurawy i tyle. Cztery: wystarczyły niewielkie opady a woda nie spływała do studzienek. No ale to polska wyższa widać technologia :)))
~do Trew... 3-10-2014 1:00
Nie znam tej organizacji, ale bez poparcia i to dużego nic nie zdziałają.Tu rządzi stary beton i starsi panowie, którzy i tak do władzy się dostaną - "dziadki" na nich zagłosują , bo tak jest od lat. Musicie przekonać 60 %, w tym młodych nie chodzących na wybory, że jeśli chcą zmian, to tylko uczestnictwo wyborach może to zmienić.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nietypowy finał Ligi Rocka

Debata samorządowców

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Potrącenie rowerzysty

Festiwal baniek na jeleniogórskich błoniach

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
635
Tak
25%
Nie
71%
Nie wiem
4%