Wrócili z Olkusza z ośmioma medalami!

Wiadomości: Olkusz
Wtorek, 11 czerwca 2013, 21:35
Aktualizacja: 21:36
V Otwarte Mistrzostwa Jury Krakowsko–Częstochowskiej w Oyama Karate odbyły się 8 czerwca w Olkuszu. W zawodach wystartowało blisko 300 zawodników z 20 klubów Oyama Karate. Zawodnicy i zawodniczki z Jeleniogórskiego Klubu Oyama wystąpili w konkurencji walki (kumite) zdobywając 5 złotych i 3 srebrne medale, a także czterokrotnie uplasowali się na najmniej lubianych przez sportowców czwartych miejscach.

Złoto zdobyli: Adam Serek, Łukasz Wiśniewski, Natalia Najjar, Jakub Fułat i Marcel Podgruszecki. Srebrne krążki wywalczyli: Oliwia Najjar, Łukasz Kucharski, Dawid Malinowski. Na czwartych pozycjach ulokowali się: Kamil Żukowski, Krzysztof Fibich, Kamil Najjar i Rafał Krzyszkowski. W eliminacjach niestety odpadł Rafał Wasik. Na brawa zasługują wszystkie walki naszych zawodników, zarówno tych bardziej doświadczonych jak: Adama Serka (zdemolował wręcz swojego przeciwnika), Łukasza Wiśniewskiego, Kuby Fułata, Marcela Podgruszeckiego i Natalii Najjar, jak i pozostałych naszych podopiecznych, z których część debiutowała w zawodach.

Zarząd Klubu składa serdeczne podziękowania wszystkim zawodnikom, trenerom, sędziom, sponsorom oraz opiekunom, którzy aktywnie wspierali naszą ekipę.