MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wprawa do Krainy Olbrzymów już dzisiaj

Wiadomości: Karpacz
Poniedziałek, 27 lutego 2017, 8:01
Autor: P–R
Fot. Użyczone/Organizator
W poniedziałek 27 lutego , o godz. 18:00, w Domu Parafialnym przy kościele Wang w Karpaczu (ul. Na Śnieżkę 8) odbędzie się prezentacja dorbku Agnieszki Kępskiej z pokazem zdjęć oraz opowieścią o tematyce krajoznawczo – podróżniczej „Wyprawy do ‘Krainy Olbrzymów’ 2011 – 2015”, połączonej z promocją pierwszej edycji kalendarza podróżniczego z fotografiami autorki.

"Wyprawy do 'Krainy Olbrzymów' - Jotunheimen 2011-2015" to pokaz zdjęć i opowieść o czterech górskich wyprawach do jednego z zdecydowanie najbardziej fascynujących regionów Gór Skandynawskich.

Agnieszka Kępska ukończyła Filozofię, Kulturoznawstwo i Geografię na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie oraz podyplomowe studia Geoturystyki na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie jest doktorantką na Wydziale Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMCS w Lublinie, gdzie zajmuje się głównie problematyką związaną ze Skandynawią, ze szczególnym uwzględnieniem Norwegii. Już od ponad dwunastu lat łącząc swoją pasję z pracą zawodową układa programy różnorodnych wyjazdów oraz oprowadza turystów po szeroko pojętej Skandynawii, dzieląc się z nimi ciągle pogłębianą wiedzą. Po sezonie turystycznym wybiera się również w miejsca trudniej dostępne i rzadziej odwiedzane na trekkingi lub wyprawy na nartach. W wolnych chwilach pisze artykuły, przygotowuje wystawy i prezentacje o swoich podróżach. Agnieszka Kępska wielokrotnie była gościem największych festiwali podróżniczych w Polsce jak np. Włóczykij czy Trzy Żywioły a napisane przez nią artykuły pojawiły się na łamach takich czasopism jak Traveller czy Magazyn Turystyki Górskiej N.P.M.. W tym roku ukaże się także pierwsza edycja kalendarzy z planowanej od dawna przez Autorkę kolekcji prezentującej zdjęcia z jej wypraw oraz miejsca warte odwiedzenia i poznania.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nowy stadion dla lekkoatletów

Jeleniogórscy policjanci na podium

Szlakiem Bernatta

Tak w szpitalu zachował się lekarz?

Marszałek Senatu w Jeleniej Górze

Przezes PIS interweniuje

Lista Lewicy do Sejmu

Dożynki Wojewódzkie w Niemczy  

Sonda

Klub spóźnił się z wnioskiem o dotację. Czy mimo to Miasto powinno finansowć ten pierwszoligowy zespół?

Oddanych
głosów
239
Tak
51%
Nie
41%
Nie wiem
8%