MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

Wpadka z narkotykami i bronią

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 18 marca 2019, 15:06
Aktualizacja: Wtorek, 19 marca 2019, 13:25
Autor: 112
Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 27–letniego obywatela Czech za posiadanie narkotyków i broni. Ponadto podejrzewany jest również o kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających.

15 marca około godziny 11.00 policjanci z polecenia oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze pojechali na Al. Jana Pawła II , gdzie według zgłoszenia kierujący pojazdem marki Volvo na czeskich numerach rejestracyjnych może być pod wpływem alkoholu, bądź podobnie działającego środka. Podejrzenie innych kierujących wzbudził jego sposób jazdy, gdyż jechał zygzakiem.

Policjanci zatrzymali kierowcę do kontroli drogowej. Mężczyzna zachowywał się nerwowo, podawał dane innej osoby. W trakcie czynności okazało się, że ma narkotyki. Była to amfetamina i w dwóch strzykawkach płynna heroina. Zachowanie kierującego wskazywało również, że mógł on kierować autem po użyciu środków odurzających. Ponadto mężczyzna posiadał broń gazową bez wymaganego zezwolenia – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze, sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Twoja reakcja na artykuł?

15
60%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
4%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
8%
Złości
7
28%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Syn i ojciec zatrzymani za narkotyki

Brak wyobraźni kierowcy

Ponad kilogram marihuany nie trafi do sprzedaży

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Wytyk 19-03-2019 8:04
Broń gazową w Czechach może nabyć i posiadać legalnie każdy pełnoletni, i nie ma z tym żadnego problemu. Tylko nasza Policja reaguje histerycznie nawet na broń hukową i ma problem z odróżnieniem kalibru lufy od kalibru naboju.
~Aaa 19-03-2019 12:37
do: ~Wytyk (8:04)
Złapany został w Polsce więc ma się stosować do polskich przepisów, a jak ty masz z tym problem to jedz no do Niemiec gdzie obcokrajowcy robią co chcą.
~Taki sposób 20-03-2019 6:51
do: ~Aaa (12:37)
Dobrze jest jak się wie co się komentuje, ale najpierw trzeba rozumieć co się czyta. Problem to maja nasi policjanci, bo broń hukową w Polsce można posiadać , ale oni ciągle nie odróżniają kalibru od rozmiaru nabojów, chodzi o broń hukową do 6 mm na naboje PAK 9mm. Jak nie wiesz, o co chodzi, to nie ośmieszaj się i nie wytkaj innym.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Policjanci poszukują właścicieli przedmiotów ze zdjęć

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Finał na lawecie

Uwaga na oszustów – podają się za funkcjonariusza CBŚP

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2248
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%