MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Wpadka z kradzionymi rynnami

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 6 czerwca 2013, 7:52
Aktualizacja: 7:54
Autor: 112
Kara pozbawienia wolności do pięciu lat grozi mężczyźnie, który podejrzany jest o kradzież rynien ocynkowanych z jednego z jeleniogórskich budynków. Został zatrzymany w drodze do punktu skupu złomu.

We wtorek (4 czerwca br.) policjant z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze będący na patrolu ze strażnikiem miejskim zatrzymali 55-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania, podejrzanego o kradzież.

Został on zatrzymany na ulicy Wyspiańskiego w Jeleniej Górze w drodze do punktu skupu złomu. 55-latek na wózku wiózł elementy metalowe. Jego zachowanie zwróciło uwagę patrolu, który postanowił sprawdzić , co mężczyzna przewozi i skąd to ma. W trakcie czynności okazało się, że wiózł on pogniecione rynny ocynkowane, które wcześniej ukradł z jednego z budynków w Jeleniej Górze. Wartość skradzionych rynien oszacowano na 3000 zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Zapuszczone okolice Drzymały

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Komentarze (20) Dodaj komentarz

Niggers™ 6-06-2013 8:59
LUDZIE ! LUDZIE ! POLICJA JAK ZAWSZE DRĘCZY KONTROLAMI NAJUBOŻSZYCH LUDZI IDĄCYCH ULICĄ ! TROSZKĘ GORZEJ UBRANY I JUŻ JEST POWÓD DO KONTROLI ! CHWDP
~wen 6-06-2013 9:07
Problem głodu i braku dachu nad głową ten Pan ma na jakiś czas rozwiązany na koszt podatnika. Tylko pozazdrościc w tak trudnych czasach.
~ 6-06-2013 9:16
To napiszcie jeszcze z którego budynku, pewnie jakaś ruina do wyburzenia...
~Stachu 6-06-2013 9:52
Niggers proponuję kupić działkę jeśli nie posiadasz, jakąś motykę, grabki i pogrzebać w ziemi, albo postawić luksusową altankę, zamiast wisieć całymi dniami przed komputerem i zalewać ten portal chorą filozofią w komentarzach. A jak nie to zawsze możesz u mnie umyć okna i zająć się pracami porządkowymi, choćby nawet przy regulowaniu rzeki. Wtedy na pewno lepiej spożytkujesz ten nadmiar wolnego czasu który źle wpływa na Twoją psychikę jak widać.
~Wild men 6-06-2013 10:00
Trzy tysiące złotych? To znaczy, że ukradł ponad dwieście metrów tej rynny, czyżby to był człowiek koń i pchał a raczej ciągnął wóz drabiniasty? Bo na zwykłym ręcznym wózku to się raczej nie zmieści. Jeżeli tam nie było dwustu metrów rynny, powinno się zaskarżyć tego co oszacował taką wartość i zamknąć go za lichwę. Nie lubię złodziei, ale bardziej nienawidzę takich cwaniaków, co naciągają innych, łącznie z p***
Niggers™ 6-06-2013 10:15
Wild men ! ! ! Głodny człowiek, który życia nie ogarnia nie będzie nawet myślał o tym, że kradnąc RYNNY padł ofiarą wielkiego oszóstwa jakim jest wycena skradzionego mienia ! Jak słusznie zauważyłeś Ty, inni dostrzec tego nie umią ! Nie umią nawet się bronić ! A Policja nawet nie zauważyła tego a może zauważyła ? WILD MEN POWIEDZ ! CZY POLICJA ZAUWAŻYŁA ŻE WARTOŚĆ RYNIEN STRASZNIE JEST ZAWYŻONA ? ŚLEDCZY NA PEWNO ZAUWAŻYŁ, JEDNAK Z RACJI ŻE BIDNY CZŁOWIEK OBRONIĆ SIĘ NIE BĘDZIE UMIAŁ TO SPONIEWIERAĆ POSTANOWILI ! WROBIĆ !
Niggers™ 6-06-2013 10:20
POLICJA WRABIA Z PREMEDYTACJĄ BIEDNEGO POSZKODOWANEGO ZŁODZIEJA ! 3000 ZŁOTYCH LUDZIE ZRÓBCIE COŚ !
Niggers™ 6-06-2013 10:23
Broń się złodzieju ! BROŃ ! Rynny wartości mniejszej niż 250 złotych i już imniejsza szkodliwość czynu ! Inna odpowiedzialność karna ! WALCZ !
~ 6-06-2013 10:39
Łapy bym ucinał przy samej dupie.
Piipi Jelonkowa 6-06-2013 10:56
~ OJEJ ! .. smutny to mezczyzna,ktory nie ma domu ! ..a inne budynki zamienia w ruine !
~dr 6-06-2013 11:01
K..a niedługo wszystko co metalowe tam gdzie to możliwe trzeba będzie zastapić plastikiem bo szarańcza żuli rzuca się na metal jak reksio na szynkę;)
~Stasio 6-06-2013 12:05
Pewnie przekroczyl dopuszczalna prawem predkosc na ulicy i to wzbudzilo podejzenia "partolu policyji " . 3000 zlotych tych nowych polskich to chyba z zalorzeniem te rynny kosztuja . Szacun panie zlodzieju . 3000 w rynnach to dwie srednie krajowe . Za taka kasiorke to sobie zajezdzona bryke pewnie mozna kupic .A tak poza tym to kradna tam u was w Jeleniej Gorze chyba wszystko . Niedlugo to wam rzeczy do kradniecia zabraknie .
~Stasio 6-06-2013 12:06
.....mialo byc dwie najnizsze pensje miesieczne .........
~Wild men 6-06-2013 12:38
Jak mi zniszczyli rzeczy warte około 1800 zł. to policja je wyceniła na 150 zł. bo na allegro widzieli za tyle, szkoda, że to była podróbka, bez żadnego certyfikatu, która zagraża zdrowiu a nawet życiu człowieka. Jeżeli już wspomniałem o certyfikatach, to dodam też, że nakładają wysokie kary za używanie świateł dziennych typu LED, jeżeli takie światło nie ma certyfikatu a w rzeczywistości te światła nikomu nie szkodzą i dają taki sam efekt jak te z certyfikatem, mało tego, światła ksenonowe w większości pojazdów, są większym zagrożeniem w nocy, ale policja ma to w du... bo wszystko zgodnie z prawem i nie ważne, czy to dobre prawo, czy złe, dla nich liczy się tylko porządek w papierach i dobre statystyki.
~janwie 6-06-2013 14:47
wszyscy co kradną maja zbyt w skupach złomu, więc może trzeba się zastanowić czy te skupy złomu to nie są paserzy???? policjo i służbo miejska kontrolować 3 razy dziennie te miejsca i karać właścicieli za paserstwo, udają, że nie wiedza co skupują .
Niggers™ 6-06-2013 17:14
~Wild men ! Daj spokój ! Wiadomo o co chodzi, o pieniądze ! Sam ksenonowe światła posiadam i żadnych innych nie chce bo widzę wszystko jak trzeba (BMW) ale często inni użytkownicy drogi mrugają bo są rażeni ! Szczególnie masakra gdy mokra jezdnia a jeździsz niskim wózkiem
~Oburzony 6-06-2013 17:24
Ja właśnie tak interpretuję tytuł tego artykułu: oszacowanie wartości skradzionych rynien to wpadka policji i rzeczoznawcy :-D PS: Teraz na terenach po dawnej Celwiskozie wyburzają budynki. Co tam się dzieje... codziennie kilkunastu ludzi szuka w tych ruinach złomu narażając własne zdrowie i życie.
Normal 6-06-2013 20:08
Do Niggers, no tak, zasady Kalego... Jak ktoś zapiep... ci auto lub TV. To też złodziej niewinny, bo złodziej biedny. Ma kota, psa, papugę, żonę, dzieci i teściową oraz długi. Jak ci zawiną coś twojego to pierwszy polecisz na policję. Kradzież to kradzież ( nie ważne co i czyje ), kara musi być.
Niggers™ 6-06-2013 23:22
Normal ! ! Po części zgadzam się z Tobą ale - Straciłem w Niemczech niezły rower- dzwonie do mamy w tym czasie i wiesz co mi odpowiedziała ? I jak się Synku teraz czujesz ? A Widzisz jak to jest ? -- Szybko zrozumiałem, jaki głupi jestem zapinając rower na zapięcie tandetne dając szanse złodziejowi ! Rower pół roku miał, Włoch ukradł na moich oczach prawie ! Mam go teraz co, ZBIĆ ? Pokazać Policji kto to ? Przecież moja wina była, że złodziejowi szanse dałem ! PAMIĘTAJ
~Rico 6-06-2013 23:59
3 tys. złotych to by musiały chyba kosztować rynny z tytan-cynku lub miedzi.A może to było policzone razem z montażem tych rynien na budynku ?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Wiceminister podsumowała kampanię prezydenta

Festiwal Kolorów w Kamiennej Górze

Czy uda się zniszczyć toksyczną roślinę?

Bobry na Zabobrzu

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2057
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%