Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Czwartek, 3 sierpnia 2006, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 4 sierpnia 2006, 0:56
Autor: Agnieszka Rafińska
W Dziwiszowie odbył się sparing pomiędzy Piastem Dziwiszów a Woskarem Szklarska Poręba. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 19.00, a zakończyło wynikiem 2:1 dla obuwniczych.

Faworytem tego meczu byli podopieczni Zygfryda Borkowskiego. Przewidywania te nie sprawdziły się jednak na boisku, gdyż pojedynek był bardzo wyrównany. Dziwiszowianie nie przestraszyli się grających o klasę wyżej przeciwników i byli dla nich równorzędnym rywalem. Wszystkie bramki tego widowiska padły w pierwszej połowie. Piłkarze Woskara mieli dużo szczęścia, ponieważ jedno trafienie dla nich padło po samobójczym strzale. Natomiast autorem drugiego gola był Paweł Stefanowicz. Honorową bramkę dla Piasta zdobył Krzysztof Wrzal.

<b>Skład Piasta Dziwiszów: </b>
Szymon Skupin, Dariusz Mikulski – Krystian Kubicz, Krzysztof Gurazda, Paweł Moszumański. Maciej Zientek, Paweł Duzinkiewicz, Radosław Kogut, Paweł Sochacki, Krzysztof Wrzal, Bartłomiej Gurazda, Łukasz Bem, Łukasz Chwedorowicz

<b>Skład Woskara Szklarska Poręba: </b>
Tomasz Stefanowicz - Grzegorz Chornicki, Damian Woźniak, Krzysztof Jahn, Dariusz Michałek, Artur Seta, Tomasz Sobolewski, Przemysław Biernat, Paweł Stefanowicz, Rafał Masłowski, Arkadiusz Gawlik.

W najbliższych dniach obie drużyny czekają następne sprawdziany. Piast Dziwiszów zagra na swoim obiekcie turniej z okazji 750-lecia gminy Jeżów Suedecki. Oprócz miejscowej „jedenastki” udział wezmą ekipy Lotnika Jeżów Sudecki, LZS-u Łomnica oraz Olimpii Kowary. Chętnych do obejrzenia zmagań tych zespołów zapraszamy w niedzielę na boisko w Dziwiszowie, na godzinę 11.00. Z kolei drużyna ze Szklarkiej Poręby wybiera się do Jeleniej Góry, żeby rozegrać mecz z Karkonoszami. To spotkanie odbędzie się już w najbliższy piątek o godzinie 18.00 na stadionie przy ulicy Lubańskiej.