MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 28 września
im. Marka, Wacława

Wolontariusze KSON–u pomogą wypełnić PIT–y

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 17 stycznia 2015, 8:21
Aktualizacja: 8:25
Autor: KSON
Fot. Archiwum
Wolontariusze Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych, podobnie jak w latach poprzednich, pomagają osobom starszym i niepełnosprawnym sporządzić deklarację podatkową – popularny PIT, za rok 2014.

Na stronie www.kson.pl uruchomiono specjalną elektroniczną aplikację, pomagającą sporządzić ten dokument we własnym zakresie. - Zapewniamy, że to proste i warto spróbować – mówi wolontariuszka KSON-u Kamila Kurczewska. - Program jest tak skonstruowany, że nie można popełnić błędu. Warto spróbować. Gdyby jednak te próby zawiodły, to do dyspozycji wszystkich zainteresowanych są wolontariusze naszej organizacji - dodaje.

- Trzeba przyjść do nas osobiście z dokumentami dotyczącymi przychodów i wydatków za rok 2014. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00-16.00 w naszej siedzibie przy ulicy Osiedle Robotnicze 47A w Jeleniej Górze – informuje Kamila Kurczewska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Tak nie parkujemy

Wytną drzewa

Synoptycy: spodziewane ulewy

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~suzej nap 18-01-2015 0:44
Uważajcie na niektórych, bo przy wypełnianiu będą próbowali bez waszej zgody oddawać 1% podatku na radio Rydzyka. PiS-iory podpuszczają swoich, żeby ludzi oszukiwali w ten sposób, bo stary niedowidzi i jest głupi, więc łatwo go wykiwać. Rydzyk do dziś się nie rozliczył z przywłaszczenia pod nieprawdziwym pozorem (kradzieży) setek tysięcy świadectw udziałowych zbieranych niby na na stocznię. Teraz zaś żąda odpisu na FLuxVer pod pozorem, że to ma iść na edukację dzieci. Bzdura jak wieża Eiffla. On nie ma na opłacanie kosztów emisji swoich tzw. "DZIEŁ" jak RM i TV Trwam. I na to potrzebuje prawie 3 miliony miesięcznie. Ludzie, niem dajcie się kiwać temu gender-oszustowi w sukience. A mamy w Jeleniej takich, co wysiadują krzesła w poczekalni do Rydzykowych łask. I wiecie kto to taki.
~no no 18-01-2015 11:16
KSON na usługach Rydzyka.Ktorzadzi w tej organizacji?
~do suzej nap 18-01-2015 12:23
Nienawidze wyrażeń "PIS-iory"Nie wiem czy masz rację w tym co dalej piszesz/może nawet/ ale powiedz kto jest lepszy od PIS bo chyba nie PO na litość boska .Znasz ich? lepiej od PO? masz jakies porównanie? wyliczenia kto więcej nabroił ? czy to tylko bezmyślne memranie PIS-iory ,PISiory za telewizyjnymi nawiedzonymi.Jesteś krewnym Niesiołowskiego czy co? Ogarnij się i inni tobie podobni.Skończcie z chamskim: " PIS-iory" to takie wsiowe i meliniarskie a przecież Jelenia Góra to miasto z prezydentem a wczesniej wojewódzkie i nie wypada takim byc niekulturalnym wręcz marginesem Piszę wsiowe bo to takie od dawna powiedzonko wiem ze teraz ludzie ze wsi są bardziej z klasa niż jw z miasta.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

Niebezpiecznie na Krośnieńskiej

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Nowości w muzycznym poranku

Senator zachęca do głosowania na maszty

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
1000
Tak
25%
Nie
72%
Nie wiem
4%