MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 11 sierpnia
im. Lecha, Zuzanny

Wojciech Chadży: kurs na Brukselę

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 9 maja 2014, 8:22
Aktualizacja: Sobota, 10 maja 2014, 7:43
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Archiwum
Przedstawiamy drugiego z jeleniogórskich kandydatów do Parlamentu Europejskiego. Wojciech Chadży – przedsiębiorca, właściciel firmy transportowej, radny miejski obrał kurs na Brukselę.

Przemek Kaczałko: Czym chciałby pan się zajmować w Parlamencie Europejskim?
Wojciech Chadży: W Parlamencie Europejskim widzę dla siebie miejsce w kilku dziedzinach, przede wszystkim zależałoby mi na doprowadzeniu do integracji systemów edukacji i uprawnień zawodowych, systemów emerytalnych czy też prawa pracy. Ważne jest też wypracowanie możliwości połączenia nauki, innowacji z biznesem – to jest droga do tworzenia miejsc pracy, ale też warunek do funkcjonowania małych i średnich firm!

Co pan i SLD oferuje Jeleniej Górze, co można zrobić przy wsparciu środków unijnych w naszym mieście.
Pytanie jest dwuczłonowe, ale powiem wprost: ja, jako Wojciech Chadży, gwarantuję wprowadzenie nowej, realnej jakości do polityki. Polegała będzie one m.in. na tym, że przestaniemy pytać polityków o to, co według nich trzeba zrobić w naszym regionie. A pytanie takie zaczniemy dużo częściej kierować do samych mieszkańców, z uwzględnieniem młodych, którzy mają głowy pełne pomysłów, ukierunkowanych na to, by zmienić oblicze Jeleniej Góry pogrążającej się w marazmie od blisko dekady. Nie może być tak, że ja jako Wojciech Chadży mam idee np. zbudowania pięciu kolejnych fontann, gdy mieszkańcy potrzebują zupełnie czegoś innego.

Które tereny Kotliny Jeleniogórskiej potrzebują w pierwszej kolejności wsparcia unijnego i jakie to by były inwestycje?
Tutaj również, jak mówiłem poprzednio, potrzebna jest szeroka debata społeczna naszych mieszkańców, ale nie na takiej zasadzie jak to się działo do tej pory. Nie oszukujmy się, najważniejszy jest rozwój w dziedzinie rynku pracy, bo bez tego możemy budować piękne parki, baseny, itd., z których nikt nie będzie w dalszej perspektywie korzystał. Potrzeba zrównoważonego rozwoju regionu z, jeszcze raz podkreślę, nastawieniem na inwestycje, które przyniosą nowe miejsca pracy. Pomysłów jest wiele, osób do współpracy również. Trzeba tylko te osoby dostrzec. Obecnie jeszcze silniej zaczynam dostrzegać potrzebę stawiania na młodych ludzi, w zrozumieniu tego pomagają mi młodzi współpracownicy: Malwina, Krzysztof, Piotr, Tomasz i Wiktor.

Unia Europejska to nie tylko finanse, co jeszcze może nam dać członkostwo w Unii?
Przede wszystkim możliwość czerpania ze sprawdzonych wzorów i dostosowywania ich do naszych potrzeb i możliwości. Członkostwo w Unii daje nam chociażby bardzo dużą możliwość wykorzystania ogromnego potencjału turystycznego naszego regionu, z której niestety w mojej opinii zbyt mało obecnie korzystamy. Może już czas to zmienić?

W jakim kierunku powinna iść Unia Europejska? Stany Zjednoczone Europy? Unia Energetyczna?
To zagadnienie w dużym stopniu można zaliczyć do tych z dziedziny akademickiej. Niestety, wiele istotnych debat o Unii Europejskiej na tym etapie się zaczyna i kończy. Dla nas, mieszkańców, istotne jest, żeby po prostu dzięki Unii żyło nam się lepiej i bezpieczniej. Myślę, że szczególnie w naszym regionie czas już przejść po prostu do działań. UE kładzie nacisk na przeciwdziałanie dysproporcjom. W każdej dziedzinie, począwszy od polityki poprzez handel, media, oświatę, stosunki społeczne, itp. Ważne jest zintegrowanie systemów emerytalnych, oświatowych, prawa pracy wszystkich krajów członkowskich tak, aby obywatele mogli czuć się Europejczykami.

Jak pańskim zdaniem powinna się zachować Polska i UE względem sytuacji na Ukrainie?
To jest bardzo trudny i wbrew temu co starają się nam przedstawić różne media, skomplikowany temat. Sytuacja jest tak zmienna, że decyzję i działania muszą charakteryzować się bardzo dużą dynamiką i elastycznością. Z jednej strony nikt nie chce dopuścić do wybuchu wojny, z drugiej - szczególnie w naszym kraju - żywa jest jeszcze pamięć o sytuacji przed II wojną światową. Sytuacja na Ukrainie jest szczególnie istotna dla Polski, jednakże nie możemy dopuścić do sytuacji, w której to tylko Polska będzie działać na tych najbardziej wrażliwych arenach. Z racji bliskości granic jesteśmy w sytuacji kolejny raz w naszej historii stania na straży Europy. Nie dajmy się wmanewrować w żadne rozgrywki, sprawa Ukrainy nie jest tylko sprawą Polski – to problem całej Unii Europejskiej.

Czy jeleniogórzanie powinni wybierać kandydatów z Jeleniej Góry?
Jelenią Górę będą reprezentowały dwie osoby - Ewa Zdzienicka i ja. Jolanta Piwcewicz z Unii Pracy reprezentuje powiat jeleniogórski, natomiast Marzena Machałek zdecydowała się reprezentować okręg legnicki. Ja ze swojej strony zachęcam gorąco jeleniogórzan do wzięcia udziału w wyborach 25.05.2014 i głosowania na „swoich”. Tylko mieszkańcy naszego miasta i regionu najlepiej znają i rozumieją potrzeby swoich wyborców. Oczywiście będąc europosłem koniecznym jest działać na rzecz i w interesie Rzeczypospolitej Polskiej, ale ja jestem jeleniogórzaninem i okręg jeleniogórski jest moją małą ojczyzną.

Dziękuję za rozmowę

Ogłoszenia

Czytaj również

Czytelniczka: drogo i brudno

Stalowe rumaki w Karpaczu

Zamienili przejście w parking

Komentarze (73) Dodaj komentarz

~bag 9-05-2014 8:27
Na mój głos niech Pan nie liczy
~--- 9-05-2014 9:01
Pierwsze pytanie i pierwsza odpowiedź mnie przekonała: NIE głosuje na pana
~beta 9-05-2014 9:02
A ja zagłosuję za Panem.
~:) 9-05-2014 9:06
Ja też nie zagłosuję !!!
~:-) 9-05-2014 9:29
Pan Wojtek jest tu chyba najlepszym kandydatem do Parlamentu UE
~ 9-05-2014 9:30
ja bym zagłosował gdyby kolej była dla niego ważna no ale to chyba nie po drodze zinteresami firmy
~maj 9-05-2014 9:43
zero tresci, pytania w miare konkretne a odpowiedzi: pyt 1, mieszkancy zdecyduja, ale jeszcze z nimi nie rozmawialem i nie wiem pyt 2 "Malwina, Krzysztof, Piotr, Tomasz i Wiktor." wybiora inwestycje pyt 3, 4 kilka okraglych zdan, brak tresci pyt 5 "jesteśmy w sytuacji kolejny raz w naszej historii stania na straży Europy" po prostu poezja, tak tlumaczy google pyt 6 unia nie daje kasy na np jg tylko na jakies dzialania, pozniej na poziome jg trzeba wyrwac kase z puli i tu prosze sie wykazac, jakie ma pan osiagniecia do tej pory? niestety nie pana rozmiar kapelusza ale skoro zurawski, adamek moga to pan rowniez i gratuluje odwagi
~no nie 9-05-2014 10:16
buahahahahahahahahahahaha, Hadży w PE ? Chyba na mojej furmance...
~Saratzen 9-05-2014 10:17
A co Pan do tej pory zrobił Pan dla miasta? Jest Pan radnym, czy tak? Dlaczego aktywizuje Pan swoją obecność w internecie dopiero teraz? Na swoim blogu po sąsiedzku komenarzy Pan nie raczy publikować? O co tu kamman?
~asad 9-05-2014 10:33
żenada! SLD=PZPR
~w13 9-05-2014 10:42
skąd ta manipulacja z okręgiem legnickim i panią Machałek..czy dziennikarzowi zabrakło wiedzy
~:) 9-05-2014 10:46
Pisowcy się grzeją a jedynie co są w stanie zaproponować Jeleniej Góry: to afery w stylu: ufoludki nad Jelenią Góra, radioaktywna woda, itp. PO: tu każdy widzi... SLD: również nie. Chadży ma trochę farta, bo mimo wszystko tak do końca sldowski nie jest
~elf 9-05-2014 10:48
Ciekawe czy było by tylu chętnych do euro parlamentu gdyby posłom płacili 1650pln brutto
~heheh 9-05-2014 10:48
Już mamy chyba z 60 osób w różnych strukturach które nie są stąd. Do tej pory staram się orać pole za swoją szopą, żeby było gotowe jak Pinior wreszcie utworzy u nas to Davos. I przyjedzie Afiokonana i Orack Abama.
~fizol 9-05-2014 10:50
Jak ma pan stawkę godzinową dla swoich pracowników ??
~ 9-05-2014 10:52
Żyć nie umierać.Zakwaterowanie , wyżywienie, 4 tys. EURO na prowadzenie biura, darmowe loty, podróże samochodem,kursy językowe i komputerowe. Razem ok . 50 tyś zł. miesięcznie.Z naszych podatków Polska wpłaca sporą składkę do budżetu UE.My wszyscy utrzymujemy tzw " polityków". Nie wchodzę w to.
~ma 9-05-2014 10:52
Ma mój głos, ale jak do wyborów październikowych nie będzie starał się jeszcze bardziej dla ludzi to już nigdy nie dostanie żadnego głosu...
~ma 9-05-2014 10:59
Ma mój głos, ale jak do wyborów październikowych nie będzie starał się jeszcze bardziej dla ludzi to już nigdy nie dostanie żadnego głosu...
~ 9-05-2014 11:00
Mam wrażenie, że należy wprowadzić obowiązkowe egzaminy dla kandydatów na europosłów. Zakres materiału: język obcy i prawo. Jak niby ktoś kto nie ma bladego pojęcia o obowiązujących normach, a do tego 2 zdań w obcym języku wypowiedzieć nie umie ma zamiar radzić sobie w Europarlamencie???
~Pan Marek 9-05-2014 11:12
Powiem szczerze precz z komuna!
~:P 9-05-2014 11:21
Wszystko to komentarze jednej lub 2 strony. Normalni ludzie będą teraz komentować efekty pracy.
~ 9-05-2014 11:47
Panie Wojtku !!! Może by tak Pan zaczął od swojego podwórka np. ul Łomnicka jest w stanie agonalnym . Co zrobił Pan w tym kierunku ?
~DDD 9-05-2014 11:54
Ciągle tylko dyskusje i nic robienie, a ludzie musza wyjeżdżać, WSTYD!
~eur 9-05-2014 11:55
Lepiej gdy uruchomi nową linię busową do Brukseli.
~ad 9-05-2014 12:06
SLD w Polsce może liczyć jakieś 5 mandatów,także p.Chadży nie grozi zostaniem europosłem,
~Mieszkanka 9-05-2014 12:08
Najłatwiej jest skomentować... a droga jest otwarta dla wszystkich... Mój głos na pewno Pan ma!!! Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki
~pan buk 9-05-2014 12:50
tacy lokalni kandydaci nie mają szans na dostanie się do Brukseli. tam jadą tylko takie "szyszki" co są blisko central swoich partii w Sejmie RP - Buzek, Thun, Ziobro, Olejniczak itd...
~ 9-05-2014 13:19
Pan liczy tylko na brukselską kapuchę.
~wyborca1 9-05-2014 13:54
Boże widzisz ( a raczej słyszysz) i nie grzmisz . Ale bedziemy mieli fachowców i znawców tematu w UE- żenada !!.
~Tomek85 9-05-2014 14:30
Zarzucacie Państwo brak konkretów...ja w wypowiedziach widzę konkretny plan jaki zamierza obrać Wojciech, natomiast brak konkretów przebija się przez połowę komentarzy...czysty jad, nienawiść, obelgi. Co do Pani Machałek i okręgu jaki reprezentuje to proponuję zajrzec na strony Krajowej Komisji Wyborczej i się przekonać, że nie reprezentuje Jeleniej Góry :-)
~ 9-05-2014 15:08
jakie wykształcewnie ma Pan Wojciech? zdał już maturę?? jakim językiem obcym biegle mówi? którą dyrektywę UE uważa że jest dla Polski najważniejsza? wiele pytań mam do zadania Panu kandydatowi. kiedy i gdzie spotkanie przedwyborcze?
~ 9-05-2014 15:20
następny pcha się do koryta może by Pan coś zrobił dla Jeleniej Gory
~18 sqandal 9-05-2014 15:28
... ja tam wiem jedno ta unia to nam jeszcze < bokiem > wyjdzie
~## 9-05-2014 15:37
Jeszcze mu mało niech się wypowiedzą jego pracownicy jakie rarytasy zarabiają a potem niech startuje
~andrzejjjjj 9-05-2014 16:45
wojtek masz moj glos icalej mojej rodziiny
~Iwo 9-05-2014 17:12
POstkomunistom już dziękujemy!!!!!!!!
~sajmon 9-05-2014 17:27
To Chadży jest u nas radnym lol :) nawet nie wiedziałem :) i chce być EP :) tego raczej nie zobaczę :) A może ET :)
~potencjalny 9-05-2014 17:31
Człowiek, który nie ma odwagi opublikować wpisu na swoim blogu, nie zawierającym treści obraźliwych, nie otrzyma mojego głosu. Albo ktoś jest w stanie odpowiadać na niewygodne stwierdzenia i pytania (nie chamskie) jako osoba publiczna i jest wówczas partnerem w rozmowie, albo traci wizerunek szczerości i odwagi.
~osa 9-05-2014 17:32
Buzek,Ziobro są przynajmniej wykształceni,a ten Pan porywa się z ... ha,ha- rok temu ukończonym L.O. AMICUS do Brukseli!A swoją drogą to ciekawe czy z takim zapleczem edukacyjnym jak jego ten pan zatrudniłby kogoś w swojej firmie na kierowniczym stanowisku?
~ 9-05-2014 18:02
KOMUNISTOM MÓWIĘ NIE
~Dostawca 9-05-2014 18:06
Polska to piękny kraj dla jaj
~AniaH 9-05-2014 18:24
Popieram w 100 %
~park zdrojow 9-05-2014 19:19
Witam ziomali .. a cóż to kolega się chce dostać na krzywy ... zapomnij , przypominam jedno dla Cieplic ważne głosowanie w sprawie parku............ Obiecałem, że się dowiem. Zapamiętajcie tych co wprowadzili te zakazy. Myślę, że podejmiecie stosowne skreślenia na następne wybory do rady miejskiej i na zarząd. Zdecydowanie za byli prezydenci miasta oraz Grochala, Grodziński, Kałużny, Kroczak, Miedziński, Pawlukiewicz-Rehlis, Sażyński, Tomera, Wojtas, Wójcik, Wrotniewski.Przeciw byli : Gajewski i Ragiel zaś wstrzymali się od głosu nie wiedzieć czemu ? : Chadży, Duziak, Kubicki, Łojek, Mróz, Sajnog, Wachowicz. Nieobecni : Ładziński, Szymański i Pleskot
~zico52 9-05-2014 19:45
temu panu dziekuje na niego nie głosujcie zawdzieczamy mu tylko podwyzki nie liczył sie z ludzmi a teraz pragnie ich głosów.hipokryta
~kora 9-05-2014 19:48
po jednej kadencji poważna emerytura i tyle. Nic nie wniesie jak i wielu innych i nie tylko z Polski.
~KRECIK 9-05-2014 20:00
Chadży idź waść do domu nie do Ełłropy wsydu oszczędź.
~realista1 9-05-2014 21:06
czy samokrytyka boli, że tak mało ludzi na nią ją stać? jaką wodę pijemy? jakie powietrze wdychamy? czy termy to termy, czy park wodny? jak wiele norm unijnych implementował sanepid Panie Chadży? dlaczego mamy żyć krócej o 33 miesiące jak wynika z danych podanych w zakresie zanieczyszczenia powietrza w J.G. ? Co zrobiono do tej pory, by to zmienić poza dezinformacją społeczną? obiecanki cacacanki............... Stawiać na młodych, więc dlaczego nie dano im szansy byli by przynajmniej kreatywni.
~Archi 9-05-2014 21:10
w RM od dawna popierają cichaczem komplexa, teraz się lansują, jako obrońcy uciśnionych... SLD? NIE NIE NIE!
~ 9-05-2014 21:15
DOLNOŚLĄZAK. Zmartwił mnie pan Wojtek stwierdzeniem; "... przestaniemy pytać polityków o to co trzeba zrobić w regionie.. A pytania zaczniemy kierować do mieszkańców z uwzględnieniem młodych..." O to co robić - należy pytać wszystkich, bez względu na aktywność polityczną, wiek oraz społeczne i zawodowe zaangażowanie. Nie tylko piękni i młodzi mają ogrom pomysłów. Nie są ich pozbawieni byli "komuniści", styropianowi reformatorzy, wyznawcy religii smoleńskiej oraz wszelakiej innej religii, a także ci na geriavicie. Gdyż "kto pyta - nie błądzi". Ok. 25% Jeleniogórzan to juniorzy w wieku 60+. Nie wszyscy noszą moherowe berety. A nostalgia do "mańkutów" po dziś dzień w nich tkwi. Warto o tym sobie przypomnieć.
~kursant77 9-05-2014 21:27
Coś mi się widzi że to jest efekt uboczny tego wypadku samochodowego jakiemu uległ niedawno! No cóż-choroba nie wybiera...
~ja g 9-05-2014 21:29
Wójtuś rób swoje jak zawsze :-) Mój głos i mojej rodziny na pewno masz :-)
~Johnny McPolack 9-05-2014 21:45
Mieszkam w Irlandii,bo mam dosyczlodziejskich politykow,Stop Zlodziejom z SLD
~ 9-05-2014 21:51
Cd. z 21:15. Atutem kandydata jest, że chleba powszedniego nikt jemu nie daje, lecz sam musi na niego zarobić. I od lat zarabia. Zatem prawa ekonomiczne, zna i funkcjonowanie podmiotów gospodarczych nie są mu obce. Akcentuje rozwój regionu po przez inwestycje mające służyć rozwojowi rynku pracy. To priorytetowo-ważne!!! Rzeczowa jest opinia pana Wojtka n.t. wydarzeń na Ukrainie. Nie tylko geopolityczne usytuowanie Polski ale również sytuacja gospodarcza powinna wyznaczać kierunek i zakres aktywności naszego kraju w tym konkretnym przypadku. Jako "polityczny zwierzak", któremu nie jest obojętny rozwój regionu jestem w rozterce. Lidia czy Wojtek? Chyba jednak Jeleniogórzanin Wojtek. DOLNOŚLĄZAK
~:) 9-05-2014 21:55
Slabo się pisiaczki starają w komentarzach, bo machałkowa nie startuje.
~antekplus 9-05-2014 23:32
To jest ten gość, co prawie codziennie blokuje przejście od Groszowej do Kasprowicza swoim autem ?
~Przemek 9-05-2014 23:52
Czy wywalczy podwyżki swoim pracownikom, da redę?
~jasnowidz 10-05-2014 3:45
On sie zawsze ,mscil na tych co chcieli zmian,takich ludzi dyskryminowali,innych zwalniali z pracy,a miejsca pracy tworzyli za wasze podatki dla swoich dzieci lub znajomych.to przez jego towarzyszy mala dziewczynka niepelnosprawna spedzala sw na cymentarzu w wigilie,dwa lata temu otworzyl se felieton nabijajac sie z pewnego polityka co on nie moze,zniszczyc jego kolege,PAnie Wojtku Opowiemy?JAK PAn Klamie..
~ 10-05-2014 8:50
na pocztek niech zrobi porzadek na swoim podwurku zatrudni kierowcow zgodnie z prawem jak tego nie umie zrobic to sie do parlamentu eu nie nadaje
~- 10-05-2014 10:24
och tak ci po wypadkach samochodowych mają parcie na stołki - nie bacząc na konsekwencje i nasze straty czynią wszystko by je zdobyć a jak już to i utrzymać za wszelaką cenę. Konsekwencje wypadków przekładają się jednak na zachowania, jakie? to wiedzą specjaliści (i my obserwatorzy) dlaczego nie uwzględniają tego jednak w orzeczeniach lekarskich orzecznicy?
~bunio 10-05-2014 11:36
Panie Wojtku niech się Pan nie ośmiesza,może podzieli się Pan z internautami sposobem wyliczania wynagrodzenia Swoich pracowników,czasem pracy itd.Jak się zostaje człowiekiem roku , jak Pan współpracuje z urzędem pracy i jak Pan zdobywa profity z tej współpracy. Proszę poinformować nas mieszkańców o czasie i miejscu spotkań a na pewno się zjawię by bezpośrednio prosto w oczy te sprawy wyjaśnić. Zdaję sobie doskonale sprawę by coś osiągnąć trzeba lizać czyjeś tyłki by móc później wystawić swój do lizania. Proszę mi wierzyć niczego Panu nie zazdroszczę , ale nie lubię obłudy i jak się wciska ciemnotę
~upss 10-05-2014 18:39
Widzi się Pan w kilku dziedzinach - czyli tak naprawdę w żadnej porządnie. Ambicje duże - brawo, ale na własnym podwórku bałagan... Pana kierowcy jeżdżą jak wariaci, gadają przez telefon podczas jazdy, busy są czasem tak zapchane, że trzeba stać, zaduch, okna się nie da otworzyć, masakra. Ceny coraz wyższe, a komfort jazdy coraz gorszy. Tylko kasa się liczy, nieważne, czy to JG czy Bruksela.
~czerwiec 10-05-2014 19:05
Panie Wojtku pokazuje się Pan tylko wtedy kiedy do wyborów będziemy szli. Wstydź się Pan. Przecież wszyscy wiemy , że tu chodzi o pieniądze jak każdemu z Was. Ciągle Wam mało. A gdzie my w tym wszystkim. Co Pan zrobił dla nas młodych w sprawie pracy , której w Jeleniej Górze naprawdę brak. Czym może się Pan tak naprawdę pochwalić , bo mówić to Pan umie.
~tadziu6 11-05-2014 11:45
Wojtek, życzę powodzenia.
~ADHD 11-05-2014 23:59
Tylko KNP otwarcie i uczciwie mówi ,że w PE niczego dla Polski załatwić się nie da. Cała reszta to chciwe hieny na euro. Dlatego partia ta ( KNP) jest dla mnie wiarygodna . Oni tam idą robić to co robią panowie Bloom i Farage
~ 12-05-2014 19:20
Od kiedy tam kieruja sie czerwone statuy ? Czyzby hasla - niech zyje i zwycieza socjalizm, lub- niech zyje przyjazn ze zwiazkiem radzieckim, juz wyparowala im z mozgownic? Od kiedy tak zmienili poglady? Czy to aby nie chwiejostwo polityczne lub choragiewkowe, jak kto woli.
~ 12-05-2014 22:07
Bunio !!!!! dobrze, ale malo. Dla wielu tych "krzewicieli dobrobytu(wlasnego)" nalezy sie glos prawdy. Pluj ku....wie w oczka to i tak powie ze to deszcz pada. Czy to post komuch czy PeOwiec, PISior czy Ludowiec, wszystkim tylko fortuny w glowie osloniete plaszczykiem "dzialania" na rzecz obywateli. ALE NAPRAWDE TEN OBYWATEL TKWI IM WSZYSTKIM GLEBOKO W D...E.
~NNN 13-05-2014 11:31
Brawo Wojtku oby więcej takich ludzi i polityków !!!! Gdy wszyscy politycy zaczęli myśleć o ludziach dużo lepiej by się żyło w tym kraju .......a tak kraj leży na łopatkach wszędzie pieniędzy brakuje ...tylko dziwnym trafem nie brakuje milionów na głupie telewizyjne spoty które nikomu nie służą ......
~MF 13-05-2014 11:48
W Unii Europejskiej zapada bardzo dużo decyzji znaczących dla naszego kraju ....pustakami są ci którzy twierdza że bierze się tam tylko kasę proponuje poczytać co się tam robi .....a ponieważ decyzje które tam zapadają my jako społeczeństwo odczuwamy to w swoich portfelach dlatego ważne jest żeby znalazły się tam mądre osoby z dużym bagażem wiedzy i do takich osób bez wątpienia należy właśnie Wojciech Chadży ..
~bjkl 13-05-2014 15:58
Trudno się z Panem nie zgodzić i życzę sukcesu.
~Mieszkaniec 18-05-2014 16:13
Ten gość jest po prostu żałosny.
~Pacia 28-05-2014 14:21
Nie wiem o co chodzi?! Krytykują a...lfabeci " Hadży". A kto wam broni działać , starać się i robić coś dla regionu??? Startujcie wszyscy !!! Język Pan Chadźy - płynnie angielski. Nasi prezydenci - no błagam. To jest tak, że siedzą i śledzą wydarzenia jakieś zawistne istoty. Sami nic , ale krytyka zawsze. Co to za ludzie , co to za kraj. A niech się dostanie, niech przyciągnie do regionu "coś" , bo umieramy tu lub uciekamy za granicę . Życzę powodzenia, niech się powodzi tym od nas a nie z Warszawy , Wrocławia! Sam stworzył to co ma, sam na to robił, ale wszystkimi kieruje jakaś chora zazdrość. Wykształcenie ma g..no do tego kto jakim jest człowiekiem!
~@ 31-05-2014 21:28
Autobusem? Dla ułatwienia: kurs 270 stopni! Powodzenia!
~bezpaństwowy 1-06-2014 15:12
Sprzedaliście Polskę za kilka srebrników,dalszy ciąg z Bandyckiego okrągłego stolika , nabijacie własne kabzy, nie myślicie o społeczeństwie , akceptujecie warunki narzucane nam przez złodziejską unię , zezwoliliście na KASATĘ naszego przemysłu w zamian za ekspansję niemieckiego , francuskiego , brytyjskiego.Proszę wyjawić uświadamiając naród co to unia !!!!!! Dla wtajemniczonych Unia wytworem TAJNEJ GRUPY BILDENBERGA , stworzona przez odłam grupy mieniącej się NADLUDŹMI - Tajnego przymierza Czaszki i Piszczeli - iluminatów , i co to Rotary ?? !!! / geneza tworu tej grupy ? nie bzdety o filantropijnej działalności -tylko prawda !!/ Może więcej info na ten temat. Bardzo by to zainteresowało zwykłych ludzi którzy nieświadomie utrzymują finansowo ''nadludzi'' darmozjadów.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nowy radny w Kowarach

Odpust na Śnieżce

Śmierć na żwirowni

Spotkali się przy grobie ppłk. Eugeniusza Głowacza

Klasyki zjechały do Kowar

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
490
Tak
40%
Nie
54%
Nie wiem
6%