MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

„Wodny” piknik z konkursem plastycznym

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 9 czerwca 2013, 7:12
Aktualizacja: 7:23
Autor: Aleksander Borkowski
Fot. Aleksander Borkowski
Dzieci ze świetlicy środowiskowej przy parafii św. Jana Chrzciciela w Cieplicach ciekawie spędziły wczorajszy (08. 06. br.) dzień na atrakcyjnym pikniku. Zorganizowała go dla nich Społeczna Rada Cieplic z jej przewodniczącą Anną Bałkowską razem z firmą Wodnik.

- Postanowiliśmy wspólnie z Radą Cieplic przygotować u nas Dzień Dziecka – powiedział prezes „Wodnika” Wojciech Jastrzębski.
Młodzi ludzie zostali zaproszeni na teren Zakładu Uzdatniania Wody, gdzie czekały na nich różne atrakcje. Dzieci dostały też paczki z okazji swojego święta.

Ważnym punktem programu było rozstrzygnięcie konkursu plastycznego o wodzie, w którym uczestniczyły dzieci ze świetlicy. Najpiękniejsze prace zostały nagrodzone.

Ogłoszenia

Czytaj również

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Trwa budowa punktu widokowego

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Płatnik 9-06-2013 15:32
Prezes Wodnika zrobił paczki za nasze pieniądze.To się nazywa stywarzanie przyjaznego wizerunku firmy za pieniądze podatników.
~Maruda 10-06-2013 14:46
Kolejny raz dzieło Pana Borkowskiego okazało się nierzeczowe, niekompletne i mylące czytelników.Nawet nie ma w tym fotoreportażu 10% tego co się działo w "Wodniku".Nawet te kilka fotografii prac dotyczą całkiem innych rysunków niż te ,które brały udział w konkursie.Tak to jest jak Pan B. pojawił się na 10 minut przed zakończeniem imprezy i przez swoją nierzetelną informację wypaczył całkowicie przesłanie i cel sobotniej imprezy (byłem i widziałem).To nie jedyna taka plama którą dał Pan B. ***

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Finał na lawecie

Bolesławieckie Święto Ceramiki

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Trzeba posprzątać

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2134
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%