MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wodne zawody w jedenastce

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 8 maja 2007, 0:00
Autor: KED
O puchar Prezydenta Jeleniej Góry walczyli uczestnicy VII Otwartych Zawodów w Pływaniu

W imprezie, która odbyła się na basenie przy Szkole Podstawowej nr 11 wzięło udział 60 pływaczek i pływaków, reprezentujących kluby: Juvenia Wrocław, Wodny Świat Kudowa Zdrój, Płetval Polkowice, Orka Lubań oraz gospodarze z MKS Jedenastki Jelenia Góra. Rywalizacja odbywała się w trzech grupach wiekowych: 93 r. i starszy, 94 – 96 r., 97 r. i młodszy. Każdy z pływaków mógł startować w dwóch konkurencjach .

W wyścigu dziewcząt na 50 metrów stylem motylkowym wygrywały: Karina Włostowska z MKS Jedenastka Jelenia Góra (kategoria wiekowa 93 i starszy), Katarzyna Hoderna z Wodny Świat Kudowa (94-96) i Marcelina Błaszczyk z Płetwala Polkowice (97 i mł.). W tej samej konkurencji wśród chłopców triumfowali: Maciej Wołodźko z Jeleniej Góry (93 i st.), Bartłomiej Gieracki z Kudowy (94-96) oraz Paweł Jędrzejczyk z Jeleniej Góry (97 i mł.). Na 50 m. klasykiem wygrywali Magda Zator oraz Paweł Zapora oboje z Jeleniej Góry (93 i st.), Ada Hofman z Kudowy oraz Arek Kościewski z Jeleniej Góry (94-96) i Simona Wakiw z Kudowy i Marcin Sławiński z Orki Lubań (97 i mł). Na 50 m. dowolnym najlepsze czasy uzyskali: Karina Włostowska z Jeleniej Góry i Paweł Rybałka z Kudowy (93 i st.) oraz, Paulina Żelazna z Juvenii Wrocław oraz Wiktor Gałecki z Kudowy (94-96) i Anita Mężyńska z Kudowy oraz Paweł Jędrzejczyk z Jeleniej Góry (97 i mł.). W rywalizacji na 50 m. grzbietem klasą dla siebie byli: Sylwia Cieślak z Lubania oraz Kamil Fronia z Jeleniej Góry (93 i st.), Paulina Żelazna z Wrocławia oraz Przemysław Sadowski z Kudowy (94-96) i Anita Mężyńska z Kudowy oraz Maciej Brylewski (97 i mł.). Miano najlepszych pływaczek zawodów uzyskały: Karina Włostowska z Jeleniej Góry (93 i st.), Paulina Żelazna z Wrocławia (94-96) oraz Anita Mężyńska z Kudowy (97 i mł.). Tytułem najlepszego pływaka imprezy mogą się poszczycić: Paweł Rybałka z Kudowy (93 i st.), Wiktor Gałecki z Kudowy (94-96) oraz Paweł Jędrzejczyk z Jeleniej Góry (97 i mł).

Uczestnicy zawodów chwalili ich dobrą organizację i podkreślali że bardzo chętnie przyjadą na kolejne imprezy organizowane w Jeleniej Górze

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przed nami finał WOŚP

Biegacze narciarscy apelują do pieszych

Orszak Trzech Króli

Środki na szkolenie dzieci i młodzieży

Osiedle zmienia się

Najlepsza okazja do rehabilitacji

Drożej na Chojnik

Co za bieg! Mamy złoty medal w Lozannie!

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
178
Tak
19%
Nie
75%
Nie wiem
6%