MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

Woda podmywa ulicę Widok

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 5 kwietnia 2015, 7:34
Aktualizacja: 8:24
Autor: Mea
Fot. Czytelniczka
– Deszczówka podmywa asfalt na remontowanej ul. Widok. Mamy obawy, że droga może się zapaść – napisała do redakcji Czytelniczka. – Będzie budowana nowa kanalizacja deszczowa – zapewnił Jerzy Bigus, wicedyrektor Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jeleniej Górze.

Jak pisze Czytelniczka, mieszkańcy remontowanej ul. Widok w Cieplicach przez miesiąc nie mieli chodnika, bo totalnie rozkopany. - Od poniedziałku (30.03) robotnicy wykonujący chodnik, rozkopali teren pod ten ciąg pieszy i nie zabezpieczyli ulicy. Podczas deszczu woda płynąca z góry korytem pod chodnik wypłukuje ziemię i asfalt. Jak tak dalej będzie, to zapadnie się jezdnia – pisze Czytelniczka.

Obecnie część chodników jest już zrobiona. – Wykonawca realizuje prace, jednak opady deszczu i wiatr przeszkadzają w tym. Trzeba zaznaczyć, że wcześniej na ul. Widok kanalizacja deszczowa połączona była z sanitarną. Obecnie ma zostać wybudowany nowy kanał odwodnień, by odprowadzić deszczówkę. Przez to termin zakończenia remontu ulicy wraz z budową chodników, który zaplanowany był na 31 lipca tego roku, może się nieco przesunąć – poinformował Jerzy Bigus.

Ogłoszenia

Czytaj również

Remont hali sportowej

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Mobilizacja przed II turą

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~AD966 5-04-2015 7:47
"Piękna pisanka " w prezencie dla włodarzy miasta.Alleluja.
~18sqandal 5-04-2015 8:58
... należałoby jakoś zabezpieczyć tą ulice przed potokiem wody już przed remontem ale nie było komu pomyśleć , cóz jeleniogórska rzeczywistośc < BRAVO > !
~halo 5-04-2015 11:16
nie pierwsza i nie ostatnia lipa wykonana za nie male pieniadze, kto to odbiera???? masakra. i to za wasze pieniadze.
~mts 5-04-2015 13:22
Takie fachowe budowanie dróg w tym kraju to przecież norma.
~borat 5-04-2015 22:30
Od poniedziałku (30.03) robotnicy wykonujący chodnik, rozkopali teren pod ten ciąg pieszy i nie zabezpieczyli ulicy. a co mieli tamę postawić ? autor posta lepiej niech idzie kościół posprzątać
~mieszkaniec kasprzaka 5-04-2015 23:15
W międzyczasie rozleci się Kasprzaka, stan ulicy na wjeździe woła o pomstę do nieba. PRZED następnymi wyborami obieca się jej remont i rozdzielenie deszczówki i ścieków bytowych( miało być do 2013 zrobione). Obieca się. Potem podniesie się krawężniki, poleje trochę asfaltu, na chwilę starczy. Gawiedź się ucieszy, tak niewiele im trzeba. Itd, itp.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Trwa budowa punktu widokowego

Karkonosze ulubione

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2207
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%