MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Woda nadal daje się we znaki mieszkańcom powiatu

Wiadomości: Region - Jelenia Góra
Sobota, 15 czerwca 2013, 9:01
Aktualizacja: 9:09
Autor: mea
Tylko wczoraj (14.06.) strażacy wypompowywali wodę z piwnic i studzienek sześć razy w Wojcieszycach a także w Jeżowie Sudeckim, Kowarach, Barcinku i Jeleniej Górze przy ulicach: Książęcej i Sowińskiego.

Nie był to jednak efekt wczorajszych opadów deszczu, a jeszcze nawałnicy, która przeszła kilka dni temu. – Musieliśmy poczekać, aż opadną wody gruntowe, by móc wypompować wodę z piwnic i studzienek, w których zebrała się woda – poinformował Marek Gałan z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Kontrowersje wokół przetargu

"Wybierzmy prezydenta, który nie będzie dzielił"

Wędrowanie to wyzwanie

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~/-/ 15-06-2013 11:00
Wypompowywać wodę ze studzienek, a gdzie jest wójt który powinien zlecić oczyszczanie studzienek przynajmniej 1 raz w roku. Albo właściciel tej drogi. Nie dba się o to a później po ulewie ludzie cierpią.
~ 16-06-2013 12:50
mieszkancy ul Lesnej w Janowicach podczas powodzi dostali 7szt workow na piasek.... to juz kpina. Zaniedbane przepusty hamyuja tam przeplyw wody powodziowej. Sytuacja stara jak swiat. Nikogo to jednak nie wzrusza. Tam mieszka grupa starszych ludzi, jednak patrzy sie by sobie sami poradzili z problemami zaniedban gminy. Jescze troche i tamtejszy most runie pod ktoryms z pojazdow, gdyz juz zachowuje sie jak kladka. podczas prejazdu auta zamienia sie w hustawke -do czasu.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Posłanka Czernow o budżecie państwa

Wirtualne zwiedzanie

To będzie ekopiknik!

Roztańczone zimowisko  

Rada za zmianą nazwy powiatu

Sonda

Rząd przyznaje, że pomimo 500+ dzietność spada. Czy to świadczenie zlikwidować?

Oddanych
głosów
1116
Tak
59%
Nie
37%
Nie wiem
4%