MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 7 sierpnia
im. Doroty, Kajetana

Włamywacz został zatrzymany

Wiadomości: Region
Sobota, 25 czerwca 2016, 12:15
Aktualizacja: 20:17
Autor: 112
Fot. Archiwum
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który włamywał się i okradał samochody. Dodatkowo ma między innymi na koncie kradzież z włamaniem do pomieszczenia gospodarczego oraz kradzież piwa.

19-latek został zatrzymany 23 czerwca około godziny 10.00 zaraz po tym, jak włamał się i okradł samochód marki fiat Ducato, skąd zabrał portfel, srebrną obrączkę, dokumenty oraz karty do bankomatu. Policjanci odzyskali skradziony łup.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze prowadząc czynności w tej sprawie dodatkowo ustalili, że mężczyzna ma na koncie jeszcze co najmniej pięć przestępstw, których dopuścił się w Jeleniej Górze i w Karpaczu od maja do czerwca br.

- W tym okresie 19-latek najprawdopodobniej włamał się i okradł jeszcze dwa samochody. Jego łupem padły radia, laptop i różne drobne rzeczy. Ponadto podczas imprezy plenerowej wykorzystał chwilę nieuwagi właściciela i ukradł mu 20 piw oraz włamał się do pomieszczenia gospodarczego w centrum miasta, skąd wyniósł sprzęt narciarski o łącznej wartości 1550 zł. Nie jest wykluczone, że 19-latek dopuścił się również kradzieży perfum w jednej z drogerii w Karpaczu, czym spowodował straty w wysokości 2000 zł informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Czas na remont ulicy Ogińskiego!

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Trwa akcjia Kaskadowy pomiar prędkości

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~k 25-06-2016 12:52
złodziejowi oczywiście należało by łapy przetrącić, ale z drugiej strony patrząc,jakim trzeba być idiotą żeby zostawiać w samochodzie takie rzeczy jak laptop,portfel czy karty do bankomatu..mistrzowie świata.
~emeryt 25-06-2016 19:28
znajax wyroki polskich sadow dostanie zawiasy i dalej bedzie kradl bo mial ciezkie dziecinstwo.
~Do k 26-06-2016 10:15
Jakim to trzeba być przemądrzałym "idiotą" - jak pracujesz autem wsiadasz dziesiątki razy i wysiadasz i wiecznie ciągasz za sobą i pilnujesz tego co masz w aucie niezbędnego do pracy. Jedną.ręką niesiesz towary do dostarczenia klientowi, a w drugiej ręce torbę z laptopami itp. Tylko po to bo za chwilę wrócisz po następne pakunki. Twoim tokiem myślenia każdy kurier opuszczając auto aby dostarczyć paczki na 10te piętro wieżowca zobowiązany jest opróżnić kabinę do czysta!
~Bambo 26-06-2016 13:46
Mnie też ktoś próbował się włamać do samochodu, no i oczywiście miał być szukany przez Policję. Oficer znający się na rzeczy określił to co zobaczył na miejscu jako próba dewastacji. Bez względu czym to było musiałem za to zapłać. Myślę, że kara obcinania rąk była by zupełnie sprawiedliwą za kradzież. Nadal drobni złodziejaszki robią sobie jaja z prawa, bo maja je gdzieś, a ścigający maja ręce związane prawem.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Stalowe rumaki w Karpaczu

Jechała zbyt prędko

"Trzeźwy poranek" na kamiennogórskich drogach

Budowa łącznika rozpoczęta

Koleją do Karpacza i Kowar – studium gotowe

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
984
Tak
22%
Nie
73%
Nie wiem
5%