MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

Wkrótce remont łomnickiej szkoły

Wiadomości: Mysłakowice
Środa, 27 czerwca 2018, 7:41
Aktualizacja: Czwartek, 28 czerwca 2018, 7:18
Autor: WAC
Fot. WAC
– Goni nas czas i już w najbliższym czasie chcemy, aby ta inwestycja wystartowała – tak decyzję o rezygnacji z trzeciego przetargu na wyłonienie wykonawcy termomodernizacji kompleksu Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy tłumaczy wójt gminy Mysłakowice Michał Orman.

Przypomnijmy. Do tej pory odbyły się dwa przetargi mające wyłonić firmę, która wykona termomodernizację łomnickiej podstawówki. Szkopuł w tym, że najniższa cena ofertowa, którą zaproponowali wykonawcy wyniosła 8,6 miliona złotych i jest wyższa od planowanej o 1,4 mln zł. Mimo to, samorządowcy zdecydowali, że postępowanie nie będzie unieważnione.

- Podjęliśmy decyzję, że podpiszemy umowę z firmą, która wygrała w drugim postępowaniu przetargowym – mówi wójt gminy Mysłakowice M. Orman. - Jednocześnie będziemy szukać dodatkowych źródeł zewnętrznych sfinansowania inwestycji lub też dołożymy brakującą sumę z budżetu. Planujemy, że po podpisaniu umowy wykonawca wejdzie na plac budowy w pierwszych dniach lipca, aby wykorzystać wakacje na wykonanie tych prac, które wymagają nieobecności w budynku uczniów i nauczycieli.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Drastyczne billboardy

Strażacy–nurkowie na basenie przy Sudeckiej

Powstaje "Kuchnia Ducha Gór"

Trwa rozbudowa SOSW

Spotkali się z Beatą Kempą

Straty policzone

Jest gdzie chodzić – konkurs

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1357
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
54%
Nie wiem
5%