MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 28 września
im. Marka, Wacława

Wkrótce koncert charytatywny “Gwiazda na gwiazdkę”

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 19 listopada 2014, 14:30
Aktualizacja: 14:32
Autor: Manu
Fot. Organizator
3 grudnia o godz. 19.00 w sali koncertowej im. Stefana Strahla Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze rozpocznie się VII Ogólnopolska Gala Charytatywna “Gwiazda na gwiazdkę”. Gościem specjalnym tegorocznej edycji koncertu będzie Maria Sadowska. Galę poprowadzi aktor Grzegorz Stosz.

Ta świąteczna impreza organizowana jest od roku 2008. Koncert umożliwia zaprezentowanie się uzdolnionych wokalnie dzieci i młodzieży na szerszym forum, spełnienie ich marzeń poprzez zetknięcie się z idolem. Ukierunkowuje i wspiera młodego człowieka w rozwijaniu jego zdolności, pasji, zainteresowań i marzeń. Ponadto, integruje osoby niepełnosprawne z osobami pełnosprawnymi oraz ze środowiskiem.

W tegorocznym koncercie swój udział zapowiedzieli m.in. soliści fundacji Laura Dziąba z Tczewa, Justyna Sieniuć, Emilia Woch. W swojej debiutanckiej piosence pt. “Dziś już wiem” wystąpi Paweł Orłowski z Legnicy.

Zaśpiewa także chórek FBG - Weronika, Kamila, Emilia, Łucja, Weronika, Ewelina oraz Wiktoria wraz z zespołem “Małe dzieci Duże głosy” - Marcela, Zosia, Zuzia, Emma i Wiktoria.

Wstęp tylko z zaproszeniami, które można nabyć w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze, biurze fundacji przy ul. Jasnej 11 w Jeleniej Górze oraz pod numerem telefonu 536-704-700.

Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na dofinansowanie wyjazdu dla dzieci z ubogich rodzin na warsztaty wokalne, które odbędą się w dniach od 19 do 24 stycznia 2015 r. w Zakopanem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Na jubileusz "Polany"

Wystawa świeżych grzybów – tylko na naszym portalu!

47. edycja Spotkań Teatralnych zaanonsowana

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~yy 19-11-2014 19:37
Lipa taka gwiazda

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Koncert zespołu G/Łoś  

Tak nie parkujemy

Na finał Silesii Sonans Robert Bachara

Wrzesień z Klubem Seniora „Młodzi Duchem”

Johann Sebastian Bach na zakończenie festiwalu

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
1000
Tak
25%
Nie
72%
Nie wiem
4%