MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wkrótce kolejne targi pracy – nie przegap szansy

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 19 stycznia 2017, 13:58
Aktualizacja: Środa, 25 stycznia 2017, 8:29
Autor: Org
Fot. Organizator
Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Jeleniej Górze oraz Nestle Purina (Odział Wrocław. Nowa wieś) zapraszają na Spotkanie Informacyjne i giełdę pracy 26.01.2017 (czwartek) godz. 12.00 –13.30 ul. Wiejska 29, sala nr 113

Poszukiwane zawody, to:
- elektromechanik
- operatorów maszyn
- operator Techniczny
- kierowcy wózków widłowych

W Jeleniej Górze nie zostało wielu bezrobotnych. Panuje przekonanie, że jeśli ktoś chce to pracę znajdzie. Jednak w związku z tym firmy starają się pozyskać pracowników oferując rożne benefity. Przedstawiciele firmy Nestle najpierw przedstawią swoją propozycję zatrudnienia, bonusy które oferuje ich firma a potem z zainteresowanymi osobami poprowadzą rozmowy rekrutacyjne.

Giełda to okazja do spotkania się z przyszłym pracodawcą zarówno dla osób bezrobotnych i dla tych, którzy chcą zmienić miejsce pracy. - Jak nam powiedział przedstawiciel Nestle, zarobki w firmie są dobre np. elektromechanik zarabia od 5.000 brutto a operator maszyn średnio 5500 brutto. Do tego dochodzą dodatki, a w przypadku mieszkańców Jeleniej Góry i okolic również pakiet relokacyjny - informuje organizator.

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży zajmuje się doradztwem zawodowym, czyli pomocą w planowaniu i organizowaniu życia zawodowego, aktywizacją zawodową( bezpłatnymi szkoleniami , kursami zawodowymi i stażami zagranicznymi), pośrednictwem pracy, także dorywczej dla osób uczących się. W CEIPM funkcjonuje również dział refundacji, w którym pracodawcy mogą złożyć wniosek o zawarcie umowy o refundację wynagrodzeń wypłacanym młodocianym pracownikom oraz składek na ubezpieczenia społeczne od refundowanych wynagrodzeń.

Zainteresowani mogą się zgłaszać od poniedziałku do piątku w godz. 7.45 - 15.45 na ul. Wiejską 29 w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Zaklęcia Harmonii

Wybory: Zwycięstwo PiS

Areszt za znęcanie się nad dziećmi

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ 19-01-2017 23:06
a targi znajomości ? bo bez nich w czerwonej dolinie to tylko drex luk kasa w markecie a i o to ciężko
~On 20-01-2017 8:11
A wszystko to w ramach Freiwillige Arbeits Lager. Czyli raczej dla trudnej młodzieży i młodocianych pracowników ?
~rysiek w swetrze 20-01-2017 9:51
Facebok jest to zjawisko podobne do niegdysiejszej prowokacji babelskiej. Ktoś zechciał uniemożliwić ludziom skuteczne działanie w budowie wieży Babel i pomieszał im języki. A Facebook robi coś więcej, jest jak szczurołap z zaczarowanym fletem, prowadzący ludzi do odmóżdżenia. I nie jest sam w tym wrednym dziele.
~żal 20-01-2017 16:44
"W Jeleniej Górze nie zostało wielu bezrobotnych." no tak za pensję minimalną to każdy zatrudni. Na umowę o pracę. Na 1/4 etatu...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Szlak do Odrodzenia jest już po remoncie

Spór o edukację seksualną

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Nie trzeba się bać defibrylatora

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Sonda

Dla piratów drogowych, jak w Estonii, zamiast mandatu godzinny postój. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
97
Tak
60%
Nie
34%
Nie wiem
6%