MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 11 lipca
im. Karoliny, Olgi

Wkrótce finał „Jelenia ma Talent”. Głosuj!

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 6 lipca 2014, 8:01
Aktualizacja: 9:11
Autor: Org
Finał konkursu Jelenia ma Talent 3, organizowany przez Stowarzyszenie Jeleniogórskiej Młodzieży „All–ternatywa, odbędzie się w piątek (11 lipca br.) w Miejskim Domu Kultury „Muflon”przy ul. Cieplickiej 172 w Sobieszowie o godz. 18:00. – Zachęcamy do oddawania głosów na finalistów poprzez fanpage Jelenia ma Talent 3 na portalu społecznościowym Facebook: https://www.facebook.com/JeleniaMaTalent?fref=ts. Głosować można do 11 lipca, do godziny 16:00 – informują organizatorzy.

Do finału zakwalifikowali się:
NELA i MIKI czyli Kornelia Andrzejczak i Mikołaj Falkowski. Tańczą razem 2,5 roku w Akademii Tańca Frydrych w ODK Jelenia Góra. Ich trenerką jest Aldona Mela-Frydrych. Mówią o sobie, że taniec jest ich pasją oraz całym życiem. Uwielbiają tańce latynoamerykańskie ponieważ oddają najlepiej ich osobowość.

SYLWIA MARTYNIAK - ma 19 lat i pochodzi z Jeleniej Góry. Uważa, że poprzez śpiew może spełniać swoje marzenia i plany. Mówi, że dla niej najważniejsze jest to, aby nie stać w miejscu lecz cały czas się rozwijać .

HELENA KORCZYCKA - ma 10 lat, uczy się w Szkole Podstawowej numer 15. Od 4. lat bierze lekcje śpiewu, nauczycielką jest Agnieszka Szpargała. Śpiewanie traktuje jako rodzaj zabawy i hobby, występy przed publicznością są okazją do sprawdzenia swoich umiejętności oraz do zabawy. Ulubione zespoły to: Kabanos, Vavamuffin, ostatnio także Piersi.

IRENEUSZ DAWIDOWICZ - 9-latek, uczeń II klasy szkoły podstawowej. Od najmłodszych lat, gdy tylko usłyszał jakieś dźwięki, tworzył swoje dziecięce choreografie. Obecnie od dwóch lat kształci swoje zdolności w tańcu towarzyskim pod okiem instruktorów. Osobą, którą podziwia w tańcu jest Michael Jackson. To właśnie do jego muzyki Ireneusz zatańczy w finale.

JOANNA ZAMOJSKA - ma 17 lat. Jest na profilu humanistycznym w Żeromie. Jej pasją jest muzyka - wiąże z nią swoją przyszłość. Śpiewa i tańczy w każdej wolnej chwili, ponieważ sprawia jej to największą przyjemność. Chodzi na zajęcia zumby od 3. lat i w przyszłości chciałaby zrobić kurs instruktora. Jej największym marzeniem jest możliwość robienia tego, co kocha.

KINGA KRUSZEWSKA i WERONIKA REUT – taniec. Wzięły udział w konkursie ''Jelenia Ma Talent'', aby pokazać, że w mieście są osoby, takie jak one - z prawdziwą pasją, dla której są w stanie zrobić wiele.

PIOTR WYROSTEK - kocha muzykę, wspaniale gra na akordeonie. Student Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej, obecnie barman. Sport, dobra kuchnia, uśmiech i muzyka to jego recepta na życie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Nowe boksy na stadionie

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~bjolok 6-07-2014 15:03
To chyba JELEŃ MA TALENT. W waleniu w rogi. Chyba nikt lepiej nie wali w rogi, jak dorodny, wypasiony, półtonowy jeleń z porożem 60 kg.
~zdziwiona 6-07-2014 19:07
a skąd wzięliście tych "talenciaków"???? Znam dużo bardziej utalentawane dzieciaki i młodzież, które mają nawet sukcesy na scenie. Nikt jakos o nich nie pytał i nie ogłaszał wcześniej takiej "zabawy" Konkurs dla wybranych ??????
~cześć 6-07-2014 20:55
~zdziwiona- o czym ty mówisz? konkurs był ogłaszany na plakatach, w internecie, więc chyba każdy przynajmniej raz to zobaczył. pisząc ''talenciaki'' obrażasz młodych ludzi, którzy chcą pokazać to, co kochają robić. a skoro dostali się do tego finału, musieli pokazać coś fajnego.
~ 6-07-2014 20:56
to już 3 edycja były ogłoszenia na casting między innymi na jelonce pozdrawiam:)
~:) 6-07-2014 21:42
"Talenciaki " jak je nazywasz też mają osiągnięcia a co nie którzy bardzo duże :)
~@zdziwiona 6-07-2014 22:28
Zdziwiona. Aaaaale o tsooo chooodzi.... Tak wystawiłam mordkę z norki i słoneczko zobaczyłam?
~bucia 7-07-2014 7:16
A ja za głosowałam.
~? 7-07-2014 15:02
I znowu nagrody dla swoich? Kaska z urzędu jest można robić konkurs.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Skatepark za frekwencję?

Mały Strażak dla jednostek OSP

Weekend w Bukowcu

Półkolonie pełne atrakcji

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
171
Tak
44%
Nie
41%
Nie wiem
15%