MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 13 lipca
im. Małgorzaty, Henryka

Wjazd Matołka do muszli koncertowej

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 30 lipca 2010, 15:55
Aktualizacja: 16:42
Autor: M.
Fot. M.
Teatrzyk Jelonka Górskiego odlicza już godziny przed publicznym pokazem widowiska „W 45 minut dookoła parku z Koziołkiem Matołkiem”. Gotowa jest już scenografia i przygotowane kostiumy. Pozostało tylko zwalczyć tremę.

Ostatni roboczy dzień warsztatów „Lato w teatrze” w Zdrojowym Teatrze Animacji poświęcono na próbę techniczną oraz na powtórzenie najtrudniejszych elementów tego wesołego widowiska. Wprawdzie w tytule ma 45 minut, jednak – w sumie – będzie trwało mniej więcej o połowę krócej.

Dużo muzyki, tańca, śpiewu i ładnie zbudowanych scen, które na pewno spodobają się dzieciom, a i dorośli chętnie przypomną sobie swoje młode lata i dziecięce lektury z „Przygodami Koziołka Matołka” Kornela Makuszyńskiego na czele. Widowisko zacznie się nietypowo, bo od wjazdu bohatera na wozie. Reszty zdradzać nie będziemy.

Dziś dziewczęta i chłopcy pod okiem instruktorek: Lidii Lisowicz, Doroty Fluder, Diany Jonkisz i Anny Skóry, utrwalały poszczególne sekwencje, ćwiczyły piosenki i pracowały na tzw. czyszczeniem sztuki z tych elementów, które ją psują. Na ostatnie poprawki będzie jeszcze czas jutro, przed pokazem widowiska. Ta otwarta próba generalna zaczyna się o godz. 16 w muszli koncertowej w Parku Zdrojowym. Uroczysta premiera połączona z zakończeniem pierwszego turnusu warsztatów „Lato w teatrze” w ZTA – w niedzielę, 1 sierpnia, o godz. 16 w tym samym miejscu. Wstęp wolny! Organizatorzy serdecznie Państwa zapraszają.

Ogłoszenia

Czytaj również

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Polacy wybierają prezydenta (aktualizacja)

Szansa na remont "zameczku"

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Iza 30-07-2010 18:52
Wielkie brawa!!!!przynajmniej dzieciaki sie nie nudza,i glupoty im nie w glowie.Takze przekazuja innym kolegom radosc z ogladania.
ρiiρi 30-07-2010 20:44
~BRAVO jelonkowi *milusinscy ..ze ~NIE bierzecie *przykladu ze swoich *tatusiow .. a ktorzy wola *alkohol niz teatr ! ~Dziekuje ..*piipi
~pipek 30-07-2010 23:43
piipi odpuść...widać że mialaś z takim "tatusiem" do czynienia...co Ci zrobił zostaw dla siebie...wiem że masz traume ale lepiej by było jak byś skoczyła z mostu...chociaż nie bo Ty i z krawężnika byś si ezabiła..i skończyła tą marną egzystencje, nad którą ubolewamy wszyscy i w cierpieniu łączymy się z Tobą :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

#Norwidwdomu – poezja

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Nagrody wręczone

Wyjątkowa wystawa

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
466
Tak
47%
Nie
39%
Nie wiem
13%