MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wiwat Babcia, wiwat Dziadek!

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 24 stycznia 2017, 9:12
Aktualizacja: Środa, 25 stycznia 2017, 8:21
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 27 zaprezentowały się babciom i dziadkom z okazji ich święta. W miniony piątek (20.01) wystąpiły Tęczowe Nutki, Mróweczki, Motylki i Plastusie, a wczoraj (23.01) Krasnoludki, Żuczki, Biedroneczki i Skrzaty. Było to radosne i wzruszające spotkanie.

Dzieci z Okrąglaczka pokazały jak wiele zdolności rozwijają w swoim przedszkolu, a babcie i dziadków rozpierała duma. Za oknami mróz, a ich wnuki sprawiały, że wychodzili bardzo rozgrzani – były uśmiechy i łzy radości oraz słodki poczęstunek przygotowany przez kucharki z przedszkola.

- Było pięknie, aż dech zapiera – wyznał Jan Chmiel, dziadek Marysi, która od trzech lat chodzi do Okrąglaczka. - Oczywiście najbardziej podobała mi się moja wnuczka – dodał dumny dziadek. - Mam wspaniałe dzieciaki, są niesamowite – uzdolnione teatralnie, śpiewają, tańczą – powiedziała Małgorzata Bartecka, opiekunka Krasnoludków, które pokazały dziadkom i babciom jasełka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Krokusowe lekcje jazzu

Inauguracja roku akademickiego

Dzień Edukacji w SP 2

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~dziadkowie 24-01-2017 17:25
Naprawdę było wspaniale - gratulacje dla dzieci i p. Małgosi oraz p.Kasi.
~zamiana 25-01-2017 4:02
Zamiast zabawy chinkowej z paczkami dla dzieci robią amerykańskie święto dziadka i babci.Czy ja 42 letnia kobieta co ma "miłosną porażkę" wnuczkę jestem babcią?Gdzie te polskie zabawy karnawalowe z wodzirejem i konkursami?Zabawy i radości dla nielicznych.P.S. Na wesołych patrzą bykiem!!!Dzieciaki róbcie co chcecie,tak trzymać.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Nowy sprzęt w pracowni OZE

Ulica Tabaki gotowa

Piękna szkoła po remoncie

Akt oskarżenia dla sprawców tragedii

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
722
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%