MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Wiosna w akademii malucha

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 24 marca 2007, 0:00
Autor: ROB
Fot. Marek Tkacz
Występy artystyczne, piosenki oraz tańce – tym przywitały dzieci z Akademii malucha swoich rodziców.

Wszystko to w ramach tzw. koncertu wiosennego, który odbył się w miniony czwartek. – Dzieci zaprezentowały to, czego uczą się podczas codziennych zajęć – mówi Ewa Bąk prowadząca akademię. – Oczywiście tematyka prezentacji była związana z wiosną.
Widzami byli rodzice oraz dziadkowie. Jak twierdzi Ewa Bąk, takie spotkania są bardzo potrzebne. - Po pierwsze rodzice widzą, czym się zajmujemy. A i na dzieci możliwość zaprezentowania się działa mobilizująco - mówi.
Koncerty związane z porą roku to nie nowość. W minionym roku odbył się jesienny koncert. W planach był zimowy, ale nie doszedł do skutku, bo... nie było zimy. Maluchy nie spoczywają na laurach. Wkrótce odbędzie się spotkanie z rodzicami z okazji dnia matki. Dzieci już przygotowują sie do niego. Co zaprezentują? To niespodzianka.

<b> Jak w przedszkolu </b>
Akademia malucha to propozycja Młodzieżowego Domu Kultury dla rodziców, którzy z różnych powodów nie zapisali dzieci do przedszkoli. Zajęcia odbywają się 4 godziny dziennie. Program jest bardzo urozmaicony, od zajęć teatralnych, poprzez muzyczne, plastyczne. Jak twierdzi Ewa Bąk, zainteresowanie jest spore. - Grupa liczy 12 osób, ale chętnych jest dużo więcej. Rodzice dzwonią już w styczniu i liutym, żeby zapisać swoje dziecko na wrzesień – mówi przedszkolanka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Trwa rozbudowa SOSW

Bobry na Zabobrzu

Wiceminister podsumowała kampanię prezydenta

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~gregory 24-03-2007 21:11
Ewecia jesteś bossskaaa!!!! GRATULACJE ludzie zapisujcie swoje dzieci do Akademii Malucha super sprawa, wspaniała matczyna opieka, mnówstwo zajęć i różnorodność programu. Polecam :)
~mama 25-03-2007 10:29
Moja córka Karolina jest już w czwartej klasie i ciągle wspomina zajęcia w akademii i Panią Ewę. Dużo tam sięnauczyła. Warto
~Dominik 25-03-2007 14:00
Ja tez uczeszczałem na zajęcia w Akademii Malucha,pani EWA jest SUPER!!!Gorąco pozdrawiam i oby tak dalej pani EWO!!!!!!!!!!
~agata 26-03-2007 9:54
a gdzie mozna zapisac dzieci?prosze o namiary!telefon?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

PSZOK tylko bez zaległości

Kolejne roje pszczół

Powstanie trasa rowerowa

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2054
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%