Zalogowanych: 8

IV-liga piłkarska: Wiosną nie ma mocnych na Karkonosze – fotorelacja z meczu

Niedziela, 5 czerwca 2011, 19:01
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 czerwca 2011, 12:58
Piłkarze jeleniogórskich Karkonoszy po raz kolejny zremisowali bezbramkowo na własnym boisku. Mimo kilku dogodnych sytuacji podopieczni Artura Milewskiego zakończyli ligowy sezon w roli gospodarza remisując 0:0 z Piastem Żmigród. Po kiepskiej rundzie jesiennej, wiosną biało–niebiescy nie przegrali żadnego meczu u siebie.

W pierwszej połowie niewiele się działo. Jedynie gospodarze mieli trzy dogodne sytuacje do otwarcia wyniku, ale żadna nie przyniosła pożądanego efektu. Na początku spotkania swoich sił próbował Kotarba, jednak zabrakło precyzji. Z upływem czasu Karkonosze szukały kolejnych okazji, najpierw Wichowski minimalnie się pomylił, a następnie Malarowski strzałem z dystansu próbował swoich sił. Do przerwy było 0:0.

Po zmianie stron ciągle w natarciu byli gospodarze. W 55 min. Malarowski niepilnowany w polu karnym uderzając z pierwszej piłki skiksował i akcja zakończyła się jękiem zawodu na trybunach. Sześć minut później zagotowało się w polu karnym biało-niebieskich, ale Sawicki dwukrotnie nastrzelił obrońców i na szczęście dla miejscowych udało się zażegnać zagrożenia. W kolejnych akcjach do głosu wrócili podopieczni Artura Milewskiego, po nieudanej pułapce offside'owej obrońców Piasta Krupa z ostrego kąta uderzył tuż obok słupka. Pod koniec spotkania Malarowski ponownie nie wykorzystał szansy, po błędzie Sawickiego w rozegraniu przejął piłkę, ale jego strzał z dystansu był bardzo niecelny. Ostatecznie Karkonosze zanotowały trzeci z rzędu bezbramkowy remis na własnym boisku, zachowując miano niepokonanych wiosną na własnym terenie.

W ostatniej kolejce IV-ligi Karkonosze jadą do Strzelinianki (12 czerwca, godz.17:00).

Karkonosze Jelenia Góra - Piast Żmigród 0:0

Karkonosze: Główka - Walczak, Wawrzyniak, Polak, Jurkowski, Malarowski, Han, Kotarba, Wojtas, Krupa, Wichowski. Zmiany: Rudnicki oraz Gałuszka.