MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 8 lipca
im. Elżbiety, Eugeniusza

Wiosna Cieplicka 2015 z Przystanią Twórczą

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 8 maja 2015, 8:09
Aktualizacja: Niedziela, 10 maja 2015, 7:40
Autor: Angela
Fot. Organizator
Przystań Twórcza – Cieplickie Centrum Kultury zaprasza już w najbliższy weekend (9 i 10 maja) na inaugurację 42. Wiosny Cieplickiej. – Zaprosiliśmy do Cieplic Shata Qs czy Łukasza Szczepana Szczepanika z zespołem KraFcy. Na scenie wystąpi również Jacek Szreniawa oraz laureaci Festiwalu Młodych Talentów – V Cieplickiego Kutra Artystycznego. Nowością w tym roku będą animacje dla dzieci i rodziców, warsztaty plastyczne oraz konkursy z nagrodami – zapowiadają organizatorzy.

Poniżej podajemy program imprez organizowanych przez Przystań Twórczą – Cieplickie Centrum Kultury:

W sobotę (09.05) o godz. 18.00 na Placu Piastowskim odbędzie się oficjalne rozpoczęcie 42. Wiosny Cieplickiej, o godz. 18.10 będzie koncert Jacka Szreniawy oraz laureatów Festiwalu Młodych Talentów, a godzinę później (19.10) - koncert gwiazdy wieczoru – Shata Qs.

W niedzielę natomiast (10.05) w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym w godz. od 14.00 do 17.00 odbędą się animacje dla dzieci i rodziców, w godz. 15.00 -16.00 – koncert laureatów Festiwalu Młodych Talentów, a o godz. 17.00 – koncert Łukasza Szczepana Szczepanika i zespołu KraFcy.

Wiosna Cieplicka to szereg imprez, koncertów i prelekcji, które na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń kulturalnych. To przedsięwzięcie cykliczne, organizowane co roku w uzdrowiskowej dzielnicy Jeleniej Góry. Mieszkańcy, turyści, kuracjusze, starsi, młodsi oraz dzieci – słowem wszyscy chętni znajdą tutaj coś dla siebie. Moc atrakcji zaplanowanych przez organizatorów, co roku sprawia, że tu, w Cieplicach naprawdę czuć wiosnę! Podczas dotychczasowych edycji były już takie gwiazdy jak: Kabaret Ciach wraz ze Stanisławem Tymem, Tomasz Gardenia oraz zespoły: Star Guard Muffin, Federacja, COMA, Lao Che, Oddział Zamknięty, Michał Szpak Lemon czy Red Lips.

Imprezy organizowane w ramach Wiosny Cieplickiej są finansowane z budżetu Miasta Jelenia Góra. Więcej informacji na stronie organizatora www.przystantworcza.pl

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

"Cyklon" Semczuka – premiera książki 10 czerwca

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Zaczytaj się z Jelonką.com

Krakowska w budowie

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Stadion nie dla kibiców – jak długo?

O knajpach w przedwojennym Lwowie

Warsztaty pod Buczkiem

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1920
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%