MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 6 sierpnia
im. Jakuba, Sławy

Wiosenny poranek w Sobieszowie

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 9 kwietnia 2018, 12:43
Aktualizacja: 12:46
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Mali ogrodnicy byli bohaterami kolejnego z cyklu Poranków Rodzinnych z Bolkiem i Lolkiem w Miejskim Domu Kultury "Muflon" w Sobieszowie. Wiosenna aura zbiegła się w czasie z zabawą w placówce kultury, na którą przybywają rodzice z dziećmi z Sobieszowa, ale tez innych części miasta.

Rodzinne poranki cieszą się dużą popularnością, bowiem są znakomitą okazją, aby w niedzielne samo południe wybrać się do MDK "Muflon", gdzie Agnieszka Gierus, Marcin Sweklej i Agata Makutynowicz, wraz z pozostałymi pracownikami instytucji kultury - dbają o zapewnienie atrakcji dla małych i dużych.

Wczoraj (8.04) można było zobaczyć "Rzepkę" Tuwima w wykonaniu pracowników i ich dzieci, pobawić się w małych ogrodników - każdy miał za zadanie przesadzenie kwiatka do doniczki, którego później mógł zabrać do domu, a nieodłącznym elementem poranków była tez bajka z udziałem kultowych postaci wielu pokoleń, czyli Bolka i Lolka.

Na uczestników czekały również nagrody za prace wykonane w domu, a na zakończenie odbyło się tradycyjnie losowanie cennych upominków od partnerów wydarzenia. Wspaniała atmosfera pozwoliła poczuć magię wiosny, a kolejny poranek już 13 maja, kiedy to w placówce przy ul. Cieplickiej 172 odbędą się "Zawody latawców".

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Czas na remont ulicy Ogińskiego!

Synoptycy: spodziewane burze i deszcz

Synoptycy: jeszcze popada

W czwartek spotkanie z Elżbietą Jaworowicz

Budowa łącznika rozpoczęta

Czytelniczka: drogo i brudno na basenie

Zatrzymano nielegalny transport starych opon

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
962
Tak
22%
Nie
73%
Nie wiem
5%