MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wiosenny poranek w Sobieszowie

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 9 kwietnia 2018, 12:43
Aktualizacja: 12:46
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Mali ogrodnicy byli bohaterami kolejnego z cyklu Poranków Rodzinnych z Bolkiem i Lolkiem w Miejskim Domu Kultury "Muflon" w Sobieszowie. Wiosenna aura zbiegła się w czasie z zabawą w placówce kultury, na którą przybywają rodzice z dziećmi z Sobieszowa, ale tez innych części miasta.

Rodzinne poranki cieszą się dużą popularnością, bowiem są znakomitą okazją, aby w niedzielne samo południe wybrać się do MDK "Muflon", gdzie Agnieszka Gierus, Marcin Sweklej i Agata Makutynowicz, wraz z pozostałymi pracownikami instytucji kultury - dbają o zapewnienie atrakcji dla małych i dużych.

Wczoraj (8.04) można było zobaczyć "Rzepkę" Tuwima w wykonaniu pracowników i ich dzieci, pobawić się w małych ogrodników - każdy miał za zadanie przesadzenie kwiatka do doniczki, którego później mógł zabrać do domu, a nieodłącznym elementem poranków była tez bajka z udziałem kultowych postaci wielu pokoleń, czyli Bolka i Lolka.

Na uczestników czekały również nagrody za prace wykonane w domu, a na zakończenie odbyło się tradycyjnie losowanie cennych upominków od partnerów wydarzenia. Wspaniała atmosfera pozwoliła poczuć magię wiosny, a kolejny poranek już 13 maja, kiedy to w placówce przy ul. Cieplickiej 172 odbędą się "Zawody latawców".

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ważne zmiany w podatkach  

Spodziewany silny wiatr

Wieczór wspomnień

Przy Złotniczej będzie chodnik do boiska

Stoi na stacji lokomotywa...

Wreszcie dobra droga

Komisja w terenie

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
306
Tak
61%
Nie
36%
Nie wiem
3%