MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 27 maja
im. Jana, Juliusza

Wiosenny poranek w „Muflonie”

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 20 marca 2019, 7:08
Aktualizacja: Czwartek, 21 marca 2019, 13:51
Autor: MDK "Muflon"
Fot. MDK "Muflon"
W najbliższą niedzielę, 24 marca 2019, o godz. 12.00 Miejski Dom Kultury „Muflon” zaprasza na pierwszy wiosenny poranek rodzinny pt. „Pod fatalną banderą”.

Po rzęsistej ulewie, Mami i jej przyjaciele razem z domem płyną do morza i lądują w brzuchu wieloryba. Wszelkie próby uwolnienia się nic nie dają, Mami łapie więc za patelnię. Kto by pomyślał, że smażenie dorsza może przynieść tak niespodziewane skutki?

Organizatorzy przypominają też o konkursowym zadaniu domowym – „owocowa sałatka w pirackim statku”. Należy sfotografować potrawę, którą się przygotowało i na poranek przynieść jej zdjęcie. Jak zawsze, nie zabraknie także atrakcyjnych warsztatów plastycznych.

Bilet 15 zł dla dziecka. Dorośli wstęp bezpłatny. Organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwację i zakup biletów w sekretariacie MDK „Muflon” lub przelewem na konto. Szczegóły: muflon@sobieszow.pl, tel. 75 755 37 70.

Poranki wspierają: Czekoladziarnia, Termy Cieplickie, Jelenia Plast, Mały Bucik, Jarex, DoładujEmocje.pl Centrum rozrywki, Pizerria Colosseum, KFC, DK Computers, Disco Wrotki, Mattel Poland.

Cykl Poranków Rodzinnych realizowany jest dzięki dotacji podmiotowej Miasta Jelenia Góra dla Miejskiego Domu Kultury „Muflon”.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
100%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nowe Kamienne Schodki

Rekrutacja do szkoły muzycznej w Jeleniej Górze  

Powstaje hostel literacki

Zamek Książ i Palmiarnia otwarte od 4 maja

Nowe otwarcie muzeum

Moja Fundacja wspiera domy dziecka

Muzeum Karkonoskie zaprasza od wtorku!

Pociągiem do Karpacza, ale także do Legnicy?

Sonda

Otwarcie szkół dla najmłodszych uczniów nie oznacza normalnej nauki, tylko zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Czy to ma sens?

Oddanych
głosów
521
Tak
27%
Nie
69%
Nie wiem
4%