MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wiosenny festiwal piosenki

Wiadomości: Mysłakowice
Poniedziałek, 26 marca 2018, 10:36
Autor: WAC
Fot. Użyczone
W sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Mysłakowicach odbyła się VII edycja festiwalu piosenki dziecięcej „Byle do wiosny”.

W sobotni ranek (24 marca) w sali widowiskowej GOK-u pojawiło się ponad 180 osób. Byli to zarówno wykonawcy, jak i ich rodziny.

Przy akompaniamencie gitar, pianina i podkładów muzycznych 18 zespołów i wokalistów zachęcało wiosnę do szybkiego przyjścia. Na ich dzieci można było zobaczyć tremę, ale i uśmiech radości. Ich popisy oceniało jury w trzyosobowym składzie, które wybrało najlepsze zespoły i wokalistów zaś w kategorii przedszkolaki przyznało wszystkim artystom równorzędną pierwszą nagrodę. Grand Prix Publiczności zdobył zespół klas III z Łomnicy.

Wręczenia nagród dokonał wójt Michał Orman zapraszając już na kolejny festiwal za rok. Organizatorami tegorocznej imprezy byli: ZHP 104 Wielopoziomowa drużyna Harcerska „Strumień”, Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach oraz Gmina Mysłakowice.

Ogłoszenia

Czytaj również

Ten etap remontu na Zamku Chojnik już zakończony

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Jaaas 27-03-2018 22:12
Fantastyczna atmosfera, duże zaangażowanie w organizację, jak zwykle miło było posłuchać, gratuluję harcerzom, Pani Ani i Panu Grzegorzowi tak fajnej inicjatywy. Jak dobrze, że są ludzie, którym się jeszcze coś chce działać. Dziękujemy za wkład włożony w organizację zajęć dla naszych dzieci. Będziemy także za rok.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Magia świąt w Zamku Książ

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

O trzy miliony więcej

Nowa dyrektor w Starostwie

Ruszył proces sprawców tragedii drogowej

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
550
Tak
21%
Nie
69%
Nie wiem
9%