MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 14 lipca
im. Kamila, Marcelina

Wiosenne zabawy przedszkolaków w „Siódemce”

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 5 marca 2015, 15:51
Aktualizacja: Piątek, 6 marca 2015, 12:28
Autor: Mea
Fot. Mea
Impreza sportowo–plastyczna o nazwie „Wiosenna siódemka” odbyła się dzisiaj (05.03) w Szkole Podstawowej nr 7 w Jeleniej Górze. – Fajnie bawiliśmy się podczas biegów i przy robieniu kurczaków wielkanocnych – mówiły dzieci.

Ponad 100 dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli nr 2, 4 i 27 wzięło udział w „Wiosennej siódemce”. – Chcieliśmy pokazać naszą szkołę dzieciom, które możliwe, że wkrótce będą kontynuowały u nas naukę – powiedziała Elżbieta Rybak, dyrektor SP nr 7.

Co tydzień do szkoły przychodziły przedszkolaki z różnych grup i brały udział w zajęciach. Dzisiejsza impreza była podsumowaniem tych spotkań. Wszystkie maluchy dostały dyplomy.
- Przeprowadziliśmy konkurencje sportowe, jak: skoki na piłce, wyścig w tunelu, toczenie piłki, itp.

Najważniejsza w rywalizacji była nie wygrana, a dobra zabawa – stwierdził Jarosław Wilusz, nauczyciel wychowania fizycznego w SP 7.

- Dzieci lepiły z farbowanej masy solnej wielkanocne kurczaczki, które wraz z koszyczkami zabrały do domu – mówiła Magdalena Drobna, nauczycielka plastyki.
Przedszkolakom bardzo podobały się zajęcia, w prowadzeniu których pomagali uczniowie klas szóstych z SP nr 7.

- Podobały mi się biegi slalomem – mówiła Ola. - Pierwszy raz robiłam kurczaczki z ciasta solnego – dodała Wiktoria. – Było fajnie. Chciałbym chodzić tu do szkoły –stwierdził Krystian.

Ogłoszenia

Czytaj również

Śmieci przy drodze na Perłę Zachodu

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Koderzy ze Ścięgien

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~antyPO 5-03-2015 19:49
w temacie przedszkoli, młodych dzieci... proszę pamiętać że w dzisiejszym głosowaniu pani poseł z Jeleniej Góry Zofia Czernow głosowała za odrzuceniem obywatelskiego projektu ustawy, która dawałaby prawo rodzicom decydować o tym, czy ich dzieci pójdą do szkoły w wieku lat 6 czy 7. Żeby się każdy z Was potem zastanowił przy urnie na kogo daje krzyżyk...
~Do ~ 5-03-2015 20:27
A pani poseł z Jeleniej Góry Zofia Czernow ma dzieci? Wnuki?
~mama pieciolatka 6-03-2015 10:20
Bardzo fajne zabawa. Szczególne brawa dla szkoły, która organizuje w ciągu roku wiele ciekawych imperez dla przedszkolaków. Zajęcia gimnastyczne na sali gimnastycznej były strzałem w dziesiatkę. Moje dziecko zawsze przychodziało do domu i opowiadało o tych zajęciach a szkoła już sie dziecku opatrzyła. Brawa dla nauczycieli.
~polecam ta szkole 6-03-2015 14:45
Moja corka tam chodzi do 1 klasy i jest super.
~ 7-03-2015 16:20
Brawo Panie Jarku, dzieciaki Pana uwielbiają!!! To co u Pana dzieci już potrafią wykonać na zajęciach wychowania fizycznego budzi podziw, chodzi mi oczywiście o klasy pierwsze w siódemce. Brawo!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przetarg na kolejną stację

JBO: Ogrodzenie boiska w Parku Norweskim

Nabór do szkół ponadpodstawowych  

Cieplickie place

Finał konkursu Uczę się bezpiecznie żyć

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
614
Tak
46%
Nie
40%
Nie wiem
13%