MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wiosenne spotkania z nauką w Śniadeckim

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 24 marca 2017, 10:52
Aktualizacja: 11:13
Autor: ZSOiT
Fot. Użyczone
Nietypowo spędzili pierwszy dzień wiosny uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych. Nie tylko nie poszli na wagary, ale jeszcze zaprosili do siebie przedstawicieli uczelni wyższych z Jeleniej Góry, Legnicy i Wrocławia, organizując „Wiosenne spotkania z nauką”.

Oferta warsztatowa uczelni była bardzo bogata – od typowo naukowych warsztatów polonistycznych, matematycznych czy geologicznych poprzez zajęcia z zakresu ratownictwa medycznego, mikroekonomii, zarządzania czasem i public relations aż po prezentacje dotyczące rozwiązywania konfliktów, celów życiowych i rozwoju osobistego.

Oferty uczelni zaprezentowali studenci i wykładowcy z Uniwersytetu Ekonomicznego, Uniwersytetu Wrocławskiego, Politechniki Wrocławskiej, PWSZ w Legnicy, KPSW w Jeleniej Górze, Wyższej Szkoły Bankowej, SWPS we Wrocławiu i Hochschule Zittau – Goerlitz.
W ramach imprezy odbyły się także warsztaty prozdrowotne: antystresowe oraz dotyczące niewłaściwych nawyków żywieniowych oraz obchody jubileuszu wydawanej w szkole gazetki niemieckojęzycznej „Unsere Schule”.

Młodzież miała też możliwość skorzystania z konsultacji z doradcą zawodowym i wykonania testów zawodowych.

Ogłoszenia

Czytaj również

By uczniowie byli bezpieczni

Pożar na Zabobrzu

Lista Lewicy do Sejmu

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~M. Pisarski 25-03-2017 7:07
Spędziłem w tej szkole kilka naprawdę wspaniałych lat, poznałem fantastycznych ludzi, to był świetny wybór :) ze szczególnymi pozdrowieniami dla Pani Urszuli Kozłowskiej, którą wszyscy uwielbialiśmy :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Tak w szpitalu zachował się lekarz?

Co z podwyżkami dla nauczycieli?  

Piękne święto plonów

Nowy rok szkolny w OREW Architekton

Kto dyrektorem SP 11?

Sonda

Klub spóźnił się z wnioskiem o dotację. Czy mimo to Miasto powinno finansowć ten pierwszoligowy zespół?

Oddanych
głosów
239
Tak
51%
Nie
41%
Nie wiem
8%