MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

„Wietrzenie” wiat przystankowych za sprawą chuliganów

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 21 lipca 2008, 7:57
Aktualizacja: 7:57
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Wandale zniszczyli przystanek MZK przy ulicy Bankowej wybijając w nim kilka szyb. Teraz pasażerowie mają… dodatkowe miejsca do siedzenia.

To kolejny akt wandalizmu dokonany na mieniu Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego. Przystanek znajduje się przy głównym trakcie śródmieścia i codziennie korzystają z niego setki pasażerów przewoźnika. Niedawno już zniszczone szyby wybili nieznani sprawcy.

W upalne dni na przystanku jest przewiewnie, a zmęczeni czekaniem na autobus ludzie siadają na ramach wiaty, bo miejsc na ławeczce nie starcza dla wszystkich. Gorzej, kiedy pada i wieje, wówczas próżno szukać schronienia przed chłodem i zacinającym deszczem pod „dziurawą” wiatą.

Zdemolowany przystanek nie upiększał centrum Jeleniej Góry, choć – z drugiej strony – wandale strzelają gole do własnej bramki. Postępując w ten sposób, niedługo nie będą mieli czego niszczyć. Jeszcze w minionym tygodniu MZK nie naprawił uszkodzenia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Świetne półkolonie

Bus był zepsuty?

Bilety MZK też podrożeją?

Komentarze (3) Dodaj komentarz

HankaOdRumcajsa 21-07-2008 14:24
...ciekawe kto posprzata to szkło które tam sie w koło wala..., (byłam tam niedawno i widziałam)
~??? 21-07-2008 14:49
Co za brednie wypisujecie? Wietrzenie wiat? "Teraz pasażerowie mają&#8230; dodatkowe miejsca do siedzenia." "wandale strzelają gole do własnej bramki. Postępując w ten sposób, niedługo nie będą mieli czego niszczyć". Czy to jest właściwy ton i właściwe sformułowania przy opisywaniu tego typu aktów wandalizmu? Wandale mają radochę. Opisano ich w necie, właściwie to nic takiego złego nie zrobili - wietrzą wiatę, pasażerom zorganizowali dodatkowe miejsca do siedzenia, powinni wymyślić coś ciekawszego, bo niedługo nie będą mieli biedaczki czego niszczyć.Właściwie to pożyteczne chłopaki. <br><br> <i> Czy trzy znaki zapytania nie wiedzą, co to ironia? :-) </i>
~??? 21-07-2008 17:36
Trzy znaki zapytania wiedzą co to ironia i w ten właśnie sposób zakończyly swój wpis :), co nie znaczy,że aprobują taki ton w opisywaniu zjawisk wszechobecnego wandalizmu :).

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

37. MFTU rozpoczęty!

Przejście dla pieszych prowadzące w...pole  

Kolejowa po remoncie

Cieplicki bulwar (prawie) gotowy!  

Dużo drożej za śmieci

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
585
Tak
21%
Nie
76%
Nie mam zdania
3%