MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Wieści z ligowych zmagań KTS–u

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 29 października 2017, 10:36
Aktualizacja: 10:37
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Tomek Raczyński
Sezon 2017/2018 w wykonaniu Klubu Tenisa Stołowego Jelenia Góra rozkręca się na dobre. Jeleniogórzanie ze zmiennym szczęściem radzą sobie w ligach od drugiej do piątej. W sobotę (28.10) zawitaliśmy na spotkanie trzecioligowego KTS II, który mierzył się z ekipą z Jaworzyny Śląskiej.

Jeleniogórzanie występujący w składzie: Marcin Żuławski, Remigiusz Troć, Paweł Wojnarowicz i Waldemar Gawroński po ośmiu starciach remisowali z rywalami 4:4, ale w kolejnych pojedynkach goście osiągnęli przewagę, której nie oddali do końca meczu i ostatecznie KTS przegrał 6:10.

W tabeli III ligi po 5 kolejkach KTS II Jelenia Góra z dorobkiem 4 punktów zajmuje 6. miejsce. Liderem jest UKS Żak Gierałtowiec (9 pkt.). Z kolei pierwszy zespół KTS-u rozpoczął sezon najgorzej jak mógł - od samych porażek. W sobotę jeleniogórzanie ulegli na wyjeździe KU AZS UE Wrocław 3:7, a w tabeli II ligi są jedynym zespołem bez punktów i zamykają stawkę 12 drużyn. W IV lidze KTS III przegrał w Miłkowie z drugim zespołem Top Spinu 8:10 - w tabeli jeleniogórzanie również zajmują ostatnie miejsce (3 mecze - 3 porażki). W V lidze KTS IV zremisował z Maratonem II Pisarzowice 7:7 i z dorobkiem 5 punktów plasuje się na 2. pozycji. W VI lidze piąty zespół KTS-u niespodziewanie przegrał z LKS II Proszowa 0:8 i po 3 kolejkach z dorobkiem 4 punktów zajmuje 4. pozycję.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Konkurs na dotację dla klubów ligowych

Zapuszczone okolice Drzymały

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Powrót imprez rowerowych

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Bobry na Zabobrzu

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2065
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%